Spec Ops : The Line | Xbox 360

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
مرسی یدونه باشی.

---------- نوشته در 01:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

خب تو که اینقدر بدت می آد تا بازیو تموم نکردی آخرشو بفهمی چرا می آی تو تاپیک مربوط به همون بازی؟ این تاپیکارو زدند واسه همین دیگه که یکی راهنمایی کنه چند تا پایان داره و...

بتوچه :D.
.
.
شوخی کردم :D
من برای این میام اینجا که ببینم بازی ارزش خرید داره یا نه که فهمیدم داره.بعد میام ببینم بچه ها از گرافیکش خوب میگن یا بد.صداگذاری بازی چطوریه-گیم پلی بازی روونه یا خشکه -آنلاینش ارزش داره یا نه و..................

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
بتوچه :D.
.
.
شوخی کردم :D
من برای این میام اینجا که ببینم بازی ارزش خرید داره یا نه که فهمیدم داره.بعد میام ببینم بچه ها از گرافیکش خوب میگن یا بد.صداگذاری بازی چطوریه-گیم پلی بازی روونه یا خشکه -آنلاینش ارزش داره یا نه و..................

جواب این همه سوال رو می تونی با درآوردن 3 هزار تومن از جیبت(یا به عبارتی 6 تومن) خیلی ساده و روون بگیری. :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
جواب این همه سوال رو می تونی با درآوردن 3 هزار تومن از جیبت(یا به عبارتی 6 تومن) خیلی ساده و روون بگیری. :d

پولش مهم نیست دادا
3 تومن یا 30 تومن.مهم ارزش و وقتمه که میخوام برای بازی بذارم.اگه میفهمیدم بازیش مزخرفه دیگه سمتش نمیرفتم.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها این بازی خوبیه
به هرکی بازی نکرده پیشنهاد میکنم
گیم پلی خوبی داره . واقعیت های جنگ رو هم خوب نشون میده
شاید در حد بازی های سوم شخص بزرگ نباشه اما خوب میتونه آدمو سرگرم کنه ;)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان.
بنده تازه بازی رو شروع کردم؛ به نظرم گرافیک خوبی داره ولی کیفیت تکسچر ها و همینطور انفجار ها چنگی به دل نمی زنه!
یه سوال هم دارم:
برای من اول بازی نوشت: Special Guest: Jeff Hardy
حالا می خوام بدونم این منظورش اسم پروفایل من بوده یا کلا Jeff Hardy تو ساخت بازی شرکت داشته؟!
خیلی ممنان:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام دوستان.
بنده تازه بازی رو شروع کردم؛ به نظرم گرافیک خوبی داره ولی کیفیت تکسچر ها و همینطور انفجار ها چنگی به دل نمی زنه!
یه سوال هم دارم:
حالا می خوام بدونم این منظورش اسم پروفایل من بوده یا کلا Jeff Hardy تو ساخت بازی شرکت داشته؟!
سلام جف:Dمیدونم که داری شوخی میکنی.اخه جف هاردی رو چه به بازی؟:))
اقا دیدی توی بازی ، فارسی خرف میزنن؟نمیدونم چرا یه دفعه زبون فارسی انقدر معروف شد.شاید زبون یبن المللی بشه:p
راستی تو اسم پروفایل کنسولت رو گزاشتی جف هاردی؟اخه چرا؟اسمش رو بزار danial.wwfT خودم واست حرکات هایفلایینگ میرم:D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
یه سوال هم دارم:
نه منظورش همون اسم پروفایل بوده.
پ.ن. خبرنگار شدنت مبارک. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر