نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

ما که آخرش هم نفهمیدیم اینا دردشون چی بود! بازی بعد از GoW III در دست ساخت بوده. یعنی چند ماه هم که استراحت کرده باشن، دیگه باید اواسط 2010 شروع به کار کرده باشن. تا 2014 هم حدود 3.5 سال طول میکشه و این همه وقت و هزینه صرف ساخت بازی شده. الآن که شایعه شده قرار بوده پاییز امسال هم بیاد!! یعنی واقعاً توی این همه مدت بازی در حدی آماده نشده بوده که جمع و جورش کنن و منتشرش کنن؟! در این حد افتضاح بوده که بعد از چند سال این طوری ترکوندنش؟! :|
واقعاً PS4 آخر سال از نظر انحصاری کچل هست! مگر اینکه یه بازی بزرگی توی E3 منتشر بشه و پاییز بیاد، که بعید میدونم. فقط یه DriveClub هست که کلهم امیدی بهش ندارم. اگه DriveClub نبود باز حداقل میشد منتظر عرضه GT6 PS4 آخر امسال بود، ولی خیلی بعیده سونی DC رو این طوری به قتل برسونه! :دی (هرچند GT6 هم بازی PS4 محسوب نمیشه و در صورت اومدنش هم باز جای خالی بازی های آخر سال رو پر نمیکرد)
کلاً برنامه ریزی سونی ایراد داره که از بین این همه استودیو هیچ کدوم برای انتهای دومین سال عرضه کنسول که زمان مهمی هم هست، بازی ندارن. (بگذریم از اون DriveClub که اونم باید پارسال می اومد! :دی) الآن دوباره وضعیت 2014 مثل 2012 میشه و به جاش سال بعد احتمالاً کلی بازی بزرگ میاد که توی هم وول میخورن و بعضی هاشون زیر دست و پا له میشن!
من اصلا نگران e3 نیستم و تنها دغدم همین پاییز امساله!
چون هر چی هم تو ای 3 معرفی بشه قاعدتا باید بره برا 2015!
در واقع یه درایو کلاب هست که احتمالا پاییز بیاد + the last of us : remastered !!
تنها کورسوای امید tlg برا پاییزه !
یعنی واقعا هیچی نیست برا پاییز؟!:-w
مگر اینکه معجزه ای رخ بده و آنچارتد پاییز بیاد که اونم قبولش سخته که آنچارتد زود تر از د اردر بیاد!
سونی موقعیت خوبی بدست آورده تو بازار کنسول تو همه جا از دستش بده یا کمرنگش کنه حماقته :|

بچه ها چرا همتون اینقدر نا امیدید ؟! :d

Keep Calm And Trust THE MIGHTY SONY & KAZ

E3 خوبی خواهیم داشـــــــــــــت و امیدتون رو از دست ندید !
1 سورپرایز خفن هم میتونه کنفرانس رو عالی کنه !

o:-)

اگه 2014 می اومد گرافیکش wooow می شد ولی تو 2015 فک کنم به اندازه ی کافی بازی باشه که از لحاظ گرافیکی باهاش بتونن مقابله کنن!

بازی که از لحاظ گرافیکی و بصری بتونه نزدیکش بشه هم هنوز معرفی نشده چه برسه به ریلیز ... فوریه هم که اوایل 2015هه تقریبا همسایه اواخر 2014 :|:d

ابهت از box shot بازی سرازیر میشه :xکی این ویدئو لعنتی d feed میاد پس؟؟؟:((

خوب برای پاییز یه جمع بندی کنیم ببینیم چه چیزایی داریم.

خوب شروع میکنیم:

1- یه لانچ تایتل
2- اِ... اِ... و... و...

بچه ها خواهشا همراهی کنید من لیست رو فراموش کردم! :| :d

نگاه کن! :| این چه وضعه تاپیکه :| جمع کنید این انرژی منفی رو! :|
با اینکه شاید پاییز با این اوضاع کچل باشه:-" (که من فکر نمیکنم اینجوری بمونه اوضاع و توی E3 یحتمل خبری خواهد شد! :d ) اما به خود E3 هنوز امید دارم! :d امید به کراش و ... هم اصلا برای شوخی و اینا نبود و نیست! :-" واقعا بهش امید دارم که معرفی بشه >:)
کلا این انرژی منفی رو بردارید بندازیدش تو سطل! یا حداقل از این تاپیک شوتش کنید بیرون! :| مطمئنا E3 خوفی خواهد شد! :d

سونی TLG رو برای انتشار تو پائیز در نظر گرفته. با حساب اینکه چندین ساله در دست ساخته و الان احتمالاً تو مراحل پایانی پروژه ـن/از اونطرف خود Ueda هم گفته - 6 ماه پیش - که وضعیتش مشخص میشه/ و همینطور IP کت و کلفتی هم به اندازه کافی هست که بتونه دهن ها رو ببنده و ملت رو بکشونه طرف PS4 خیلی منطقی بنظر می رسه که اون سورپرایز سونی واسه 2014 همین TLG باشه. واسه همین سَوای هر شوخی یا هایپ کردن، احتمال نمایشش تو E3 و ریلیز شدن تو همین سال بالای 90% ـه.

پی نوشت: من جای Ueda بودم خیلی شیک میومدم تو توئیتر می گفتم: نمودین ما رو، آره قراره خودم شخصاً بیام رو استیج ری-آنونس ـش کنم. بعدشم Boom! نت به فنا می رفت:d

07848930609737235560.gif

آخرین ویرایش:
سونی TLG رو برای انتشار تو پائیز در نظر گرفته. با حساب اینکه چندین ساله در دست ساخته و الان احتمالاً تو مراحل پایانی پروژه ـن/از اونطرف خود Ueda هم گفته - 6 ماه پیش - که وضعیتش مشخص میشه/ و همینطور IP کت و کلفتی هم به اندازه کافی هست که بتونه دهن ها رو ببنده و ملت رو بکشونه طرف PS4 خیلی منطقی بنظر می رسه که اون سورپرایز سونی واسه 2014 همین TLG باشه. واسه همین سَوای هر شوخی یا هایپ کردن، احتمال نمایشش تو E3 و ریلیز شدن تو همین سال بالای 90% ـه.

اگه قرار باشه عرضه بشه بهترین موقع همین پاییز هستش چون اینا نزدیک 8 سال وقت داشتن رو بازی کار کنن هیچ رقمه هم نمیتونن درخواست تاخیر بدن برا پولیش کردن بازی ( ته ترول کردن مخاطب میشه اونجوری :d ) در نتیجه به نظرم 99 درصد TLG پاییز عرضه میشه.:-s

بعلاوه Destiny که عنوان مهمی برا پاییز به حساب میاد محتوای انحصاری برا کنسول سونی داره. احتمالا AC:U و Batman:AK هم با توجه به سابقه شون محتوای انحصاری خواهند داشت. پس اولویت خریدشون میشه PS4 :d

و
DriveClub + TLOU Remastered + کلی بازی indie :d

+
Crash
Syphon ******
MediEvil
Legend OF Dragoon
همگی قراره پاییز عرضه بشن :lovestruck:

دوستان . . .

جان بهروز دیگه در مورد پروژه سانتا بحث نکنین :| تازه فراموشش کردیم بعد میگین قرار بود پاییز بیاد این دیگه رسماً نابود میکنه آدمو :|

پ.ن : اصلاً جمع کنین باو E3 نخواستیم ! :| من که بمب انرژی بودم با حرفای شما دیگه ذره ای انرژی و هایپ در بدنم احساس نمیکنم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or