نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

ویرایش: الان یادم اومد سونی ژاپن هم یه SMSـی داده بود! :-" اونم میخوام! :d
عااااخ این sms سونی رو کلا یادم رفته بود!!:d

ولی بواقع احتمال میدم سونی تو فکر پاپیتر2 باشهاما اینبار با یک بازاریابی درست و حسابی چون خود سونی هم فهمیده بازی کم و کاستی نداشته و پتانسیل نسخه ها جدیدتر رو بشدت داره ولی خب تبلیغات کم و فجیع سونی باعث شد بازی خیلی فراگیر نشه وگرنه میتونه یه LBP با دوز کمتر باشه:d

این امیر آکیبا رو هم کنار بهروز بن کنید :دی
خیلی پر توقع تشریف داره :-" :دی تا دیروز هی می‌گفت کرش و سایفون، حالا که احتمال معرفیشون بالا گرفت هی می‌گه رچت :| :دی
این رو الان بن نکنید پس فردا می‌گه صداگذار النا رو هم می‌خوام :| :دی

11368340940070580125.jpg

این امیر آکیبا رو هم کنار بهروز بن کنید :دی
خیلی پر توقع تشریف داره :-" :دی تا دیروز هی می‌گفت کرش و سایفون، حالا که احتمال معرفیشون بالا گرفت هی می‌گه رچت :| :دی
این رو الان بن نکنید پس فردا می‌گه صداگذار النا رو هم می‌خوام :| :دی
:-" :-" :-"
البته من از معرفی رچت مطمئنما! :d ولی خوب،برای گیمزکام! :d اما چون گفتن برنامه تغییر کرده،میتونه الان هم بیاد! :-" فکر کنم همین رچتی که 2013 اومد،توی E3 یکدونه عکس فقط ازش نشون دادن! (هممم...نه ! اون رچت قبلیش بود که E3 فقط عکس نشون دادن! تازه تو کنفرانس هم نبود:-" ولی توی E3 بود! :d ) بعد نمایشش رو گذاشتن برای گیمزکام! :d
امسالم میتونند چنین کنند! >:)
من صداپیشه ی النا رو نمیخوام! :| اما خود بانو النا رو میخوام! :x

تیدوکس گفته که سونی لاین آپ E3 ـش رو عوض کرده اون همـ In a good way وقتی هم ازش پرسیدن که دلیل نمایش زودتر از موعد اوردر 1886 چیـه جواب داده
making room for e3 press conferance
فکر کنمـ دیگه خبری از استیج دمویـه اوردر تو E3 نباشه ! کرش و سایفون و گاردین هر سه تا کانفیرمـ شدن :-" و در نهایت گفته که گرافیک آنچارتد بهتر از اوردر 1886 ـه :|
امشب بمببارون شدیم !!! سگا Shenmue رو ثبت تجاری کرد:

■■速報@保管庫(Alt)■■ : [商標]SCE「オトイイネ」「ブラッドボーン� �セガ「SHENMUE」などの商標が出願され たらしい

اقایون این E3 میره که EPIC بشه :biggrin1:

(حتی اگر نسخه HD/Remastered هم باشه من یکی سکته رو زدم از خوشحالی)

دیگه E3 داره جدی جدی هایپمون میکنه اونم شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــد :d

=====================

دوستان یکی می‌تونه به طور شفاف به من بگه که چیِ LBP جذابه؟:d من یک ساعتی نسخه‌ی یکش رو بازی کردم، یه بازی پلتفرمر معمولی بود، که می‌شد توش نقاشی کرد، خودتو شخصی سازی کنی و بازی رو به صورت خطی بری جلو. شاید توقع من زیاد بوده. من همش فکر می‌کردم تو این بازی می‌شه مراحلِ بازی ساخت و با دیگران به اشتراک گذاشت (فکر کنم تو بازی رایانه این رو خوندم). البته از کاراکتر و محیطش خوشم اومد ولی همون اول کاری ولش کردم. بعد تفاوت شماره دو با شماره یکش چیه؟
(قصد ترول ندارم، فقط می‌خوام ببینم اگه بعدا جالب می‌شه، ادامه اش بدم)

دوستان یکی می‌تونه به طور شفاف به من بگه که چیِ LBP جذابه؟:d من یک ساعتی نسخه‌ی یکش رو بازی کردم، یه بازی پلتفرمر معمولی بود، که می‌شد توش نقاشی کرد، خودتو شخصی سازی کنی و بازی رو به صورت خطی بری جلو. شاید توقع من زیاد بوده. من همش فکر می‌کردم تو این بازی می‌شه مراحلِ بازی ساخت و با دیگران به اشتراک گذاشت (فکر کنم تو بازی رایانه این رو خوندم). البته از کاراکتر و محیطش خوشم اومد ولی همون اول کاری ولش کردم. بعد تفاوت شماره دو با شماره یکش چیه؟

لیتل بیگ پلنت رو اگه به قصد پلات بازی کردید و تمام امکانات بازی استفاده کردید و از تمام چم و خم بازی سر در اوردید ... انوقت میفهمید که باقی پلتفرمر های دیگه به جز یه بپر بپر چیز دیگه ای نبودن ... البته این اخری رو زیاد جدی نگیر

بخش داستانیش درست تا حدودی! گرچه اگر چند نفره بزنی (مخصوصا اگر اون چند نفر بقل دستت نشسته باشن! :-" ) خیلی جذاب تر میشه! (بازی آخراش هم به شدت به چالش میکشه،که هرکاری کردم نتونستم پلاتش کنم:(( )
اما آره! اصل کار بخش مولتی پلیر بازیه که میتونی مرحله بسازی و به اشتراک بزاری و ...! این مراحل انقدر متنوع و جذابند که خدا داند! :d اصلا بخش مولتی پلیرش یه چیز وحشتناکیه!
LBP2 دیگه وحشت ناک تر! توش میتونی از ریسینگ بگیر، تا FPS و استراتژیک و ... بسازی! :d
یا ملت مراحل DMC و AC ساخته بودن! که خیلی باحال شده بودن! :d
یا اگر مراحل تانک بازی Crash Bash رو یادت بشه،چنین چیزی هم ساخته بودن حتی! :d اصلا LBP2 انقدر پیشرفت داشت که هرچی بگیم کم گفتیم! :d (بخش داستانیش هم جذاب تر شده بود! :d )
فقط پیشنهاد میکنم بری تریلر معرفی LBP2 رو ببینی! (یادش بخیر،چه آهنگ جالبی داشت! :d :x )
---
ویرایش:
این رو یادم رفت بگم! :d توی LBP2 ملت حتی فیلم هم میساختن! :d یه شب بس بیکار بودم،نشستم یکی از این فیلما رو دیدم! :d زبون انگلیسی و ژاپنی هم بود،داستانش هم مثل انیمه های شونن(ناروتو و ...) بود! بس چسبید! :d :-" (جاهایی که ژاپنی بود،زیرنویس داشت :d ) کلا حس دیدن انیمه بهم دست میداد! :-"

بخش داستانیش درست تا حدودی! گرچه اگر چند نفره بزنی (مخصوصا اگر اون چند نفر بقل دستت نشسته باشن! :-" ) خیلی جذاب تر میشه! (بازی آخراش هم به شدت به چالش میکشه،که هرکاری کردم نتونستم پلاتش کنم:(( )
اما آره! اصل کار بخش مولتی پلیر بازیه که میتونی مرحله بسازی و به اشتراک بزاری و ...! این مراحل انقدر متنوع و جذابند که خدا داند! :d اصلا بخش مولتی پلیرش یه چیز وحشتناکیه!
LBP2 دیگه وحشت ناک تر! توش میتونی از ریسینگ بگیر، تا FPS و استراتژیک و ... بسازی! :d
یا ملت مراحل DMC و AC ساخته بودن! که خیلی باحال شده بودن! :d
یا اگر مراحل تانک بازی Crash Bash رو یادت بشه،چنین چیزی هم ساخته بودن حتی! :d اصلا LBP2 انقدر پیشرفت داشت که هرچی بگیم کم گفتیم! :d (بخش داستانیش هم جذاب تر شده بود! :d )
فقط پیشنهاد میکنم بری تریلر معرفی LBP2 رو ببینی! (یادش بخیر،چه آهنگ جالبی داشت! :d :x )
---
ویرایش:
این رو یادم رفت بگم! :d توی LBP2 ملت حتی فیلم هم میساختن! :d یه شب بس بیکار بودم،نشستم یکی از این فیلما رو دیدم! :d زبون انگلیسی و ژاپنی هم بود،داستانش هم مثل انیمه های شونن(ناروتو و ...) بود! بس چسبید! :d :-" (جاهایی که ژاپنی بود،زیرنویس داشت :d ) کلا حس دیدن انیمه بهم دست میداد! :-"
یکش هم مولتی پلیر داره؟ تو سینگل نمیشه مرحله بسازی؟ تموم کردن سینگلش چقدر طول می‌کشه؟
با این تعریف هایی که کردی باید بشینم از اول و سر حوصله بازیش کنم.

یعنی عظمت لیتل رو نتونی درک کنی باید پی اس3 ـت رو بفروشی :| ! بنده به شخصه یه اسپلینترسل بتا ساخته بودم تا مدت ها زبانزد عام و خاص شده بودم :دی !
البته یه بنده خدایی بازیه اول شخص ساخته بود گرافیکش در حد کیلزون بود لامصب :| همشونم میشه تو سینگل مرحله ساخت ولی دو با همه دی ال سی هاش کامل تر وجذاب تر و لول ادیتورش واقعا بهتره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or