Spec Ops : The Line | Xbox 360

خوب بجای این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابمو میدادی:d
خوب نمیدونم دیگه:">
2یا 4 نفره میشه؟/:)
کلا بازی خوش ساختیه. ارزش خرید داره.
مشکلی نداره.
قسمت Campaign بازی کلا تک نفره س.
یه قسمت Co-Op ـه 2 نفره هم داره که 4 مرحله ی جدا از داستان اصلیه و کلا Online ـه (split screen و system link نداره).
بخش Multiplayer هم داره که دیگه توضیح خاصی نداره. ;)

این بازی عالی بود....حالا هرچی هم گرافیکش شاخ نبود ولی خوب بود....داستان بازی که عالی بود وشخص باید خودش بازی کند تا درک کند....ان صحنه استفاده از فسفر سفید رو دوستانی که بازی کردن می دونند که کمتر بازی می تواند همچین جهنمی را نشان دهد که یک فرمانده ان را بوجود اورده.....

دقت کردین تو بازی چندین جا روی تابلو ها و نقشه ها نوشته خلیج الفارسی؟ :دی؟
مثلن تو دوبی هستیم و تابلو ها و . . . هم مال عرب هاست ولی نوشته الیخ الفارسی :دی.
خیلی حال میکردم با این مسئله.

در مورد خیالاتش متوجه شدم ولی من آخر نفهمیدم دشمنای ما تو بازی کیا بودن ؟ اگه خودی بودن چرا می کشتیمشون ؟ دقیقا هدف ما از این کارا چی بود ؟

خب اولا اون ها فکر می کردند ما دشمنیم....اخه دوبی تبدیل شده بود به یک جایی که 3 گروه مردم و ciaو ازتش در ان با هم درگیر بودند و این که داستان بازی می خواست نشون بده یک فرمانده که قرار بود مردم وارتش را نجات بده چه طور شرایط او را به فردی عکس ان تبدیل کرد و همه را ازبین برد.نمونش همان بمب ها فسفر

واقعا بازی قوی بود.
با اینکه اولین ساخته این شرکت تو این سبک بود ولی همه چی بالانس بود و خسته کننده نمیشد!
فقط یه مقدار انیمیشن دویدنو پرتاب نارنجکا ایراد داشت که اونم میشه پای تازه کار بودن سازنده ها تو این سبک گذاشت.

اون قسمت که با اون لانچره بمب فسفری میریزی رو دشمنا و بعدش میری پایین میبینی چه جهنمی به پا کردی خیلی حال داد :)

سلام دوستان
من یک سوال داشتم از کسانیکه بازی تمام کردن.
میشه بگید یک بار که تا اخرش بریم رو حالت نرمال چقدر گیم اسکور بهمون میده.

سلام دوستان
من یک سوال داشتم از کسانیکه بازی تمام کردن.
میشه بگید یک بار که تا اخرش بریم رو حالت نرمال چقدر گیم اسکور بهمون میده.
عزیز دقیق یادم نیست ولی 500-600 تایی می‌ده;)
بازی رو هم حتما بگیر تو این بی‌بازیی خوبه!
مرحله آخر هم خیلی راحت می‌تونی 3-4 اچیو 20 تایی بگیری;)

عزیز دقیق یادم نیست ولی 500-600 تایی می‌ده;)
بازی رو هم حتما بگیر تو این بی‌بازیی خوبه!
مرحله آخر هم خیلی راحت می‌تونی 3-4 اچیو 20 تایی بگیری;)
ممنون داداش این بازی گرفتمش خواستم بازیش کنم میخواستم ببینم چقدر گیم اسکور میده که ببینم با پروفایل اصلیم بازی کنم یا نه اخه بازی زیر 500 تا رو پروفایل اصلیم بازیش نمیکنم بعد اگه از بازیش خوشم بیاد میشینم اچیومنتاش تکمیل میکنم.
اره تعریف این بازی خیلی شنیدم هم این گرفتم هم اسلپینگ داگ اماره اون بازی داراوردم این بازی مونده بود که شما لطف کردین گفتین ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or