نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

این Wells با تأیید این که U بعدی جدی تر و تاریک تر شده منو خیلی بیشتر تو کف نمایش E3 گذاشت
Amy هم دیگه الان میشه حدس زد رفتنش به این قضیه تغییرات U مربوط بوده هر چند اگه از من بپرسین که میگم قطعاً مرتبط بوده چون یه سری عکس هم از لحظاتی که داره از استدیو بیرون میره - بخونین بیرون انداخته میشه :d- درز پیدا کرده که همه چی رو دیگه واضح می کنه که از قضا زیرنویس فارسی هم دارن:d منتها هویت اونی که با امی این برخورد رو کرده پیدا نیس هر کسی می تونه باشه!:d
06499923334220424909.jpg

05795639115394321707.jpg

12067903228574752622.jpg

78294933076895764446.jpg

31192456903420614696.jpg

حس و حال و وقت گیف ساختن نبود, Sorry:d

...E3 Diaries

17666743648571394637.jpg

ناب ترین ایده ای که برای این قضیه Little More Seriously در رابطه با تِم بازی Uncharted جدید گیر من اومد، شوالیه تاریکی ساخته نولان هست ـش !
yahoo_4.gif
زمانی که Joker (حالا اینجا مثلا میتونه Niel باشه..) میاد، جای میزمشورت خلافکارهای گاتهام (هر کدوم از اون خلافکارها رو حالا ما می تونیم به جای یکی از روئسای ناتی داگ و شرکت Sony قرار بدیم..
yahoo_4.gif
) مثلا یکیشون Even Wells یکی دیگه هم کریستور بلاسترا و و و ...
yahoo_4.gif

========
خُب طبق تصویر (بالا) نیل وارد میز مشورت اونها میشه و میگه که چطوره یکم کارهای جدی تری انجام بدیم و اگر خواستید چنین کاری بکنید، اینم کارت منه و و و ادامه داستان...
yahoo_4.gif
به این شکل:

32057604515912183083.jpg

این جروبحثی هم که اینجا میشه، دیالوگ های سوژه ای رو میشه داخل ـش قرار داد !
yahoo_24.gif
مثلا زمانی که یکی از اون روئسا از جوکر (نیل) میپرسه که: خُب نقشه ـت چیه ؟ جوکر (همون نیل) جواب میده که : خیلی ساده ـست ! ما باید Amy رو بکشیم (دَکّ ـش کنیم..)
yahoo_4.gif
به نظر من اگر کسی بتونه گیف ـش رو درست کنه، خیلی مشتی از آب در میاد.. وحید کار خودته !
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:
وقایع اتفاقیه..

اول از همه بگم که حتما مجله های بازی رو هر از چندگاهی دانلود کنید (مخصوصا اگر PlayStation باشه..:-") و نهایت استفاده رو ببرید، بعضی وقتا واقعا چیزهای جالبی رو داره ! بعضی وقتا یه مطالب شیرین و جذابی رو پیدا می کنی که اصلا عین ـش رو در هیچ سایت و وبلاگ و و و . پیدا نخواهید کرد ! الان داشتم مجله Play UK - Issue No. 244 رو ورق میزدم و میخوندم !
kaffeetrinker_2.gif
واقعا چیزهای جالبی رو داخل ـش دیدم، گفتم بزارم بقیه هم استفاده لازم رو ببرن ! :d

15668305689342615394.jpg

ادیتور های مجله یه لیست 101ـتایی از ضروری ترین چیزهای PlayStation درست کردن که با نزدیک تر شدن به E3 امکان داره، هر کدوم ـشون معرفی و رونمایی دوباره بشن، شاید هم نشن ! در رتبه 61 ـم عنوان The Last Guardian رو می بینیم که گفتند: آیا این TLG اصلا عرضه میشه ؟! :| سوال جالبی کردن ! :d:| حالا کار ندارم، میخواد روی PS4 بیاد، میخواد یه عنوان Cross-Gen باشه، هرچی هست، فقط باشه، این مهمه ! این بازی 7 ساله که مراحل ساخت رو به سر میبره، اما دریغ از یک تریلر جدید، یه اسکرین شات، یه تاریخ انتشار جدید ! بالاخره همه چیز در E3 امسال مشخص خواهد شد ! #:-s

35939945748354082767.jpg

بعد از اون میرسیم به عنوان مهم و بزرگ Sony که همون Uncharted جدید هست ـش ! مثل اینکه اونها هم چنین دغدغه ای رو دارند، و بسیار عجله دارند میخوان ببینن دستپُخت جدید ناتی داگ چطوریاست ! :d آیا یه اسپین آفه، یا که نه کلا یه Reboot ـه ؟ ادامه ماجراجویی های Drake هست ـش اصلا یا نه ؟! آخرم به نوعی گفتن که هرچی ناتی داگ بسازه، طلاست و خیلی هیجان انگیزن نسبت به نمایش بازی و و و ... خلاصه : I ND We Trust ! :d

50166264032479846691.jpg

یعنی این اینفوگرافی آخرشه دیگه ! :d یه آمار و ارقام جالب ـی رو در رابطه با فرنچایز Uncharted دادن بیرون که خوندنش واقعا شیرین و جذابه ! :d
اول از همه در مورد فروش بازی اطلاعاتی رو دادند، بعدش هم عدد 55 رو می بینیم ! گفته که به طور کلی 55 نقد فوق العاده و معتبر برای کُل این سری تونستیم کسب کنیم ! بعد اون عدد 25$ رو می بینیم که همونطور که نوشته بودجه نسخه سوم این سری که همون Drake's Deception هست ـش رو گفته ! دو نسخه اول بازی رو هم گفته بودجه ای حدود 20 میلیون دلار بوده ! قسمت بعدی از همه جالب تره ! :d گفتن که از زمان ساخت بازی Uncharted 2 تا به پایان رسیدن مراحل ساخت اون، به تعداد 30.000 هزار دلستر، لیموناد، نوشابه و انواع و اقسام نوشیدنی اعضای این استودیو زده تو رگ و مصرف ـشون در طول مدت زمان ساخت بازی بوده ! :d بعد از اون هم گفتن که فیلم نامه اقتباسی Uncharted از سال 2008 به مدت 5 بار Restart میشده و دوباره از نو شروع میکردن، با این اوصاف فکر کنم فیلم قوی از آب در بیاد ! همین دیگه ! :d

از همینجا اعلام میکنم امیر آکیبا شرط رو باختی :دی ! دوباره با قوت تمام میگم کرش و سایفونی معرفی نخواهند شد :دی ! از محالاته اون همه انحصاری تو یه کنفرانس :| محالاتی که فقط ذهن خلاق بهروز میتونه بوجود بیارتشون :دی :دی
پیش بینی من از کل کنفرانس اینه که اول بازیای معرفی شدشون یه تریلر داره بعدش درمورد اینکه چقدر سود کردن و چه برنامه هایی برای آینده 4 دارن صحبت میکنن بعدش میان میگن ما ps3 رو فراموش نمیکنم :دی حالا نوبته ویتائه . شهید کمال احمق میاد زرتو پرتشو میکنه :دی GR2رو نمایش میده میره و بعدش نوبت به یک بازی جدید برای پی اس4 میرسه :دی ! ( 1 یا نهایت 2تا دیگه خیلی دارم بهتون حال میدم :دی )
این بازیه جدید ممکنه AGENT باشه ؟ ( ازاونجایی که هیچوقت نمایش نداشته و فقط اسم بوده میگیم جدیده :-" ) در هر صورت میتونید این پُست رو بوکمارک کنید :دی ولی شرط بندی نمیکنم چون لیست رزرو ـی هام تا خرخره پُره :دی

اطلاعات جدید از سورسم در سانتامونیکا:

- پسر آنچارتد چه قدر خوشکله. منتظر نمایش بازی باشید.
- آنچارتد قراره عرضه بشه، نگران نباشید.
- آنچارتد هنوز گرافیکش خیلی خوبه. شوکه کنندست، نه؟!
- نمایش Uncharted در میانه های کنفرانس (شایدم اواسطش) انجام میشه.
- لاین آپ سونی خیلی خوبه... اول خوب بود، حالا خوب تره. خیلی خوب.
- یا خدا! منتظر یه لاین آپ خیلی خوب باشید! :O زبونم بند اومده.
- آره درسته تو توییت قبلم گفتم، زبونم بند اومده.
- نمایش جدید از The Order تو کنفرانس تایید شد. جایی نگید اما از گیم پلیه.
- Dragon Age و Destiny قراره امسال عرضه بشند.
- کنفرانس سونی تاخیر نداره امسال :O
- کالکشن Halo من میتونم تاییدش کنم.
- Battlefield جدید که شایعش گفته بود تم پلیسی رو داره من میتونم تایید کنم.
- من تایید میکنم یه چیزای قشنگی در دو کنفرانس سونی و ماکروسافت وجود داره.
- من تایید میکنم که من یک اینسایدر هستم.

:(

اقا کسی خبری از اون سانتامونیکا گور به گور شده نداره؟:dنکنه نشستن و دارن نوشیدنی با رقم 30.000

مثل ناتی داگ میخورن؟؟جدی اینارو کجاشون جا میدن؟بدبخت سونی فقط باید چاه حفر کنه واسه اینا:d

اقا کسی خبری از اون سانتامونیکا گور به گور شده نداره؟:dنکنه نشستن و دارن نوشیدنی با رقم 30.000

مثل ناتی داگ میخورن؟؟جدی اینارو کجاشون جا میدن؟بدبخت سونی فقط باید چاه حفر کنه واسه اینا:d
قبلش بگم خودم خراب و مرید gow هستم ولی بدترین چیز این می تونه باشه که سانتا با تیزری از خدای جنگ بعدی بیاد e3 !!:-s
نمایش خدای جنگ یعنی اینکه بعد بلایی که سر اون آی پی کنسل شده پیش اومد دیگه سانتا هیچ چیزی نداشته و فرصتی هم برا خلق ایده برای آی پی دیگه نبوده و فقط تو این مدت این تیزر رو ساخته که اعلام موجودیت بکنه و شاید کمی کارهای مقدماتی انجام داده و عرضه بازی بره 2 سال بعد!!
خدا کنه یا نیاد یا میاد با آی پی جدید بیاد( ترجیحا fps )

ماشالا پرنده پر نمیزنه. این تاپیک جون میده برا درس خوندن:p :d

به هر حال,

Shinobi602 گفته که Project Beast واقعا وجود داره (:| و قرار بوده تو مراسم TGS پارسال نمایش داده بشه و در اخر هم گفته که مطمئن نیست تو E3 امسال چیزی ازش نشون بدن :d

44338631119775247965.png

قبلش بگم خودم خراب و مرید gow هستم ولی بدترین چیز این می تونه باشه که سانتا با تیزری از خدای جنگ بعدی بیاد e3 !!:-s
نمایش خدای جنگ یعنی اینکه بعد بلایی که سر اون آی پی کنسل شده پیش اومد دیگه سانتا هیچ چیزی نداشته و فرصتی هم برا خلق ایده برای آی پی دیگه نبوده و فقط تو این مدت این تیزر رو ساخته که اعلام موجودیت بکنه و شاید کمی کارهای مقدماتی انجام داده و عرضه بازی بره 2 سال بعد!!
خدا کنه یا نیاد یا میاد با آی پی جدید بیاد( ترجیحا fps )
یه سوالی حضرت تیدوکس در مورد ip جدید sm فتوا نداده:-/

یه سوالی حضرت تیدوکس در مورد ip جدید sm فتوا نداده:-/
نمی دونم اما بعید می دونم چیزی گفته باشه!
سانتا مونیکا آروم و بی سر و صداترین استودیوی این روز ها!
یعنی برا هر استودیویی رو تا حدودی میشه حدس زد چی دارن می سازن حالا یا از روی شایعات یا از اون چیزی که می دونیم ولی این سانتا مونیکا معلوم نیس چی میکنه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or