نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

این افت فریم خود بازی بود یا لگ مال ویدئو بود ... خیلی بد بود .... گرافیک هم تا نسخه با کیفیت نبینم چیزی نمیتونم بگم ولی احساس میکنم یه کم افت داشت .... امیدارم تنوع سلاح خوبی داشته باشه ... وگرنه بازی به شدت کسل کننده میزنه ... تقریبا هیچ کدوم از تیرهاش نمیخورد اخرش از اون گلوله انفجاری استفاده میکرد

اینهمه بازی واسه خودتون رونمایی نکنین الکی . فردا نیاین ین اپیک فیل شدیم .
اینهمه بازی اگه معرفی بشه دیگه تا آخر نسل بازی لازم نیست . منطقی باشین .

Using Xperia L via Tapatalk

واقعا عالی بود آتیش که خدا بود یکم لگ حالم گرفت اما در کل به نظرم بازی عالیه .:bighug::x بخش تیراندازی که حرف نداشت آتیش دیدم خوف کردم واقعا عالی بود .:x

خدا آخر نسل به خیر کنه .:-b

دوستانی هم که از هوش مصنوعی مینالن دقت کنن که واقعا هوش مصنوعی عالی کار شده بود مثل بقیه بازی ها نبود که فقط یه کاراکتر اصلی تو بازی ببینن همگی به طرف اون یه نفر شلیک کنن دقیقا دو بخش تریلر مشخص بود یکی اون صحنه کاور گیری پشت دیوار یکی اون صحنه که داشت رو زمین مرد رو میکشید طرف که داشت از بالا شلیک میکرد شما فقط کافی بود جهت تیر نگاه کنید اول از همه تیر ها خطا هم میرفت که واقعا عالی بود دوم 2 شخصی که نزدیکتر بودن طرفشون شلیک میکردن که واقعا من با هاش حال کردم اینجوری نبود انگار تو این دنیا فقط شخصیت اصلی وجود داره .;)

آخرین ویرایش:
اگه کسی لینک 1080 این تریلر 1886 رو مرحمت کنه بزاره ممنون میشیم:)

شاید قبلا دوستان اینو ذکر کرده باشند اما گفتن مجددش خالی از لطف نیست:
Kaz Hirai گفته که تعداد کاربرای فعال PSN و SEN در سراسر جهان به بیش از 52 میلیون رسیدند و 50% کاربرای PS4 عضو PS PLUS شدن.البته در ادامه گفته به دلیل تغییر ساختارها ضررهای ناشی از اون اجتناب ناپذیره"ولی به زودی امیدواره که روند سود دهی آغاز بشه

یه خبر در مورد هدست واقعیت مجازی:
شرکت سامسونگ هم انگار داره به جرگه فناوری هدست واقعیت مجازی می پیونده(متاسفانه:d) و سرگرم توسعه VR مخصوص خودش هست

یعنی بعد از کنفرانس E3 Sony شاهد این مراسم خواهیم بود::crying1:
http://static.gamespot.com/uploads/original/378/3789400/2506761-2437211-4337396730-iok0b.gif

اون قسمت تغییر ساخت ها و اهداف کمپانی رو که به نکته خوبی اشاره کرد کازه ...امیدوارم خیلی زود این شرایط رو پشت سر بزارن ...

گیفه هم که رسما خدا بود یکی از بهترین گیف ها بود ....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امیدوارم هر دو تای این بازی ها تو کنفرانس سونی نمایش داشته باشن ....

url

من بعید میدونم U4 گرافیکش از order بهتر باشه. خیلی خفنه رسما یک لول بالاتر از بقیه بازی هاست
ناتی داگ هم چند لول بالاتر از بقیه استودیو هاست :دی

===
اسم اپیزود سوم Inequalities هست ینی نابرابری ها . به نظر اوایل بازی همین سرکوب کردن شورشی هاست از اواسط بازی به بعد تازه مشکلات شروع میشه :دی

آخرین ویرایش:
نکنه انتظار داشتی Naughty Dog یه بازی ارائه کنه که تا یکسال آینده بشه یه بازی پیدا کرد که به گرافیک و گیم پلی ـش دست پیدا کنه؟! :دی
ND هر چی بده بیرون، تا سال بعدش هیچ بازی از لحاظ گرافیک نزدیکش هم نمی‌تونه بشه. سال بعدش هم چون خود ND بازی جدید داره، بنچمارک گرافیکی قبلی خودش رو می‌شکونه :دی

U2 سال 2009 اومد یه سال بعدش GOW III ... پس نگو کسی نمی تونه نزدیک بشه:d
Jaw-Dropping ـترین گرافیک و Epic ـترین لحظات نسل قبل از نظر تکنیکی رو SM با GOW III داشت - به نسبت زمان انتشارش- قبل اون U2 و Killzone 2 هم فوق العاده بودن! ولی من یکی اولین جایی که Mind ـم Blow شد و به PS3 به چشم دیگه ای نگاه کردم با GOW III بود!:d

باس آخر GOW:Ascension هم که جزو معجزات و کرامات بروبچ SM محسوب میشه:d
کلاً ND جلوی SM جُکی بیش نیست lol :dستاد به جان هم انداختن نیرو های خودی و مشوّش کردن جو تاپیک:d

پی نوشت: The Order کیفیت درست درمون از این تریلرش پیدا نمیشه؟ با این کیفیت که تا حالا من نفهمیدم حتی Galahad کدوم یکیه چه برسه به آنالیز گرافیک!:d در کل هم حرکت خوبی زدن قشنگ جا رو واسه نمایش SF باز کردن!:d
پی نوشت2: Noᴄtis Luᴄis به به گنده لات GOW فن ـهام که برگشته:d جواب منو هم که هیچ وقت تو deviantART ندادی یادت باشه!:d

کیفیت خوبشو گرفتم ولی فریم ریت و screen tearing داغوونم کرد :| ! یه احتمالی هست که مشکل از استریم رو توییچ باشه و بخاطر این هی گیر میکرد ( مثلا اومدن فریم ریت رو 15 اینطورا و سریع بالارفتنش ) و احتمال دیگه ـم اینه که بیلد نهایی خیلی روون تر باشه:دی ولی گرافیکش عالی :دی

نحوه ای نمایش دادن واقعا احمقانه بود!بابا مثل بچه ی ادم یه تریلر از بازی نشون میدادید دیگه!)x
اصلا نفهمیدیم چی به چیه!:d
اما فعلا با همینا،انیمیشن و شیک دوربین خیلی خوب کار شده بود،تا تصویر بهتر از تریلر بیاد در مورد افکتها،تکسچر و پارتیکل هاش بشه نظر داد
درمورد AI هم صحبت کردن خیلی زود!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or