Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
tc_1251_0007.jpg
tc_1251_0007.jpg
tc_1251_0011.jpg
tc_1251_0003.jpg
tc_1251_0004.jpg
tc_1251_0008.jpg
فریدون دستت درد نکنه:smile:
کلا خیلی امید به این Conviction هست.ولی خدایی گرافیکش هنوز جای کار داره.البته واسه من گرافیکش مهم نیست,ولی سره نقدا ممکنه بهش گیر بدن!:biggrin1:میفهمین که منظورمو...;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خدایا صدهزار مرتبه شکر که این بازی روی پلی 3 عرضه نمیشه ! : دی !
چه خَبَر؟
-------------------
کلا خیلی امید به این Conviction هست.ولی خدایی گرافیکش هنوز جای کار داره.البته واسه من گرافیکش مهم نیست,ولی سره نقدا ممکنه بهش گیر بدن!:biggrin1:میفهمین که منظورمو...;)
تو E3 بیشتر از 12 تا جایزه برد، یک نفر از بازی ایراد نگرفت، یک نفر از گرافیکش ایراد نگرفت، الان شما منتظر نقد ضعیفی ؟ :D.
IA دشمنا و NPC ها خیلی خوبه، محیطهای خیلی بزرگی داره که هرکدوم چند راه برای رسیدن به هدف دارن برای خودشون ( Mini-Sandbox !! :D ) و در اخر Stealth تر از این هم بازی نداریم. دیگه؟
:D.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تو E3 بیشتر از 12 تا جایزه برد، یک نفر از بازی ایراد نگرفت، یک نفر از گرافیکش ایراد نگرفت، الان شما منتظر نقد ضعیفی ؟ :D.
IA دشمنا و NPC ها خیلی خوبه، محیطهای خیلی بزرگی داره که هرکدوم چند راه برای رسیدن به هدف دارن برای خودشون ( Mini-Sandbox !! :D ) و در اخر Stealth تر از این هم بازی نداریم. دیگه؟
:D.
فریدون منتظر نقد ضعیف نیستم:biggrin1:فقط میگم نباید دست این جماعت قلم به دست آتو داد:biggrin1:همین.
من که اصلا دوست ندارم از هیچ سایت و مجله ای زیر 90% بگیره.میدونی,بهم بر میخوره اگه بگیره:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون منتظر نقد ضعیف نیستم:biggrin1:فقط میگم نباید دست این جماعت قلم به دست آتو داد:biggrin1:همین.
من که اصلا دوست ندارم از هیچ سایت و مجله ای زیر 90% بگیره.میدونی,بهم بر میخوره اگه بگیره:biggrin1:
بازی که 12 تا جایزه فقط از E3 درو کرده، نمیتونه ضعفی داشته باشه :D. اصلا ناراحن نباش :D.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بازی که 12 تا جایزه فقط از E3 درو کرده، نمیتونه ضعفی داشته باشه :D. اصلا ناراحن نباش :D.
حالا اینایی که تا حالا نشون دادن همش از یه مرحله ی بازی بود:biggrin1:امیدوارم بقیه ی مراحلشم مثل همین مرحله بی نقص باشه:biggrin1:
البته اینطور که معلومه بازی یه تاخیر دیگه خورده:smile:مثل اینکه سازنده ها هم مثل من هنوز به ایده ال هاشون در مورد Conviction نرسیدن:biggrin1:
نمیخوام به این فکر کنم که به خاطر ... تاخیر خورده:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
برعکس به نام پر عظمت MW2 فکر کن چون 99.99% به خاطر این تاخیر خورده :d
دل میگه برو یه موشک شهاب 1 بود 2 بود چند بود :d بزن به استدیوی IW با این بازی ساختنش :d *** مارو سرویسیده :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
برعکس به نام پر عظمت MW2 فکر کن چون 99.99% به خاطر این تاخیر خورده :d
دل میگه برو یه موشک شهاب 1 بود 2 بود چند بود :d بزن به استدیوی IW با این بازی ساختنش :d *** مارو سرویسیده :d
نیما من میگم نمیخوام بهش فکر کنم تو باز میای اسم نحسشو تو این مکان مقدس میاری!:evil::biggrin1:
حالا خودمونیم,شاید تاخیرش از Q4 09 به Q1 2010 رو بشه به اون MW 2(لعنت الله علیه) ربط داد:biggrin1:,ولی این تاخیر جدیده (TBA 2010) انصافا در راستای بهتر شدنه بازیه.:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نیما من میگم نمیخوام بهش فکر کنم تو باز میای اسم نحسشو تو این مکان مقدس میاری!:evil::biggrin1:
حالا خودمونیم,شاید تاخیرش از Q4 09 به Q1 2010 رو بشه به اون MW 2(لعنت الله علیه) ربط داد:biggrin1:,ولی این تاخیر جدیده (TBA 2010) انصافا در راستای بهتر شدنه بازیه.:biggrin1:
HL2-GF بیراه نمیگه. SC که هیچ، ترکش های MW2 از این گنده ترش رو هم داغون میکنه :D.
سری Narutoـی UBISOFT نیست که هر طور دلشون خواست ریلیز کنن. بلاخره سم فیشری گفتن :D.
درکل با نظرت موافقم.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
به نظره من که این تاخیر به خاطر بهتر کردن اون تکسچرهای ضایعست. اگه این کارو نکنن من یکی که خیلی ضد حال می خورم.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
HL2-GF بیراه نمیگه. SC که هیچ، ترکش های MW2 از این گنده ترش رو هم داغون میکنه :D.
سری Narutoـی UBISOFT نیست که هر طور دلشون خواست ریلیز کنن. بلاخره سم فیشری گفتن :D.
درکل با نظرت موافقم.

فری جون اینجوری پیش بره با افتتاح بزرگراه تهران شمالم این نمیاد بیرون:biggrin1:
آخرم میاد میبینی مثل KZ2 از آب در میاد حال همه رو میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر