Spec Ops : The Line | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من نسخه غیر برنرمکس را گرفتم ولی وقتی دیسک رو تو دستگاه میزارم میگه game error . باید برنر مکس میگرفتم یا دیسک خرابه ؟

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
خب بازی رو تونستم تموم کنم.به نظرم خیلی بازی جالبی بود و جو خوبی داشت.
نمره ی من به بازی:8/10
این سه تا پایان رو میشه توضیح بدید:d
سه تا پایان که نه ولی 2 تا پایانشو من رفتم. آخر بازی وقتی سربازا دورتند بهت می گند که اسلحتو بنداز. اگه بندازی 30 تا آچیومنت می ده و بازی یه جور تموم می شه، اگه دکمه ی شلیک رو بزنی باید بکشیشون که بازم 30 تا آچیو می ده و یه جور دیگه تموم می شه. اما راه سوم رو نمی دونم

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

من نسخه غیر برنرمکس را گرفتم ولی وقتی دیسک رو تو دستگاه میزارم میگه game error . باید برنر مکس میگرفتم یا دیسک خرابه ؟

بله باید برنرمکس بگیری.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سه تا پایان که نه ولی 2 تا پایانشو من رفتم. آخر بازی وقتی سربازا دورتند بهت می گند که اسلحتو بنداز. اگه بندازی 30 تا آچیومنت می ده و بازی یه جور تموم می شه، اگه دکمه ی شلیک رو بزنی باید بکشیشون که بازم 30 تا آچیو می ده و یه جور دیگه تموم می شه. اما راه سوم رو نمی دونم

--
بزار توی اسپویلر تا کسی نیومده:d
منم همین دو تا رو دیدم:dاز نظر داستانی هم یکم توضیح میدید آخه من دیگه بازی تموم شده بود که سابتایتل ـش رو پیدا کردم:d

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
خب بازی رو تونستم تموم کنم.به نظرم خیلی بازی جالبی بود و جو خوبی داشت.
نمره ی من به بازی:8/10
این سه تا پایان رو میشه توضیح بدید:d
دوتاشو که شاهین توضیح داد.
سومی هم وقتی همون آخر داری با کنراد حرف میزنی و میتونی به خودت یا اون شلیک کنی اگه به خودت شلیک کنی میشه یه پایان و در واقع به خاطر عذاب وجدان به زندگی خودت پایان دادی.

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
اقا من وسطای بازیم یه چیزیو نفهمیدم... ایرانیا اونجا چکار می کردن؟:-b

اونا ایرانی نیستند. همونطور که می دونید بازی تو دبیه. مثل اینکه چند وقتیه دیگه زبان عربی نمی ذارند رو دشمنای حوزه ی خلیج فارس. حتی تو بازی گست ریکون هم که یک ماموریت تو پاکستان داشتی اونا هم ایرانی صحبت می کردند. splinter cell blacklist هم تو عراقه اما ایرانی صحبت می کنند.

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

دوتاشو که شاهین توضیح داد.
سومی هم وقتی همون آخر داری با کنراد حرف میزنی و میتونی به خودت یا اون شلیک کنی اگه به خودت شلیک کنی میشه یه پایان و در واقع به خاطر عذاب وجدان به زندگی خودت پایان دادی.

دو تا سوال: 1-اینکه آچیو هم می ده؟ 2-اینکه چطوری باید به خودم شلیک کنم؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دو تا سوال:
1-اینکه آچیو هم می ده؟ 2-اینکه چطوری باید به خودم شلیک کنم؟
1- بله.
2- آنالوگ راست رو به سمت خودت (چپ) حرکت بده. تو تصویری که جلوته اسلحه رو میذاره زیر گلوش.

بابا دستتون درد نکنه
** زدید تو داستان که
از تو بعید بود پسر.
الان میگی من که چیزیشو لو ندادم.پس اینی که گفتی یعنی چی؟
هر کسی میفهمه اسلحه رو بذاره زیر گلوش یعنی چی
دمت گرم بابا
من پشت دستمو داغ کردم که تا بازی ایو خودم تمومش نکردم به تاپیک مربوطش نیام
دمتون گرم واقعا
من شدیدا شرمنده. میخواستم تایپ کنم با خودم گفتم کارم تموم شد اسپویلر رو بزنم، داشتم تو یه تاپیک دیگه هم چیزی میخوندم یادم رفت. بازم شرمنده.
بابا من کی اگه سوتی دادم زدم زیرش. اشتباهم رو قبول میکنم.
شما هم پستت رو ویرایش کن که نقل قول من معلوم نشه.

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
1- بله.
2- آنالوگ راست رو به سمت خودت (چپ) حرکت بده. تو تصویری که جلوته اسلحه رو میذاره زیر گلوش
.

بابا دستتون درد نکنه
** زدید تو داستان که
از تو بعید بود پسر.
الان میگی من که چیزیشو لو ندادم.پس اینی که گفتی یعنی چی؟
هر کسی میفهمه اسلحه رو بذاره زیر گلوش یعنی چی
دمت گرم بابا
من پشت دستمو داغ کردم که تا بازی ایو خودم تمومش نکردم به تاپیک مربوطش نیام
دمتون گرم واقعا

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
1- بله.
2- آنالوگ راست رو به سمت خودت (چپ) حرکت بده. تو تصویری که جلوته اسلحه رو میذاره زیر گلوش.

من شدیدا شرمنده. میخواستم تایپ کنم با خودم گفتم کارم تموم شد اسپویلر رو بزنم، داشتم تو یه تاپیک دیگه هم چیزی میخوندم یادم رفت. بازم شرمنده.

دشمنت شرمنده
حالا لو رفتن این بازی در مقابل بازیهای بزرگی مثل red dead-l.a noire-alan wake-dead to rights -....که تو همین فروم بازی سنتر لو رفته وحالمو اساسی گرفت چیزی نیست
در کل بخشیدمت :D دیگه تکرار نشه :D

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
1- بله.

مرسی یدونه باشی.

---------- نوشته در 01:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

دشمنت شرمنده
حالا لو رفتن این بازی در مقابل بازیهای بزرگی مثل red dead-l.a noire-alan wake-dead to rights -....که تو همین فروم بازی سنتر لو رفته وحالمو اساسی گرفت چیزی نیست
در کل بخشیدمت :D دیگه تکرار نشه :D

خب تو که اینقدر بدت می آد تا بازیو تموم نکردی آخرشو بفهمی چرا می آی تو تاپیک مربوط به همون بازی؟ این تاپیکارو زدند واسه همین دیگه که یکی راهنمایی کنه چند تا پایان داره و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر