نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

به علاوه ی این تاپیک یه تاپیک آرزو ها هم باشه بد نیستا خیلی عالی میشه :x فکر کنم تا حالا دوستان نزدیکه به 15 تا بازی ر اسم برده باشن که میخوان سونی در این صورت باید 1 ماه کنفرانس داشته باشه:d البته من خودم فکر میکنم سونی بترکونه یه جوری که تا سال بعد هیچ مایکر فنی ر تو bc نبینیم>:)

یکش هم مولتی پلیر داره؟ تو سینگل نمیشه مرحله بسازی؟ تموم کردن سینگلش چقدر طول می‌کشه؟
با این تعریف هایی که کردی باید بشینم از اول و سر حوصله بازیش کنم.
بلی بلی! کلا LBP با همون شماره ی اولش انقلابی به پا کرد! :d که بعدا خیلی بازی ها مرحله سازی گذاشتن توی بازی هاشون و ...!
اصلا شعار بازی Play,Create,Share بود ، که مثلا یه بازی مثل ModNation Racers شعارش رو از این بازی گرفت و گذاشت Race,Create,Share ! :d
آره میشه مرحله بسازی! ولی خوب،همینطور باید بخش داستانی رو بری جلوتر تا بتونی آیتم های مختلف رو جمع کنی!
به اندازه ی استاندارد بازی ها، فکر کنم 7-8 ساعتی بشه:-" البته به شرط اینکه همه ی مرحله رو دقیق بری بگردی برای پیدا کردن آیتم ها! نه اینکه مستقیم بری جلو که فقط مرحله تموم بشه! :-"

اما خوب،مرحله سازی تنهایی جذابیت نداره! :d آدم چقدر حوصله و ایده مگه داره؟ :-" (من که ندارم حداقل:-" ) اما وقتی مراحل ملت رو میبینی،اصلا کف میکنی که اینا چه ایده هایی داشتن! مراحلی حتی جذاب تر از مراحل اصلی ساختن! :d
توی بلاگ PS ، با اینکه الان چند سال از اومدن LBP2 میگزره،اما هر هفته چندتا از بهترین مراحل ساخته شده ی ملت رو معرفی میکنند! :d

بیخیال آقا! این همه بازی که میگن نمایش داشته باشه کل نمایشگاه با خاک یکسان میشه! با فرض اینکه بگیم بازی بعدی دیوید کیج و GG و SM و Ins (قطعا R&C بعدی و محتملا Res 4) و ... بره برای GC، باز به اندازه یه دوجین انحصاری باید سونی نمایش بده! انم چه انحصاری هایی! شایعات درست دربیاد و شنمو و کرش و لست گاردین و سایفن هیتلر و ایجنت هم نمایش داشته باشن رسما دیگه مادر بگیرد! چون از ان طرف بازی بعدی MM و UC4‌هم هستن. تازه به اینا باید نمایش بازی بعدی thatgamecompany و چه میدونم احتمالا Demon's souls 2 رو هم باید اضافه کرد. حالا با چگالی کم نمایش TLoU Re و یکی دو عنوان برای Vita و VR سونی و پای ثابت های کنفرانس، یعنی AC بعدی و... رو هم اضافه کنیم میشه 8 ساعت کنفرانس!

در نتیجه به نظر من در خوشبینانه ترین حالت ممکن انتظارات از کنفرانس خیلی خیلی بالاست و قطعا این همه اتفاق ها نمیفته! راحت لیست آرزوهاتون رو نصف کنید که ضایع نشید!:دی

دوستان یکی می‌تونه به طور شفاف به من بگه که چیِ LBP جذابه؟:d من یک ساعتی نسخه‌ی یکش رو بازی کردم، یه بازی پلتفرمر معمولی بود، که می‌شد توش نقاشی کرد، خودتو شخصی سازی کنی و بازی رو به صورت خطی بری جلو. شاید توقع من زیاد بوده. من همش فکر می‌کردم تو این بازی می‌شه مراحلِ بازی ساخت و با دیگران به اشتراک گذاشت (فکر کنم تو بازی رایانه این رو خوندم). البته از کاراکتر و محیطش خوشم اومد ولی همون اول کاری ولش کردم. بعد تفاوت شماره دو با شماره یکش چیه؟
(قصد ترول ندارم، فقط می‌خوام ببینم اگه بعدا جالب می‌شه، ادامه اش بدم)

دقیقا مشکل دو تا از دوستان بنده هم همین بود که اول کاری بیخیال ادامش شده بودن ...این بازی حتی همون بخش سینگلش هم در ادامه اوج میگیره شاهکار بود این بازی من واقعا و بیصبرانه منتظر شاهکار بعدی مدیا مولکولم:x

..................................................

امشب چه خبر شد؟؟؟؟؟:|:d منو این همه کافئین .... تا صبح با بی خوابی چه کنم؟!!:d

بیخیال آقا! این همه بازی که میگن نمایش داشته باشه کل نمایشگاه با خاک یکسان میشه! با فرض اینکه بگیم بازی بعدی دیوید کیج و GG و SM و Ins (قطعا R&C بعدی و محتملا Res 4) و ... بره برای GC، باز به اندازه یه دوجین انحصاری باید سونی نمایش بده! انم چه انحصاری هایی! شایعات درست دربیاد و شنمو و کرش و لست گاردین و سایفن هیتلر و ایجنت هم نمایش داشته باشن رسما دیگه مادر بگیرد! چون از ان طرف بازی بعدی MM و UC4‌هم هستن. تازه به اینا باید نمایش بازی بعدی thatgamecompany و چه میدونم احتمالا Demon's souls 2 رو هم باید اضافه کرد. حالا با چگالی کم نمایش TLoU Re و یکی دو عنوان برای Vita و VR سونی و پای ثابت های کنفرانس، یعنی AC بعدی و... رو هم اضافه کنیم میشه 8 ساعت کنفرانس!

در نتیجه به نظر من در خوشبینانه ترین حالت ممکن انتظارات از کنفرانس خیلی خیلی بالاست و قطعا این همه اتفاق ها نمیفته! راحت لیست آرزوهاتون رو نصف کنید که ضایع نشید!:دی
آخه مشکل اینه که حتی نصف هم بکنیم بازم زیاده و نمایششون بعید!:d
ولی خب از یه طرف هم این ای 3 قضیش با تمامی ای 3 ها فرق می کنه!
اول اینکه سونی مثل نسل قبل در شروع مایکرو رو دست کم نمی گیره و دست پر میاد
دوم اینکه می دونه مایکروسافت هم عناوین زیادی برا نمایش داره پس دست پر میاد
سوم اینکه وقتی که الان بازار رقیب مثل ایالات متحده و بریتانیا رو تصاحب کرده پس به راحتی از دستش نمیده در نتیجه عاقلانه ترین کار نمایشهای خیره کننده و پر تعدادی از سبک های مختلف هست که کماکان این روند رو به رشد فروش کنسولش رو حفظ کنه پس با دست پر می آد.

سوم اینکه وقتی که الان بازار رقیب مثل ایالات متحده و بریتانیا رو تصاحب کرده پس به راحتی از دستش نمیده در نتیجه عاقلانه ترین کار نمایشهای خیره کننده و پر تعدادی از سبک های مختلف هست که کماکان این روند رو به رشد فروش کنسولش رو حفظ کنه پس با دست پر می آد.

حرفات که کاملا منطقی هست! عقل سلیم حکم میکنه سونی طوری مایکروسافت رو با بازی هاش بندازه گوشه رینگ که دیگه نتونه بلند بشه. اما سونی تو نمایش بازی برای PS4 چندان قوی عمل نکرده! فقط وعده داره که فلان تا بازی در حال ساخته و... منکه اصلا اعتماد ندارم به کنفرانسش. به ممد فروبری میگفتم، فکر میکنم یه اپیک فیل اساسی میشه کنفرانسش!

تنها نکته ای که باعث میشه کامل قطع امید نشم حضور سرنی و سیاست های فوقالعاده درست مارکتینگ سونی برای PS4 هست که تا الان واقعا جواب داده. برای همین ته دلم به سونی اعتماد میکنم وگرنه...

اینجور که این مرتیکه گفته اگه Crash و Syphon و TLG برای کنفرانس تایید شده باشن دیگه اصلا نیازی به بازی جدید نیست!!! همین سه تا کافیه تا کل اینترنت بترکه و 850 تا هیلویی که قراره تو کنفرانس مایکرو نمایش داده بشه سوت بشه (بگذریم که کلا بازی بعدی thatgamecompany هم به تنهایی برای نفله کردن هیلو و 343 کافیه!:دی) یا مثلا فکر کنید Agent به عنوان انحصاری PS4 معرفی بشه، یا Shen Mu 3،... آدم مخش سوت میکشه! خوب همشون از دم آرزوی محال هستن و از هیچکدوم هیچ خبری نمیشه!:دی

تازه ماکان Devil May Cry 5 رو هم یادت رفت بگی :>:d

Capcom to announce a big title for PS4 at E3

تیدوکس گفته که سونی لاین آپ E3 ـش رو عوض کرده اون همـ In a good way وقتی هم ازش پرسیدن که دلیل نمایش زودتر از موعد اوردر 1886 چیـه جواب داده
making room for e3 press conferance
فکر کنمـ دیگه خبری از استیج دمویـه اوردر تو E3 نباشه ! کرش و سایفون و گاردین هر سه تا کانفیرمـ شدن :-" و در نهایت گفته که گرافیک آنچارتد بهتر از اوردر 1886 ـه :|

خوب این خیلی خوبه ولی عوض کردن لاین اپ مگه کشکیه ؟! :دی الان کوجیما دوماه داره یه تریلر درست میکنه ! اینا یه تیزر هم نمیتونن تو 17 18 روز اماده کنن مگه اینکه برنامه های گیمزکام رو جلو جلو نشون بدن ! :دی
T2 علامت تجاری Agent رو تمدید کرد:
Trademark Status & Document Retrieval

خودتون رو برای یه مگاتون از RS در کنفرانس سونی اماده کنید :دی.

امشب بمببارون شدیم !!! سگا Shenmue رو ثبت تجاری کرد:

■■速報@保管庫(Alt)■■ : [商標]SCE「オトイイネ」「ブラッドボーン」セガ「SHENMUE」などの商標が出願されたらしい

اقایون این E3 میره که EPIC بشه :دی

(حتی اگر نسخه HD/Remastered هم باشه من یکی سکته رو زدم از خوشحالی).

اسپنسر در مورد اینا توییت نکرده ؟ شاید انحصاری xbone باشن ؟! :دی

تازه ماکان Devil May Cry 5 رو هم یادت رفت بگی :>:d

Capcom to announce a big title for PS4 at E3

همین دیگه!:دی میشینی همه بازی هایی که طبق اخبار و شایعات احتمال معرفیشون برای PS4 هست رو لیست میکنی از شمارش خارج میشه! البته دلیل نمیشه همه این بازی ها تو کنفرانس سونی نمایش داده بشن اما مثلا فرض کن DMC5 قرار باشه برای PS4 معرفی بشه، خوب چه جایی بهتر از کنفرانس سونی؟:دی سونی مرض که نداره همچین جواهری رو تو کنفرانسش نشون نده! در نتیجه به راحتی باید نصف بازی های این لیست (لیست آروزها) خط بخورن و تعدیل بشه.

من که شخصا به نمایش گیم پلی UC4، یه گیم پلی بدرد بخور از بازی بعدی MM و TLG راضیم! همینارو نشون بده دهنمو میبندم میشینیم سرجام!:دی وگرنه بخوام شکممو واسه Crash و اینا صابون بزنم باید بعد کنفرانس "چاقویی ته گنجه، دستای سردم، رگ های سبزم"!:دی

ما که آخرش هم نفهمیدیم Shenmue چرا یه دفعه انقدر محبوب شد! :دی
درسته که سری فوق العاده ای بوده، ولی با عرضه روی Dreamcast و بعدش Xbox و (اگه اشتباه نکنم) فروش نه چندان نجومی، بعید میدونم افراد زیادی بازیش کرده باشن و این همه عطش برای دیدن نسخه بعدیش خیلی عجیبه. :دی کلاً یه جو خاصی برای این بازی پیش اومده، در حالی که شاید بالای 90% گیمرها اصلاً داستانش رو هم نمیدونن از چه قراره! این جو هم به نظرم بیشتر تقصیر Neogaf هست. اونجا کلاً یه چیزی که مُد بشه، همه مثل موج میرن سراغش و از 2،3 سال پیش هم مُد Shenmue خیلی رایج شد. :دی
در مجموع نمیدونم به این زودی ها شاهد نسخه سومش هستیم یا نه. چون از یه طرف بازی ای هست که هزینه خیلی زیادی داره، از یه طرف هم داستان محور هست و باید حتماً قبلش دو نسخه اول رو HD کنن یا حداقل از یه طریقی (ویدئویی چیزی) داستانشون رو به ملت ارائه بدن تا نسخه سوم فروش خوبی بکنه.

ما که آخرش هم نفهمیدیم Shenmue چرا یه دفعه انقدر محبوب شد! :دی
درسته که سری فوق العاده ای بوده، ولی با عرضه روی Dreamcast و بعدش Xbox و (اگه اشتباه نکنم) فروش نه چندان نجومی، بعید میدونم افراد زیادی بازیش کرده باشن و این همه عطش برای دیدن نسخه بعدیش خیلی عجیبه. :دی کلاً یه جو خاصی برای این بازی پیش اومده، در حالی که شاید بالای 90% گیمرها اصلاً داستانش رو هم نمیدونن از چه قراره! این جو هم به نظرم بیشتر تقصیر Neogaf هست. اونجا کلاً یه چیزی که مُد بشه، همه مثل موج میرن سراغش و از 2،3 سال پیش هم مُد Shenmue خیلی رایج شد. :دی
در مجموع نمیدونم به این زودی ها شاهد نسخه سومش هستیم یا نه. چون از یه طرف بازی ای هست که هزینه خیلی زیادی داره، از یه طرف هم داستان محور هست و باید حتماً قبلش دو نسخه اول رو HD کنن یا حداقل از یه طریقی (ویدئویی چیزی) داستانشون رو به ملت ارائه بدن تا نسخه سوم فروش خوبی بکنه.

من خودم داستانش رو با یک Fan Mad Comic خوندم خیلی داستان با عمق و قشنگی داره البته گیم پلی هم ازش دیدم برای زمان خودش متوسط رو به بالا بود ولی دیالوگ ها و موسیقی که دیدم خیلی خوب بود و جو

شرقیش هم خیلی عالیــــــــــــ بود .

البته از این هم نباید بگذریم که کلا این بازی زیادی تبدیلش کردن به افسانه ولی از اون بازی های خاص و خدا هست !

در مورد شماره ی 3وم میتونن با کمترین هزینه مثل Yakuza 3 به صورت ویدیو تو منو بازی قرار بدن بعدا {5سال بعد مثل یاکوزا} دو نسخه ی اول رو تو دهن مردم بکنن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or