Spec Ops : The Line | Xbox 360

آدم همچین بازی هایی رو که بازی میکنه، امیدوار میشه هنوز تو این صنعت کسائی هستند که بازی بسازند. نه پول . . .

دمشون گرم، من بودم به بازی 9.5 میدادم.

چقدر قشنگ بود :دی.
چه عجب از یه بازی خوشت اومد:d

ولی انصافا راست میگی.خیلی بازیه قشنگ و دلچسبی هست.شوتینگ بازی واقعا عالیه و در سطح بالایی قرار داره.تنها سوم شخصی که از لحاظ شوتینگ بهتر از اینه،گیرز هست.ولی بازی 2 تا مشکل بزرگ داره.

1-هوش مصنوعی بسیار ضعیف.
2-level design در حد پشمک.

به جز این 2 تا مشکل دیگه ایی ندیدم.راستی این صداپیشه شخصیت اصلی هم که صدا پیشه ناتان دریک هست.خدایی خیلی صدای قشنگی داره.

استی این صداپیشه شخصیت اصلی هم که صدا پیشه ناتان دریک هست.خدایی خیلی صدای قشنگی داره.
ایشون Nolan North هستند. ید طولانی در صداپیشگی دارند. صدای دزموند تو سری AC و اقای پنگوئن توی بتمن و رومئو در Halo:ODST و بیشاپ در UT3 و.....کلا ایشون فوق العاده هستند.:d

خوب بازی رو به اتمام رسوندم

شنیده بودم مدت بازی کمه ، به خاطر همین رو هارد ( اسمش تو بازی یادم نیست چی بود ) بازی کردم ، آخرای بازی دیگه واقعا اشکم در اومد !

انصافا عنوان بزرگی بود و نباید به سادگی ازش گذشت .

داستان و شخصیت پردازی و انتخاب هایی که تو بازی بهت میداد ، درجه 1 خالص بود ... هنوز هم تو فکرش هستم ...

گرافیک سطح بالایی داشت ، نه عالی ، ولی بازم در سطح بالایی قرار میگرفت ...

گیم پلی هم در سطح بالایی بود ، دشمنان متنوع ، اسلحه های بسیار متنوع ، سیستک کاورگیری خوب و ...

--

تنها نکته منفی که دیدم هوش مصنوعی یاران خودی بسیار بد بود ، مخصوصا که من رو هارد میرفتم ، خیلی به کمکشون احتیاج بود و فقط میمردند ...
ولی هوش مصنوعی دشمنان خوب بود

---------------

در کل اصلا از دست ندید این بازی رو ، بازی بزرگی هست ...

من می خواستم بدونم بازی چندتا پایان داره ؟

3 تا
یکی میزاری کانرد بهت شلیک کنه، یکی خودت به خودت شلیک می کنی، و یکی هم تو به کانرد شلیک می کنی ---- پایان ابتدایی بازی اینه که یا خودت به خودت شلیک میکنی یا میزاری کانراد بهت شلیک کنه که هیچ فرقی با هم ندارند چون در هر صورت خودکشی کردی.
پایان دوم وقتی که کانراد رو میکشی اینجا که کانراد رو بکشی بعد تیتراژ نشون میده که یک سری سرباز امریکایی میاد واکر رو نجات بدن که اینجا میگه اسلحه رو بزار زمین که اینجا باز دو راه داری اسلحه رو بزاری زمین با سرباز های امریکایی بری و نجات پیدا کنی یا شروع کنی به کشتنشون . . .

من هم به نوبه ی خودم بازی رو تجربه کردم.

نورپردازی تکسچر ها در سطح متوسطی بودند.گیم پلی نسبتاً تکراری رو پیشه رو داشتیم.نورپردازی بسیار زیبایی رو شاهد بودیم.گرافیک متوسط و لذت بخش بود.

در کل عنوان راضی کننده ای بود و نمره ی من بهش 7.75 هستش.

چه عجب از یه بازی خوشت اومد:d

ولی انصافا راست میگی.خیلی بازیه قشنگ و دلچسبی هست.شوتینگ بازی واقعا عالیه و در سطح بالایی قرار داره.تنها سوم شخصی که از لحاظ شوتینگ بهتر از اینه،گیرز هست.ولی بازی 2 تا مشکل بزرگ داره.

1-هوش مصنوعی بسیار ضعیف.
2-level design در حد پشمک.

به جز این 2 تا مشکل دیگه ایی ندیدم.راستی این صداپیشه شخصیت اصلی هم که صدا پیشه ناتان دریک هست.خدایی خیلی صدای قشنگی داره.

از گیرز بالاتر؟!!؟؟!:-oنگید ترو خدا

ویرایش :من بد خوندم و بد متوجه شدم ببخشید:(

آخرین ویرایش:
دوستان من سه چهار صفحه قبلی رو خوندم چیزی ندیدم
یه سوال دارم
بازی کلا تک نفرس؟
یا دو؟چهار؟
اگه دو یا چهر نفره هم میشه
چه بخش هایی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن