نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

میگم با 256 مخابرات میشه کنفرانس ها رو شده با کیفیت پایین بدون لگ و مشکل دید؟! 512 در چه حد می تونه پخش کنه؟!
این شما و اینم Twitch ! از همین الان تست کنید ببینید رابطتون با Twitch چطوره :دی البته سعی کنید ویدئوهای لایو از کانالهای معروف مثل gamespot و اینا ببینید برای تست.

عنوان : Syphon F*ilter

درصد معرفی : کمتر از 25%

بیش از 50% اقا ! :دی یوشیدا گفته بود بازی جدید Bend Studio شما رو از خود بیخود میکنه :دی چی میتونه باشه غیر از SF ؟!

یه گیف احسان گذاشته تو پروفایل امیرحسین Akiba بروید ببینید :-" :دی

یکم گیفِ مورد داره اینه که از ترس ارشاد (!!) اکران عمومیش نکرده :| :دی
الان پروفایل من،سینمای زیرزمینی شده آیا؟ :-" :d

ولی ملت! هنوز نبینید:-" من خودمم هنوز ندیدمش:))

میگم با 256 مخابرات میشه کنفرانس ها رو شده با کیفیت پایین بدون لگ و مشکل دید؟! 512 در چه حد می تونه پخش کنه؟!
--------------------------
این همه می گین این the order در این حد هست خدا می دونه بازی ناتی داگ چی میشه اصلا فکرش رو کردید بازی بعدی سانتا چه گرافیکی تحویلمون می ده؟!:|:d
چون سانتا هم از لحاظ گرافیکی و فنی یک لول بالاتر از ناتی داگه! خدای جنگ 3 الان هم گرافیکش فک بر اندازه ولی آنچارتد2 در حال حاضر دیگه زیاد از لحاظ گرافیکی به چشم نمیاد!
rad هم با این بازی خوفش شاگرده سانتا مونیکاس استاد بیاد وسط گود دیگه نمی دونم چی میشه!
سانتا با اینکه احتمالا تو e3 نیستی ولی جون اون یدونه عمت بیا و یه حالی بهمون بده :((
غلط کردم اصلا مخالف عرضه ی gow هم نیستم و حرفامو پس می گیرم هر چی میخوای بساز فقط بیارش تو E3 8->
ببخشید بین این همه هایپ دپرستون میکنم..

42213598529114624588.jpg

خواهشا منو بن نکنید..باید یه نفر همدرد منم باشه دیگه

بالاخره کرکتر ها یا فقط کرکتر اول ؟! :دی بحث در مورد کرکتر اول و انیمیشن منقبض منبسط شدن خفن عضلات کریتوس بود :دی که بعد روی فیسش هم رفت :دی
در ضمن کات سین های آنچارتد 2 رو با ریل تایم گاو 3 از لحاظ انیمشن مقایسه نکن پسرم :دی شما که بازیها رو جویدی باید بدونی نیتن دریک توی کات سین های آنچارتد 2 80 هزار پلیگون داشت ;;) منبع هم خواستی بدم خدمتت :دی

فرقی نمیکنه. ولی خب کاراکترهای فرعی انچارتد هم بهتر بودن از اون کچل. این خودش اختلاف رو میرسونه. :d
انیمیشن صورت رو هم خیلی خواهشا به تعداد پولیگان ربطش ندید.:d اینجا بحث کاری ـه که انیماتور قراره انجام بده. و انیماتورهای ناتی داگ کارشون یه چیز دیگه ای بوده و هست. این ریل تایم و Pre Rendered هم فرقی تو اصل قضیه ایجاد نمیکنه.ببین قرار نیست که انجین بازی همزمان کاراکترها رو انیمیت کنه همون لحظه هم ازشون رندر بگیره.این بحث ریل تایم اصلا ربطی به اون چیزی که من گفتم نداره. پس در نتیجه باز هم همه چیز به کار انیماتور جماعت بر میگرده. :d

فرقی نمیکنه. ولی خب کاراکترهای فرعی انچارتد هم بهتر بودن از اون کچل. این خودش اختلاف رو میرسونه. :d
انیمیشن صورت رو هم خیلی خواهشا به تعداد پولیگان ربطش ندید.:d اینجا بحث کاری ـه که انیماتور قراره انجام بده. و انیماتورهای ناتی داگ کارشون یه چیز دیگه ای بوده و هست. این ریل تایم و Pre Rendered هم فرقی تو اصل قضیه ایجاد نمیکنه.ببین قرار نیست که انجین بازی همزمان کاراکترها رو انیمیت کنه همون لحظه هم ازشون رندر بگیره.این بحث ریل تایم اصلا ربطی به اون چیزی که من گفتم نداره. پس در نتیجه باز هم همه چیز به کار انیماتور جماعت بر میگرده. :d

در زمینه ی کرکتر های فرعی حرفت 100% درسته و خودمم قبول دارم :دی ولی کریتوس چیزی از نیت کم نداره توی انیمیشن های صورت :دی
اتفاقاً تفاوت داره و محسوس هم هست :دی توی همین آنچارتد 3 توی مرحله ی سوریه یکی دو جا کات سین ریل تایم نشون میده که معلوم هم هستن توی همونا حالات صورت نیت رو با باقی کات سین ها مقایسه کن :دی قشنگ تفاوت داره :دی اینو خودت برو یه بار ببین حالا میرم ببینم توی آرشیو اگر عکس داشته باشم میذارم :دی

opm.jpg

این بابا نمیدونم چیکارست تو OPM UK ولی نوشته یه سری از معرفی های E3 رو میدونه ولی نمیتونه افشا کنه ولی یه همچین جمله ای گفته .
I'm forbidden from sharing any game titles this early. I will declare right now that E3 2014 is shaping up to be a real classic when it comes to reveals

Believe :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or