نمایشگاه/رویداد SONY TGS 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

درود
امروز سونی زمان کنفرانس خودش رو برای Tokyo Game Show مشخص کرد
روز اول ماه سپتامبر ساعت 15 بوقت توکیو (10 شهریور ساعت 10:30 بوقت تهران) سونی مثل پارسال کنفرانس رو زودتر ار زمان نمایشگاه (18-20 سپتامبر) برگذار خواهد کرد !
کنفرانس بطور مستقیم از سایت رسمی پخش خواهد شد ولی به احتمال زیاد از twitch هم پخش میشه.

آپدیت:

گویا سونی کنفرانس دیگری با تمرکز بر بازار اسیا در 17 سپتامبر برگذار خواهد کرد احتمالا مربوط به لانچ کنسول در چین باشه ! ساعت کنفرانس هنوز مشخص نیست !

---
تریلرهای TGS با تشکر از .:miladamiri:.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Gravity Rush در اون حد نیست که بیان یه کنفرانس جدا برای معرفیش بزارن
TLG هم انقدر بزرگه که معرفیش جایی غیر از E3 حرامه :sad:

7pvvbt1rq6kjyehig2dp.gif

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
پس این کنفرانس و سروپرایز و کوفت و زهرمارهایی که گفتن کی هست؟ یا سرکاری بود؟
لعنتیا، فقط بلدن هایپ الکی راه بندازن ! :|:|:d اون اسپیشل پروژه ای که صحبت میکردن اصلا معلوم نیست چی بودش ! :| نه شروعی، نه پایانی، ما که اصلا خبردار هم نشدیم چی شد..
=========
اینم جدیدا برای نسخه سوم Little Big Planet آنونس شده.. !
5zykkjo651s3cwzy9ysg.jpg

=============
makwd2zzsi5ynyzsvhlx.jpg

اگر یادتون باشه، قرار بود که برنامه ای که سازندگان Rime قراره داخل فستیوال Play Fest داشته باشن، گفته بودن که قراره یه Sneak Peak از موسیقی های متن Rime هم ارائه بدن، ولی خُب حتی دریغ از یه خبر ! :|:d انگاری پُشت درب های بسته این کار رو کردن.. در هر صورت جناب یامائوکا توئییت زده که قراره سال بعد، نمونه هایی از آهنگ های نهایی بازی Rime رو برای این استودیو به اسپانیا بفرسته ! به احتمال خیلی خیلی زیاد، بازی Rime سه ماهه اول سال 2015 عرضه خواهد شد، شک نکنید !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
يه سري از پستاي اين تاپيك انقدر خوبه كه اگه آدم بخواد تك تكشون رو كامل بخونه و لايك كنه يه 10،20 ساعتي وقت نياز داره! :|:d

امروز يه خبري خوندم كه فكر نكنم ربطي به TGS داشته باشه ولي چون الان همگي تو كف BB و ساخته هاي FS ـيم به همين خاطر همين جا ميزارمش. طبق اين خبر قراره كه ماه نوامبر امسال 5 تا بازي جديد معرفي بشه كه يكي از اون 5تا بازي مال From Software ـه و به همين خاطرم احتمالش هست كه Dark Souls III باشه! :x

در راستاي پست حسينم اين عكس هارو كه مربوط به LBP 3 ـه اضافه ميكنم. به قول احسان فقط يدونه كاستوم Quiet رو كم داره :-":d

در آخرم جا داره كه پرده از اكتشافم بردارم و سورپرايز بزرگ TGS امسال رو رو كنم :-":d

نميدونم كه چند نفرتون تريلر 2 دقيقه اي BB رو كامل و با دقت ديديد ولي اگه خوب بهش دقت كنيد تو يه صحنه از تريلر مجسمه اي رو مي بينيد كه به شدت به نماد TLG يا همون حالت ايستادن Trico شباهت داره و با توجه به اينكه هر دوي اين بازي ها ژاپني و انحصاري 4 هستن بعيد نيست كه از اين جور نكات مريض گونه تو تريلرشون چپونده باشن و واقعا خبري باشه :d

ميدونم كه احتمالش زير 0% ـه ولي خوب براي ايجاد هايپ كاذب كشف جالبيه :-":d
البته بايد اين مورد رو چند روز قبل شفاف سازي ميكردم ولي خوب ديگه وقت نشد :d
ديگه بقيه اش رو فن هاي TLG ميدونن:-":d

بازم ممنون بابت پستاي زيباتون :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
در راستاي پست حسينم اين عكس هارو كه مربوط به LBP 3 ـه اضافه ميكنم. به قول احسان فقط يدونه كاستوم Quiet رو كم داره :-":d
نه دیگه امیر حسین، آخه اون کرکتر پتانسیل تبدیل شدن به یکی از این سَک بوی ها رو نداره ! IYNWIM ! :whistling::d
ميدونم كه احتمالش زير 0% ـه ولي خوب براي ايجاد هايپ كاذب كشف جالبيه :-":d
البته بايد اين مورد رو چند روز قبل شفاف سازي ميكردم ولي خوب ديگه وقت نشد :d
خیلی جالبه، میدونی توی این تب و تابی که از همایش های E3، گیمزکام و TGS ـی که امسال گذشت، هیچ خبری از این عنوان نشد، الان کمترین سرنخ هم باعث میشه که فن ها همه چیز رو باور کنن، حتی یه شایعه خیلی مزخرف و بدون منبع درست و حسابی ! :d مهم اینه که شایعه باشه، یه حرفی در مورد زده بشه، این مهمه، حتی یه کامنت داخل همین تاپیک میتونه به بچه ها روحیه بده، اصل قضیه اینه ! :d
ولی در کُل راست میگی، خیلی استایل ـش شبیه به "تریکو" ـه، ولی من حدسم اینه که اون مجسمه ـه، فقط یه عقاب ـه ! :d یکی از حیواناتی که برای خلق تریکو ازش الهام گرفتن، عقاب بوده، و اونجا چون چنین استایلی رو داشته، باعث میشه هر فن تیم ایکویی که توی این دور و زمونه بی خبری از این بازی، یه چیزی شبیه به این رو ببینه، اون رو تجسم کنه، ولی در کُل نکته بینی ـت واقعا جای آفرین داره ! :d
ویرایش:
خُب من الان با چشمای خودم هم تریلر رو تماشا کردم، واقعا حرفی ندارم، نمیدونم چی بگم.. ! :confused:
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من DD میخوام! :x :-"
البته اگر بخوان مثل قبلی ها MGS Pack بدن،حتما توش هست:-"
Quiet رو همین الانم میشه ساخت با LBPـهای قبلی فکر کنم:-" بزار فکر کنم....نه! :| رنگ آیتم هاش بهش نمیخوره:-" پس منتظر اینم توی MGS Pack باشید:-"

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کالکشن دارک سولز یا دارک سولز 2 ریمستر هم بشدت ازش استقبال میشه :-"

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
امیرحسین جان من یکی که واقعا نمی تونم منکر شباهت فراوان این مجسمه با تریکو بشم! (حداقل از این زاویه کرکتر داخل تریلر) اما با توجه به نوع معماریی که FS ازش
برای طراحی سازه های بازی الهام گرفته کمی باید درش تامل کرد
البته حسین هم اشاره کرد که ممکنه عقاب باشه اما این دیگه خیلی خیلی شبیه تریکوهـه؛ حالت خمیدگیش، پوزش و حتی اون سکویی که روش ایستاده !!
یه ساعته دارم در این مورد و مجسمه های این چنینی سرچ میکنم ولی چیزی پیدا نکردم که تا این حد شبیه باشه

nm58uioiyoefs5l3vc7p.png

امیدوارم فقط و فقط امیدوارم که این تصادفی و یا شوخی با طرفدارهای Team ICO نباشه :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خود خوده Trico ــه
این کشف امیر حسین رو هنوز کسی توی gaf نگذاشته ؟ :d

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Japan Future Game Awards: 8 out of 12 are Sony Exclusives; Bloodborne and The Order: 1886 Lead the Charge.

Eligible for the Future Division awards are all the unreleased titles exhibited at Tokyo Game Show. Votes are collected from visitors in the first three days of the evebnt, and then the Japan Game Awards Selection Committee operates a screening and picks the winners that show future promise..

رای ها توسط بازدید کنندگان 3 روز اول نمایشگاه جمع شده، و داوران هم از بین عناوین انتخاب شده برنده ها رو انتخاب می کنند.

از بین 12 بازی انتخاب شده 8 عدد انحصاری های PS هستند.

Here’s the full list:

• THE LEGEND OF HEROES: SEN NO KISEKI II - Nihon Falcom Corporation - (PS3/PS Vita)
  • The Order: 1886 - Sony Computer Entertainment Inc. - (PS4)
  • KINGDOM HEARTS HDⅡ.5 ReMIX - (C)Desney Developed by SQUARE ENIX - (PS3)
  • GOD EATER 2 RAGE BURST - BANDAI NAMCO Games Inc. - (PS4/PS Vita)
  • PsychoBreak - Bethesda Softworks(R) - (PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360)
  • Tales of Zestiria - BANDAI NAMCO Games Inc. - (PS3)
  • PHANTASY STAR NOVA - SEGA Corporation - (PS Vita)
  • Bloodborne - Sony Computer Entertainment Inc. - (PS4)
  • METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Konami Digital Entertainment Co., Ltd. - (PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360)
  • Monster Hunter 4 Ultimate - CAPCOM CO., LTD. - (3DS)
  • RYU-GA-GOTOKU 0 Chikaino Basho - SEGA Corporation - (PS4/PS3)
  • Oculus Rift - Oculus VR - (PC)

2-the-order-1886-ve-bloodborne-turkce-olacak.jpg

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ماشاا... انقدر بچه ها منتظر TLG بودن که دیگه همه چی رو TLG میبینن :D

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
نمی دونم چرا وقتی عکس رو دیدم حس کردم یه رازی انگار برملا شده! یاد این تیکه Breaking Bad افتادم!:d

ih6hn2ybt84pl036cz1r.gif

ماشاا... انقدر بچه ها منتظر TLG بودن که دیگه همه چی رو TLG میبینن :biggrin1:

بنظر من که همه چی نیست:d یعنی حداقل این یکی واقعاً به طرز خیلی عجیبی حتی اگه اتفاقی باشه و فقط از این زاویه ـست که اینطور بنظر می رسه بازم عیناً شبیه Trico دراومده یعنی سوای شکل ظاهری ـش - انحنای پشتش، گوش، نوک - حتی استایل ایستادنش و اینکه سرش رو پائین گرفته هم مو نمی زنه.Ueda واسه طراحی Trico از عقاب و گربه و امثالهم الگو گرفته ولی همچین موجودی دیگه فکر نکنم داشته باشیم که اینا تمثالش رو تو Bloodborne بخوان بذارن!به هر حال نکنه جالبی بود تو گف هم یکی بزاره ببینیم اونا چی میگن:d

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این Easter egg "د لست گاردین" اصلاً چیز عجیبی نیست . ناسلامتی Sony Japan داره با From Software بلادبورن رو میسازه دیگه :D!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بیخیال دوستان:d این چیزی که امیر حسین گذاشت اون چیزی نیست که شما میبینین. یه چیز دیگه هست به اسم Gargoyle.

این گارگویل ها (بخونید گری گوری:d) توی Dark Souls 1 هم به عنوان Boss حضور داشتن. حالا چی هستن؟ توی یه معماری خاصی از ساختمون ها که بیشتر مربوط به معماری گوتیک و ویکتوریایی میشه (دقیقا همین معماری شهرBloodborne)، بالای ساختمون ها از این گارگویل ها میگذاشتن/میذارن. یه جورایی کار ناودون رو میکنه اما به صورت برعکس. به جاییکه آب رو از طریق لوله به پایین ساختمون بفرسته، آب از طریق اونا به بیرون فواره میزنه. از نظر ظاهر هم یه موجود زشت و کریه المنظره که روی 4 دست و پاش نشسته (معمول ترین نوعش) و بال هم داره:

اسمشون هم از یه واژه فرانسوی به اسم gargouille گرفته شده که معنی "گلو"میده. به خاطر اینکه وقتی آب از حلق اینا بیرون میریزه، یه صدای قل قل مانند ازشون خارج میشه. اینا رو معمولا بالای کلیساها میگذاشتن که مردم رو از شیطان بترسونن یا ارواح شیطانی رو از کلیساها دور کنن (wtf:d اینجوری که بدتر حمله میکنن:d)

حالا توی این حالت اگر از بغل نگاهشون کنی، شبیه Trico میشن. به عنوان مثال اگر شما اینا رو توی شب از یه نقطه دور ببینین، بازم فکر میکنین Trico هست:

عه عه چقدر شبیه Trico هستن:d

نتیجه اخلاقی داستان:

با توجه به موارد ذکر شده، ظهور Trico از صدها سال پیش بشارت داده شده که بالاخره یه روزی میاد (اشاره به روند ساخت طولانی بازی لول:d)

پ.ن: امیر حسین رو هم ریپورت کنین برای بن شدن تا دیگه بقیه رو الکی هایپ نکنه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب این TGS هم اومد و رفت و برای دومین بار Epic Fail شدم/شدیم :bighug:

Thank You Based Capcom :x

:| :| :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر