Soul Sacrifice

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
بیا :D
Code:
http://zeus.dl.playstation.net/cdn/UP9000/PCSA00093_00/cRAqlCQUxRpQjsGUrFsEnCMlApkzFTUsWIYjhGMBMWVmUVwRMhsDNNayXqkUNJAzcoQjAUBOSMadzpTNkDFuZzZsBdXwezlHoICUp.pkg?country=us

ببخشیذ سوال بی ربط میپرسم..
میخوام بدونم این لینک های بازی رو از کجا گیر میاری ؟ چون میخوام منم همه بازی هارو اینطوری دانلود کنم..:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چطوری باید به ویتا انتقالش بدیم؟ آموزشی ندیدم تو انجمن !

ببخشیذ سوال بی ربط میپرسم..
میخوام بدونم این لینک های رو از کجا گیر میاری ؟ چون میخوام منم همه بازی هارو اینطوری دانلود کنم..:d

با برنامه ps3 prox همه اينکارا رو ميشه کرد. (تو پست قبليمم نوشته بودم اگه ميخوندين)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بالاخره بازی که من سالها منتظرم تا رو یه کنسول دستی عرضه بشه اومد! این بازی فوق العادست! جو بازی، گیمپلی، داستان! همه چیز واقعا عالیه! گرافیک هم نسبت به اون چیزی که تو تریلر های گیمپلی و عکس ها دیدم خیلی بهتر و جزئیات کاراکتر ها، وسعت محیط و افکت ها فوق العادست!
سرور های بازی هم واقعا عجیبن! من با بدترین شرایط نت با پینگ 300 اصلا تو بازی لگ ندارم و خیلی راحت میتونم سرچ کنم و Joinـشم! درحالی که بقیه بازی های ویتا رو اصلا درست و حسابی نمیتونم آنلاین بزنم!
واقعا عالیه این بازی! دم سونی و بروبکس Japan Studio گرم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب منم دمو رو 2 ساعتی بازی کردم ...
واقعا دمو به این طولانی ندیده بودم ! ....
به نظر میرسه بازی حدودا 25-30 ساعتی زمان برای تکمیل کردن بخواد . این رو Famitsu هم توی نقدش اشاره کرده بود.
مولتی بازی انصافا خیلی خوبه . درجه سختی به نظرم بالاست . از همون باسهای ابتدایی بازی میشه فهمید که چه چیزهای انتظار بازیباز رو در طول این زمان میکشن ...
البته مکانیزم gameplay بازی خیلی جالب طراحی شده ... این که شما پس از اینکه شکست میخورید در نبر بهتون انتخابهای متعددی مثل REvive - Sacrifice و ... داده میشه. سیستم بازی هم خیلی جالب و نو هستش و پیشتر در بازیهای دیگه نبود. به نظرم این سبک بازیا مثل Monster hunter خیلی بازیهای تکراری هستن و اصولا نیاز به فاکتورهایی دارند که به بازی و gameplay هم عمق بیشتری بدن و هم جالبترش کنن. من تا بازی رو 4-5 ساعت نرم نمیدونم در چه حد هست اما باز حس میکنم یک کمکی حس تکراری شدن رو داره. داستانش چیزه خاصی نبود اما سیستم نبردها به نظرم خیلی از MH جالبتر و زیباتر طراحی شدن ...

از نظر گرافیکی هم بازی بدک نیست اما بعضی از TExture هاش خیلی بد هستن اما در کل قابل قبول هست . یا این همه افکت روی تصویر فریم ریت ثابت بود در همه جای بازی. بیشتر چیزه بازی توی این جنبه که خوشم اومد بخش هنری بازی هست. طراحی محیطها برگرفته از افسانه و ... هست بیشتر و رنگ و امیزی و تیره و تارشون جو خوبی رو به بازی داده. ضمن اینکه طراحی خوده دشمنان ها هم همگی برگفته از انواع مختلف داستانها و افسانه های قدیمی هست ... با انیکه حس محیطهای بازی اشنا هست اما رنگ و امیزی و تغییرات جالبی که سازنده ها ایجاد کردن به نظر من از نظر بخش هنری تحسین برانگیزه.

به نظرم دوربین بازی هنوزم زیاد جالب نیست. البته چاره ای جز استفاده از این نوع زاویه دید برای اینطور بازی نیست اما بعضی جاها مخوصا وقتی boss بزرگ و دیگر دشمنان توی محیط در حال حرکت هستن ممکنه دچار مشکل بشه.
بازی چیزی جز کشتن دشمنان توی arena ها نداشت . به نظرم خیلی classic و ساده هست quest ها اما خوده action بازی چیزی هست که gameplay توی خلاصه میشه که انصافا هم المنتهای جدید به اندازه کافی داره.
سیستم TArgeting بازی هم زیاد جالب نیست اما قابل بخشش هست.
در ضمن موسقی بازی هم فوق العاده عالی بود !!!! BRAvooo برای موزیک بازی مخوصا اونایی که توی پس زمنیه ها بازی و منو نواخته میشه.

اشارتی از نقد Famitsu که به بازی 37/40 داده ! :
-بازی دارای 300 نوع جادوهای مختلف هست و همچنین سیستم Crafting بازی خیلی عمیق و سرگرم کننده طراحی شده
-بازی حدودا 25 ساعت طول میشکه تا تموم بشه و بخش Multi هم که صدها ساعت gameplay برای بازی داره.
-نحوه روایت داستان توی جورنال جادویی بسیار جالب و جداب هستش.
-داستان بازی ارزش وقتی که صرفش رو میکنید داره.
-بخش Multi خیلی جالب هست به دلیل داشتن تعداد زیادی جادوهای مختلف !باعث میشه که شما و همراهانتون استراتجی ها مختلفی رو برای پیشبرد از موانع سخت بازی بچینید.
-همکاری تیمی در قسمتهای سخت Multi خیلی نیازه.
-مردن و SAcrifice کردن خیلی جالب هست
-ادامه نبرد حتی پس از مرگ هم یک امکان خیلی جالب و البته جذاب هست و به چالش برانگیز بودن بازی صدمه نمیزنه
-جو سیاه بازی از دیگر نقاط قوت بازی هستش.
-درجه سختی بازی در طول بازی بسیار بالا میره و اکشن بازی بسیار خشن و تند و بی رحمانه میشه.
-Salvation و Sacrificing به gameplay بازی عمق بالایی رو داده
-
این هم چندتا عکس که من از اوایل بازی گرفتم :

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نقد Famitsu که به بازی 37/40 داده
هنوز بازی نبومده نقد کرده؟ :-o

در ضمن موسقی بازی هم فوق العاده عالی بود !!!! BRAvooo برای موزیک بازی مخوصا اونایی که توی پس زمنیه ها بازی و منو نواخته میشه.
Agreed. واقعا برای جو بازی سبک Symphonic Metal فوق العاده ـست >:d<

مگه ****** کار میکنه؟؟ مگه تعطیل نشده بود؟
http://forum.bazicenter.com/thread76403/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هنوز بازی نبومده نقد کرده؟ :-o

Agreed. واقعا برای جو بازی سبک Symphonic Metal فوق العاده ـست >:d<

http://forum.bazicenter.com/thread76403/

بازی ماه قبل توی japan عرضه شده بود ...برای همین تعدادی نقد ازش بیرون اومده
البته نمیشه گفت میشه اطمینان کامل به نمره ی بالای بازی داشت چون معمولا اینطور سبک بازیا مطابق میل japan ها هست و در نتیجه اینطور بازیا حتی مثل GR توی سرزمین مادری خودشون امتیازای بالا میگیرن ...
به غرب که میرسه میشه 4-5.6 امتیازاشون !
مثل همین MH معروف PSP که فکر کنم از IGN اون نسخه ی معروفش 5-6 بیشتر نگرفته باشه !
پس اگر یهو دیدید IGN به بازی داد 6 تعجب نکنید ! به متای بازی نگاه کنید.
ولی به نظر من این بازی حوالی 8-8.5 میچرخه !
به هر حال تا زمان عرضه چیزی نمونده و میبینیم در غرب این بازی چگونه عمل میکنه ( از سوی منتقدا )

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بازی ماه قبل توی japan عرضه شده بود ...برای همین تعدادی نقد ازش بیرون اومده
البته نمیشه گفت میشه اطمینان کامل به نمره ی بالای بازی داشت چون معمولا اینطور سبک بازیا مطابق میل japan ها هست و در نتیجه اینطور بازیا حتی مثل GR توی سرزمین مادری خودشون امتیازای بالا میگیرن ...
به غرب که میرسه میشه 4-5.6 امتیازاشون !
مثل همین MH معروف PSP که فکر کنم از IGN اون نسخه ی معروفش 5-6 بیشتر نگرفته باشه !
پس اگر یهو دیدید IGN به بازی داد 6 تعجب نکنید ! به متای بازی نگاه کنید.
ولی به نظر من این بازی حوالی 8-8.5 میچرخه !
به هر حال تا زمان عرضه چیزی نمونده و میبینیم در غرب این بازی چگونه عمل میکنه ( از سوی منتقدا )

موافقم. ولی این بازی حال و هوای غربی تری داره پس امتیازاتش یه کم بالاتر بره فک کنم.
به نظر خودم بخش تک نفره ـش بعد از مدتی تکراری میشه ولی بخش مولتی فوق العادس! مخصوصا وقتی با چند نفر بقل هم بشینین بازی کنین :d چون بعد از 2ساعت بازیو ول میکنین میگیرید همو میزنید! :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان حرفمو پس میگیرم :d بعد از 10 بار شکست دادن سربروس به این نتیجه رسیدم که بازی عمرا خسته کننده نمیشه و دلیلش بالانس فوق العاده ی سختی بازیه.
یعنی شما هر چقدر هم لول ـتون بالا باشه بازم اگه بازی رو شل بگیرید مثل آب خوردن میمیرید :d اگه مردم یه کم شعور داشته باشن این بازی شاید بتونه خیلی به ویتا کمک کنه :bighug::x

قضیه ی Sacrifice یا Save دوستان هم خیلی مهم و جالبه! یعنی باید بدونید کی دوستانتون رو فدا کنید و کی نجاتشون بدید تا بتیونید از باس جون سالم به در ببرین.

و حالا قضیه ی لاکریما! واقعا این بشر (:d) خیلی مهمه و روو گیم پلی تاثیر میزاره! یعنی شما شاید بخواید مثل من فقط جادوی خودتون رو قوی کنین و Life رو روی لول 1 نگه دارین که باعث نشه Devil بودن دستتون ضعیف شه. حالا وقتی وسط بازی همه دوستان میمیرن و موقعی باشه که شما باید نجاتشون بدید! چیکار میکنید؟ اینجاست که به فکر لاکریما میوفتید.

شخصا از بازی واقعا خوشم اومد. من به دمو 9.5 میدم. منتظر بازی هستیم:bighug:

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
من نمیدونم چرا اینجا انقدر خلوت, شک نکنین این بازی surprize امسال می شه با meta بالای 9
جدا از گیمپلی شاهکار و موسیقی فوقالعادش از داستان فوق العاده ای برخورداره به طوریکه اگر داستان گذشته monster ها رو بخونین باهاشون همدردی می کنین نو این چند سال اخیر داستان هیچ بازی من رو این طوری جذب نکرده بود

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من نمیدونم چرا اینجا انقدر خلوت, شک نکنین این بازی surprize امسال می شه با meta بالای 9
جدا از گیمپلی شاهکار و موسیقی فوقالعادش از داستان فوق العاده ای برخورداره به طوریکه اگر داستان گذشته monster ها رو بخونین باهاشون همدردی می کنین نو این چند سال اخیر داستان هیچ بازی من رو این طوری جذب نکرده بود
داستانش چیزه خاصی نداشتا :-/
همش اون زنه سورتیارا بود
سورتیارا خندید
سورتیارا گریید
سورتیارا مُردید :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر