Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
من هم بالاخره چشمم به جمال روی سم نورانی شد:biggrin1:
باید بگم تو این 1ساعتی که بازی رو انجام دادم خیلی حال داد در مورد گرافیک هم هیچی نمیگم :biggrin1:
کلا من با این بازی شدیدآ در حال حالم:biggrin1:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
گذشته از هر چیز بازی بازی بسیار زیبایی بود ! من که لذت بردم ! چیزی که در بازی خوب احساس میشد هیجان بالا و منحصر به فرد بود که آدم رو مشتاق به ادامه بازی میکرد ! در کل از بازی لذت بردم ! البته ضعف هایی هم در بازی بود که در هر صورت در هر گیمی هست ! به طور مثال گرافیک بازی عالی نبود ولی خوب هم کار نشده بود و در حد متوسط بود ! البته شخصیتها بسیار خوب کار شده بودن ! به هر حال این بازی انحصاری خارج از محدوده ماکروسافت بود و یک شرکتی همچون یو بی سافت سازنده بود و انتظار زیادی نمیشد داشت !!! سایت گیم اسپوت هم زیرکی کامل رو به کار برده و به بازی نمره 8 داده بود !!!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اولین پست ما در مورد بازی

بازی خوبی بود ولی اون که باید باشه نبود قسمت داستانی بازی خیلی زود تکراری میشد همین 2 نفر رو میزدی بقیه میدیدنت بعدش اونا رو میکشتی دوباره تو لوکیشن بعدی همینطور :cheesygri......

ولی اون قسمت های 2 نفرش واقعا خوب بود خیلی باهاش حال کردم

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اقا شوخي نكن.انيميشن هاي بازي يكي از بهترينهاست!همه چيز نرم و با تمام حساسيت روش كار شده...
توي همه نقدها هم به اين نكته اشاره شده!
همه ي انيمشن هاش عالين ولي اين دويدنش خيلي ناجوره ! كله رو ميندازه پايين عين ... ميدوه ، در ضمن بگم كه بازي عاليه فقط 1 مشكل داره اونم گرافيك نسبتا معمولي (به نسبت عنوان هاي روز).

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
سلام!
خب این بازی هم به جمع معدود بازیهایی پیوست که بیشتر از یک بار انجام دادم :D به نظر من که بازی خیلی خوبی هست، البته هنوز موفق نشدم که Co-op را برم ولی بخش تک نفره اش واقعا برام جذاب بود. سیستم Mark & Execute خیلی عالی کار شده ، المان های مخفی کاری بازی هم خیلی خوب بود. گرافیک بازی هم با اینکه عالی نیست ولی نسبتا قابل قبول هست. نوع روایت داستان هم فوق العاده بود. دفعه اول که بازی کردم به بازی دادم 9.1، ولی الان بهش میدم 9.5 :D ایشالا یه نفر پیدا بشه باهاش Co-op برم چون همه دارن از این بخشش تعریف میکنن :D

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
همینه که هست TCSCELL جان!:D اعتراض داری برو کمیته ی صیانت از آرا.:biggrin1:
واقعا این تاپیک رو کردید اسپم سرا! نظری ندارید ،پست ندید!
راست میگه دیگه بچه ها...:D
اقا شوخي نكن.انيميشن هاي بازي يكي از بهترينهاست!همه چيز نرم و با تمام حساسيت روش كار شده...
توي همه نقدها هم به اين نكته اشاره شده!
اون جا که دنبال اون یارو می دویدیم عین این نقص عضوی ها می دوید!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
همینه که هست TCSCELL جان!:D اعتراض داری برو کمیته ی صیانت از آرا.:biggrin1:
خُب Dr.ДядsЙ جان پس بچرخ تا بچرخیم!:biggrin1:

اون جا که دنبال اون یارو می دویدیم عین این نقص عضوی ها می دوید!
اتفاقا اونجا خیلی هم قشنگ میدوید!

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
دوستان من هم بازی رو تموم کردم نظراتم رو میگم !
به خودم اجازه ندادم تا زمانی که بازی تموم نشده نظر بدم
با اجازه از همه بزرگان و عزیزان
عمده ترین تغییری که این سری کرده گیم پلی بازی هستش ، از نظر من مخفی کاری همیشه تو سری های Sc وجود داشته تو این نسخه هم به وضوح به چشم میاد ! و این صحبت هایی که دوستان میکنن در مورد اینکه مخفی کاری نیست ، از نظر من کاملا اشتباه هست !
چونکه دوستان تو همه مراحل بازی دو راه اصلی براتون قرار دادن ، یا در رو بشکونید رگبار بگیرید همه رو نابود کنید یا با حوصله بشینید مخفی کاری کنید ... ضمنا تو چند پست خوندم که دوستان نوشتن تاریک نیست سایه نیست و اینا ! شما تو این سری باید خودتون برا خودتون تاریکی درست کنید ....
سیستیم M & E این نسخه انصافا شاهکاری بزرگ بود !
ضمن اینکه دوستان اگه میبینین قابلیت های زیادی رو نسبت به سری قبل حذف کردند (مانند قابلیت حمل اجساد، سوت زدن!، هک کامپیوتر و باز کردن قفل درها و.......) دلیل منطقی براش داشتند
هر حذفی که شده تو این قسمت ، بدون شک هدفی پشتش بوده
اگه تو این قسمت از Night Vision مخصوص خود سم خبری نیست ، Sonar Goggles به اون شاهکاری بهتون دادند!
در مورد قسمت های بازجویی و حرف کشی هم که دیگه چیزی ندارم بگم ، بی نقص و اشکال فوقالعاده دیدنی و سینمایی !
ضمن اینکه دوستان خیلی کم لطفی کردند و فقط نیمه خالی لیوان رو نگاه کردند ، دوستان فقط میگن حذف شده نیست کم شده نداره نه ! همش منفی !
سیستم دمو های بازی که روی دیوار میوفته و یا این اعلام ماموریت هاش که مثل پروجکشن رو دیوار ظاهر میشه این الان ابداع و کار جدید نیست ؟
تو سری های قبل نبوده و این سری اضافه شده ....
سیستم جدید L K P الان نو آوری نیست ؟ سم تو آخرین مکانی که توسط دشمنان دیده میشه سه بعدی نشان می ده و دشمنا هم شلیک می کنن ، این الان نو آوری نیست ؟
ضمنا دوستانی که میگن مخفی کاری نیست تو جریان بازی ! بازی رو Realistic برید ، ببینید جرات میکنید دست به اصلحه بشید یا نه ! با 2 تا شلیک میمیرین بدون برو برگرد ! فقط باید مخفی برید
نو آوری بعدی سیستم کاورگیری ! به حرکات سم هنگام کاور گرفتن دقت کنید ! فوق العاده روش کار شده مخصوصا اون صحنه هایی که سم خودش با یه حرکاتی خودشو به کاور میرسونه چقد زیبا و روان شده واقعا...
گرافیک هم هیچ مشکلی نداشت بسیار عالی بسیار زیبا بود ! بافت ها و جزییات عالی هستند از نظر من
فیزیک بازی هم که توی همون چند دقیقه اول کافیه به بازجویی برسین !
سایه ها خیلی عالی کار شدن
در مورد موسیقی که واقعا شاهکار بوده و یکی از نکات خیلی خیلی خیلی مثبت و تکیه گاهی بازی هست
موسیقی انگار کاملا با حال و هوای سم درگیره تو تاریکی که هستین لایت وفتی به دشمن نزدیک میشید ریتم میگیره دیالوگ های سم هم که همیشه جذابیت خودش رو داشته و اون ابهتسم رو به رخ میکشه !
در کل فک کنم زیاد سرتون رو درد آوردم
لازم میدونم که بگم من نه فن این بازی هستم نه کولر نه هواکش نه هیچ چیز دیگه...
فقط به شخص نظر دادم و دیدگاه خودم رو از بازی گفتم

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دوستان من هم بازی رو تموم کردم نظراتم رو میگم !
به خودم اجازه ندادم تا زمانی که بازی تموم نشده نظر بدم
با اجازه از همه بزرگان و عزیزان
عمده ترین تغییری که این سری کرده گیم پلی بازی هستش ، از نظر من مخفی کاری همیشه تو سری های Sc وجود داشته تو این نسخه هم به وضوح به چشم میاد ! و این صحبت هایی که دوستان میکنن در مورد اینکه مخفی کاری نیست ، از نظر من کاملا اشتباه هست !
چونکه دوستان تو همه مراحل بازی دو راه اصلی براتون قرار دادن ، یا در رو بشکونید رگبار بگیرید همه رو نابود کنید یا با حوصله بشینید مخفی کاری کنید ... ضمنا تو چند پست خوندم که دوستان نوشتن تاریک نیست سایه نیست و اینا ! شما تو این سری باید خودتون برا خودتون تاریکی درست کنید ....
سیستیم M & E این نسخه انصافا شاهکاری بزرگ بود !
ضمن اینکه دوستان اگه میبینین قابلیت های زیادی رو نسبت به سری قبل حذف کردند (مانند قابلیت حمل اجساد، سوت زدن!، هک کامپیوتر و باز کردن قفل درها و.......) دلیل منطقی براش داشتند
هر حذفی که شده تو این قسمت ، بدون شک هدفی پشتش بوده
اگه تو این قسمت از Night Vision مخصوص خود سم خبری نیست ، Sonar Goggles به اون شاهکاری بهتون دادند!
در مورد قسمت های بازجویی و حرف کشی هم که دیگه چیزی ندارم بگم ، بی نقص و اشکال فوقالعاده دیدنی و سینمایی !
ضمن اینکه دوستان خیلی کم لطفی کردند و فقط نیمه خالی لیوان رو نگاه کردند ، دوستان فقط میگن حذف شده نیست کم شده نداره نه ! همش منفی !
سیستم دمو های بازی که روی دیوار میوفته و یا این اعلام ماموریت هاش که مثل پروجکشن رو دیوار ظاهر میشه این الان ابداع و کار جدید نیست ؟
تو سری های قبل نبوده و این سری اضافه شده ....
سیستم جدید L K P الان نو آوری نیست ؟ سم تو آخرین مکانی که توسط دشمنان دیده میشه سه بعدی نشان می ده و دشمنا هم شلیک می کنن ، این الان نو آوری نیست ؟
ضمنا دوستانی که میگن مخفی کاری نیست تو جریان بازی ! بازی رو Realistic برید ، ببینید جرات میکنید دست به اصلحه بشید یا نه ! با 2 تا شلیک میمیرین بدون برو برگرد ! فقط باید مخفی برید
نو آوری بعدی سیستم کاورگیری ! به حرکات سم هنگام کاور گرفتن دقت کنید ! فوق العاده روش کار شده مخصوصا اون صحنه هایی که سم خودش با یه حرکاتی خودشو به کاور میرسونه چقد زیبا و روان شده واقعا...
گرافیک هم هیچ مشکلی نداشت بسیار عالی بسیار زیبا بود ! بافت ها و جزییات عالی هستند از نظر من
فیزیک بازی هم که توی همون چند دقیقه اول کافیه به بازجویی برسین !
سایه ها خیلی عالی کار شدن
در مورد موسیقی که واقعا شاهکار بوده و یکی از نکات خیلی خیلی خیلی مثبت و تکیه گاهی بازی هست
موسیقی انگار کاملا با حال و هوای سم درگیره تو تاریکی که هستین لایت وفتی به دشمن نزدیک میشید ریتم میگیره دیالوگ های سم هم که همیشه جذابیت خودش رو داشته و اون ابهتسم رو به رخ میکشه !
در کل فک کنم زیاد سرتون رو درد آوردم
لازم میدونم که بگم من نه فن این بازی هستم نه کولر نه هواکش نه هیچ چیز دیگه...
فقط به شخص نظر دادم و دیدگاه خودم رو از بازی گفتم
همرو موافقم جز گرافیک....گرافیکش خدایی معمولیه...........

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
منم یه توضیح بدم درمورد بازی!!
بازی بسیار جالب هست!یعنی اگه بتونی مراحل رو با حداکثر مخفی کاری بری واقعا برات لذت بخشه در صورتی که میتونی شوتر کنی مرحله رو!
فقط مشکل اینه که وقتی شناخته شدی هیچ راهی جز شوتر کردن نداری،یعنی نمیتونی قایم بشی جایی!همه میفهمن کجایی و بنگ بنگ!!
گرافیک بازی هم معمولیه!اصلا بد نیست و تو ذوق نمیزنه!گرافیکش عالی نیست!!
تیکه های سمم واقعا جالبه!ولی تیکه های دشمنان خیلی ضایع هست و یه دشمن یه جمله رو در عین حال 5 بار تکرار میکنه انگار داره برا بچه 7 ساله دیتکه میگه!و این که دوستان هم اشاره کردند 90% صداگذاری های دشمنان یک نفر انجام داده!یعنی همه صدا ها شبیه ــه همه!
ولی در کل بازی خوب و لذت بخشی هست مخصوصا اگه بتونی مخفی کاری بری!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
حجت رو برش تموم کردم!:biggrin1:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1003343&postcount=1058
تازه اینم زیادی بهش دادم...:-"
اتفاقا اونجا خیلی هم قشنگ میدوید!
نه خیر، اتفاقا فوق العاده هم زشت می دوید!
واقعا این تاپیک رو کردید اسپم سرا! نظری ندارید ،پست ندید!
کاپیتان تو خون خودتو کثیف نکن:D شما بفرما من خودم درستش میکنم...:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر