نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

همون يه U4 بسه واسه e3 چون اكثر جوايز e3 رو ميبره اينو من از سابقه بازي هاي ND تو e3 هاي گذشته ميگم... U2 تو e3 2009 بيشترين جوايز برد و TLoU هم تو e3 سال 2012 بيشترين جوايز برد پس فقط همين يه U4 كافي هست كه كل e3 رو جمع كنه و باعث برتري سوني در e3 باشه عين سال 2009 و 2012 .
اما نكته بعدي نمايش TLoU R هست كه به شدت ميتونه جذاب باشه به هر صورت نسخه remastered شده ي goty سال 2013 و همچنين پرافتخارترين بازي تاريخ براي ps4 اونم 1080p و 60fps كه همراه با پيشرفت هاي گرافيكي هست به شدت هيجان انگيز .
حالا اگر اين وسط يه سايفون هم معرفي بشه كه ديگه كارتمام ولي اگر معرفي هم نشد با توجه به مطالبي كه بالا بهش اشاره كردم باز هم كار تمام :d

آنچارتد شاید تا الان خیلی خوب ظاهر شده باشه (اصن خیلی خفن) ولی هیچ بنی بشری نمی تونه یه مراسم به این بزرگی رو فقط با یه بازی جمع کنه :دی

پ.ن : هیلو رو هیچ وقت دست کم نگیرید = FACT

@ هرکسی فکر میکنه سونی خفن بدون نشتی شده یا هنوز اطلاعاتی درز پیدا نکرده

شایعات کراش و سیفون و اینا که پشمک ! چون فقط در حد فن بوی دریم خودمونه و این یارو چمیدونم شینوبی و تیداکس و ... علناً هیچی ازش نمیگن :| یعنی رسماً وجود خارجی نداره :|
سانتا که خونه خراب شده و اخیراً هم جای استودیو رو عوض کردن ! کسی که بلند میشه جای استودیو عوض میکنه یعنی انقدر بیکاره که وقت جابه جایی و این حرفها رو داره !
مدیا مولکول هم حتی هیچ شایعه ای از کار بعدیشون نیست !
گوریلا گفته برای نمایش پروژه ی بعدیشون هنوز خیلی زوده !
اون PD خراب شده که هنوز توی 4 تا Vision GT گیر کرده چه برسه به GT 7 :|
الباقی Japan Studio که تازه کلی بازی روی 3 و 4 بیرون دادن (رین و پاپیتیر و نک) و اگه بخوان هم نمی تونن نمایش داشته باشن ! خیلی خیلی خودشون رو بکشن بازی شونصد سال پیش رو با بیلد جدید رونمایی کنن ! (اون نگهبان گور به گور شده)
اون یکی دو تا شایعه هم برای bend و London و بقیه احتمال داره به ویتا ختم بشه چون سونی اخیراً خیلی هارت و پورت در مورد ویتا می کرد که این وسیله فلان میشه و ... :|
این یه دونه استریم دست و پا شکسته ی the Order هم صد در صد از سر فشار و اجبار بوده و گرنه اگر واقعاً توی E3 خبری بود میومدن عین آدم یه تریلر رسمی و درست حسابی میدادن دست ملت (!) و عین مرد این بازی رو از E3 میذاشتن کنار !
لاین آپ سونی توی E3 از لحاظ انحصاری ها هم ختم میشه به یه U4 یه نمایش از DC ، به دونه هم پراجکت بیست که رسماً ادامه ی معنوی اون دیمن سولزه ، یه اوردر هم میزنن تنگش خیلی هم بیان به خودشون حال بدن یه GT6 PS4 هم نشون میدن و الباقیشو میرن سراغ 3rd Party ها :|

به جای هایپ بیخودی خیلی شیک به درستون برسید که فردا درصد فیل شدگیتون کمتر بشه :دی

استودیو ژاپن فقط دو تا بازی روی ویتا داره که احتمال داره تو این e3 نمایش داشته باشن ... کلا خیلی فعال شده ... کمیتش رفته بالا کیفیتش افت کرده

در مورد مدیا مولکول هم جز اولین نمایش های معرفی ps4 بود ... بعیده امسال چیزی ازشون بیرون نزنه ...

سونی هم که نمیتونه همه بازی هاش رو تو یه کنفرانس رونمایی کنه خو ... گیمزکام و توکیو گیم شو هم هستن ... vgx هم فرصت مناسبیه ...

تازه صحبت از این vr هم هست حتما یکی دو تا از این استودیو هایی که با این دستگاه کار کردن ... کارت های خودشون رو رو میکنن

آنچارتد شاید تا الان خیلی خوب ظاهر شده باشه (اصن خیلی خفن) ولی هیچ بنی بشری نمی تونه یه مراسم به این بزرگی رو فقط با یه بازی جمع کنه :دی

پ.ن : هیلو رو هیچ وقت دست کم نگیرید = FACT
خوبه حالا مثال هم زدم و گفتم كه تو سال 2009 و 2012 همين يك بازي كه ساخته شده به دست ND بود e3 رو به نفع سوني جمع كرد :d
احسان هر كي تو رو نشناسه ولي خب من يكي كه ميدونم دو باره داري چي كار ميكني و ظيفه خطير انتي هايپ اينا مثل قديم :d

هيلو !!!!lol از كي تا حلا هيلو best of show شده تو e3 كه اين دفعه ي دومش باشه

استودیو ژاپن فقط دو تا بازی روی ویتا داره که احتمال داره تو این e3 نمایش داشته باشن ... کلا خیلی فعال شده ... کمیتش رفته بالا کیفیتش افت کرده

در مورد مدیا مولکول هم جز اولین نمایش های معرفی ps4 بود ... بعیده امسال چیزی ازشون بیرون نزنه ...

سونی هم که نمیتونه همه بازی هاش رو تو یه کنفرانس رونمایی کنه خو ... گیمزکام و توکیو گیم شو هم هستن ... vgx هم فرصت مناسبیه ...

تازه صحبت از این vr هم هست حتما یکی دو تا از این استودیو هایی که با این دستگاه کار کردن ... کارت های خودشون رو رو میکنن

خب بحث ما در مورد PS4 ـه و گرنه ویتا که نخودیه :دی
اینکه بازی دارن میسازن تابلو ـه ! به قول خودشون تمام استودیو ها دارن روی PS4 بازی میسازن :دی مهم آماده ی نمایش بودنه که تا این لحظه هیچ خبری از MM نبوده :|

E3 از تمام اینایی که میگی مهمتره ! سونی توکیو گیم شو رو مثلاً می تونه با یه Lily Bergamo و Gravity Rush 2 و 4 تا دونه نمایش از بازیهای دیگه ببنده :دی این E3 هست که خیلی مهمه :دی این مورد آخری که گفتی هم باز بدتر ! کلاً صحبت از سخت افزار از بدترین و خواب آور ترین اتفاقاتیه که می تونه توی یه کنفرانس بیوفته :دی قشنگ هیجان کنفرانس رو با مغز میزنه زمین اکثراً :دی احتمالاً یه 30-40 دقیقه مثل اون کتاب توهم می پره :|

خوبه حالا مثال هم زدم و گفتم كه تو سال 2009 و 2012 همين يك بازي كه ساخته شده به دست ND بود e3 رو به نفع سوني جمع كرد
yahoo_4.gif

احسان هر كي تو رو نشناسه ولي خب من يكي كه ميدونم دو باره داري چي كار ميكني و ظيفه خطير انتي هايپ اينا مثل قديم
yahoo_4.gif

هيلو !!!!lol از كي تا حلا هيلو best of show شده تو e3 كه اين دفعه بار دومش باشه

خب دیگه مشکل همینجاس :دی داری میگی 2009 و 2012 :دی اون 2011 ـی که آنچارتد 3 پشمک شد چی ؟ :دی همیشه فلان نمیشه :دی
بعد همون 2009 ـی که میگی فک کنم گاو و اینا هم بودن یعنی کل کنفرانس خوب بود نه فقط آنچارتدش :دی یه بازی ممکنه جزو بهترین نمایش ها و اینا بشه ولی کنفرانس سونی رو به بهترین کنفرانس که تبدیل نمی کنه :دی کنفرانسی خوبه که کلش خوب باشه نه فقط یکی دو تا بازیش :دی
به جان خودم اگه آنتی هایپ باشه :دی فکته آقا فکت :دی

حالا بحثش رو اینجا پیش نکشیم بهتره که مشکل هم بخواد درست شه ولی من یکی بهش ایمان دارم چون میدونم چیه :دی

آخرین ویرایش:
بعضیاتون دارین رو اعصابم رژه میروید ها ! :-" پاشید برید بخوابید ساعت 2 ـه مگه درس ندارین شما ؟! :دی
کنفرانس خوب میشه اینسایدر ها برن به جهنم یوشیدا خودش گفته بود E3 خیلی خیلی جالبی در پیشه ...

:crying1:

بعضیاتون دارین رو اعصابم رژه میروید ها ! :-" پاشید برید بخوابید ساعت 2 ـه مگه درس ندارین شما ؟! :دی
کنفرانس خوب میشه اینسایدر ها برن به جهنم یوشیدا خودش گفته بود E3 خیلی خیلی جالبی در پیشه ...

:crying1:

کیا خیالت رو راحت کنم اینا از همین الان تمام تمرکزشون رو گذاشتن روی 50 دلار کاهش قیمت ! میدونن که اگه این کارو بکنن بازم بازار دستشونه و گرنه سر نمایش بازیها انقدر گــُfun نمیشدن :|

میون فیلم هندی که راه انداختید یه نکته جالبی به چشمم خورد.

این تگ تاپیک هم خیلی معنا گراس به جان خودم !! :))

38606867998165896420.png

پ.ن : داشتیم ترول میشدیم کل این مدت /:)

میون فیلم هندی که راه انداختید یه نکته جالبی به چشمم خورد.

این تگ تاپیک هم خیلی معنا گراس به جان خودم !! :))

38606867998165896420.png

پ.ن : داشتیم ترول میشدیم کل این مدت /:)

یعنی کار چه کسی میتونه باشه ؟! Ahsan Rasheed آیا ؟! /:):d
======
بابا جان من انقدر نفوس بد نزنید ! :| اگر The Last Guardian در همایش E3 امسال و کنفرانس Sony حضور نداشته باشه که اون کنفرانس دیگه کنفرانس نیست، هست ؟! :d
yahoo_22.gif

آخرین ویرایش:
دوستان الان دیگه موج Paranoia به شدت همتون رو گرفته :دی نگران نباشین، بازی انحصاری هست، آنچارتد هست که خودش برای ترکوندن بسه :دی ،1866 The Order، آی پی جدید انحصاری، IP جدید مولتی پلتفورم و AC هست، از آخرم که Andrew House می آد پنجاه دلار از قیمت PS4 برمی داره جمع منفجر می شه ( من یکی مطمئنم چون PS4 تمام بودجه خرجشو به دست آورده و از الان به بعد فقط سود خالصه :دی )، چی دیگه می خواین ؟ :دی

فعلاً که 50 دلار اضافه کرد تو کانادا. :d

خب چرا دوستان فاز منفی برداشتن و مایوسانه چشم انتظار یک نمایش کم محتوی از سونی هستن؟!:|:d
درسته خیلی وقتا اینجا داریم خودمون خودمون رو با فن بوی دریم هایپ می کنیم ولی خب اگه منطقی هم به قضیه نگاه کنیم باید به این نتیجه برسیم که واقعا باید منتظر عناوین پر تعداد و بزرگی از سونی باشیم!
چند ماهی از عرضه ی کنسولهای جدید گذشته و در این مدت در مجموع چیزی حدود 12-13میلیون نفر این دو تا کنسول رو گرفتن و در ادامه قراره تقریبا تمام کسایی که 360 و ps3 داشتن که چیزی میشن در حدود 150-160 میلیون نفر( دو تا کنسول نسل قبلی روی هم تقریبا 170-180 میلیون فروختن) یکی از این دو کنسول نسل جدید رو بخرن!
حالا که قیمت های دو تا پلتفرم برابره و اینکه 80 درصد کسایی که قرار اینها رو بخرن اصلا نمیتونن بین 720 و1080 تفاوت بگذارن و شاید اصلا هم براشون مهم نباشه کیفیت بازیها کنسولی رو انتخاب می کنن که توجهشون رو بیشتر به سمت خودش جلب کنه و عامل جلب کردن هم در یک دستگاه بازی در درجه ی اول بازی هست!
فراموش هم نکنید اکثر کسایی که هنوز این دو دستگاه رو نخریدن و فعلا در نسل هفتم موندن فن نیستن و از روی تعصب تصمیم نمیگیرن بلکه با سبک سنگین کردن تصمیمشون رو اتخاذ می کنن!
نکته ی مهم دیگه اینکه شاید بیشتر کسایی که تا حالا این دو تا کنسول رو گرفتن همون فن های متعصبی بودن که از قبل مشخص بود چی می خرن ( البته نمیشه انکار کرد که چربش با گرایش خیلی ها از مایکرو به جبهه ی سونی بود) ولی این هایی که باقی موندن فقط منتظرن ببین کدوم یکی بازیهای بیشتر و بهتری داره!
نکته ی دیگه اینکه از تابستون و پاییز امسال کم کم بازی های تاپ x360 و ps3 رو به کاهش هست و به یکباره از چند هفته و یا یکی دو ماه بعد e3 موج بزرگی برای خرید کنسولهای جدید شکل می گیره! مخصوصا اینکه از پاییز میشه گفت تقریبا اکثریت بازی ها میشن نسل بعدی واقعی و دیگه کمتر بین اون ها بازی بین النسلی وجود داره! در زمینه ی انحصاری ها هم همینطور ! تقریبا اولین موج انحصاری های واقعی و به درد بخور دو کنسول از اون موقع می آن و تا حالا شاید infamous و titanfall دو انحصاری خوب عرضه شده باشن و مابقی فدای لانچ شده بودن!
پس اگه دقت کنید بازار کنسول در آستانه ی استقبال از موج سنگین و پرتعدادی از مخاطبانی هست که قراره وارد نسل هشتم بشن! پس E3 که در آستانه یایجاد چنین موجی هست و تقریبا نگاه اکثریت جهان گیم رو به خودش جلب میکنه بهترین موقعیت هست برای اینکه اون موج میلیونی جذب اونها بشن واین مهم فقط و فقط با بازی های AAA و انحصاری مقدوره!
ضمنا دوستان فکر کاهش قیمت کنسول رو از سر بیرون کنن! چون کنسول خودش نسبتا ارزون عرضه شده و این کاهش قیمتها باید بره برا3-4 سال بعد نه حالا! سالهای بعد برای ایجاد محرک بیشتر برا فروش باید کاهش قیمت داد و اگه از الان شاهد کاهش قیمت باشیم در اواخر نسل که بیشتر به کاهش قیمت نیاز هست به مشکل می خوره سونی!
پس چاره ی کارفقط و فقط بازی هست!
سال قبل هم کنفرانس بیشتر تحت تاثیر خود کنسول و نمایشش بود تا بازی ها ولی امسال قضیه می فرقه!
به همین خاطر یکی از دو بازی سایفون ***** و کرش به عنوان نماینده ای از بازی های با سابقه ی سونی معرفی بشه تا جای مخاطبان قدیمی خودش رو در بین خودش محکمتر کنه! نمایش یکی از این دو بازی قطعا حس و حال فوق العاده ای به کنفرانس میده!
TLG هم از اون بازی هایی هست که نمایشش رو باید قطعی بدونیم و اصلا هم بعید نیست عرضش بیفته همین پاییز امسال!
the order-uncharted4 و drive club هم شکی وجود نداره بر نمایشش! د اردر که می دونیم چه چیز خوفناکی هست که زبان مایکرویی ها رو هم به تحسین واداشته و درایو کلابی هم که تو آخرین تریلر عرضه شده دیدیم نوید ریسینگ خوش ساختی رو میده ( فراموه هم نکنیم نا سلامتی این استودیو یک نسل موتور استورم ساخته و تو کار خودش قدره) و خلاصه آنچارتدی که قراره با نمایشش اونهایی که یک نسل تو کف سه گانش بودن رو بدون لحظه ای تردید به سمت ps4 بکشه :d
خب در کنار این ها پروجکت بیستی معرفی میشه که باب طبع جماعت هاردکور گیمر هست و خودش می تونه این گروه رو به سمت این کنسول بکشه!
از آخرین بازی mm رو پلی 4 که lbp2 باشه خیلی ساله می گذره و مطمئنا این استودیو تو این همه سال فقط روی tearway کار نمی کرده و حتی طبق صحبت قبلی خودشون خیلی وقته رو آی پی ای روی پلی4 کار می کنن! پس باید منتظر حضورشون باشیم! مخصوصا اینکه سبک بازی های این استودیو هم مخاطبان وسیع و خاصی داره که برا جذبشون تاثیر بالا و صد در صدی داره!
در کنار این ها هم استودیوهای دیگه هر کدوم باید عناونین رو حتی در حد یک تیزر یک دقیقه ای هم نشون بدن!
بازی هایی در سبک های مختلف! الان در بین اون استودیوهایی که نمی دونیم چی میسازن منطقی این هست که منتظر یک بازی fps و h&s هم باشیم!
عناوینی چون rime هم بسیار جاهطلبانه بنظر می رسه!
کنفرانس امسال خیلی استراتژی هست و شاید مهمترین کنفرانس نسل هشتم!
اگه سونی دست خالی و حتی فقط با 3-4 تا انحصاری بیاد فرصت بزرگی رو از دست داده و این وضعیت فعلی که در صدر بودن هست رو از دست می ده و جبرانش سخت میشه! اشتباهی که قطعا سونی نمیکنه مخصوصا وقتی که می دونه مایکرو هم بازی های زیادی خواهد آورد !
به همین خاطر من شما رو وعده می دم به یک کنفرانس پربار که فقط و فقط از اول تا آخر بازی های بزرگ و جذب کننده نشون میده!
درز نشدن هیچگونه اطلاعات رو از بازی های سونی هم من رو بیشتر امیدوار میکنه! چون قراره در کنفرانس سورپرایز بشیم و در ادامه سورپراز بشیم و در اخر هم سورپرایز بشیم! :d:x
ببخشید سرتون رو درد آوردم!

..The Last Guardian

..Hitokui no Ōwashi Toriko

این Gif حجم ـش 2 مگابایت هست (کلیک کنید). بازی کردن Trico با پسربچه داستان، که میشه گفت یه جورایی عنصری از گیم پلی کُلی بازی رو شامل میشه.. البته انیمیشن ها هم فوق العاده نرم و روان هستند !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or