نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

گویا پریروز که Shinobi در مورد یک چیز که در سه شنبه اعلام می شه گفته بود همین نمایش The Order 1886 بوده که البته فاش شده جلوتر اما شایعه شده کیفیت بالای این نمایش در روز سه شنبه منتشر میشه

Luckily, according to industry insider Shinobi602, who has a quite solid track record with his information, we’re going to get a high quality version of the video to clear all doubts, and that’s going to happen on Tuesday.

We already knew that the embargo for press previews on the game was going to drop on Tuesday at 6 AM, and looks like we have one more thing to look forward to.

The Order 1886: High Quality Version of Yesterday’s Controversial Video Coming Tuesday – Rumor | DualShockers

پ.ن: به جدم قسم اگر این CG نباشه پس چی می شه اسمشو گذاشت؟؟؟؟

پ.ن2: بازی Agent هم که نشان تجاریش همین ماه توسط Take Two دوباره تمدید شده و 100% E3 یا GamesCom رونمایی می شه،با این اتفاقاتی که داره میوفته می شه نتیجه گرفت E3 قراره چیزی افسانه ای که فکرشو می کردیم بشه،فقط مونده اخباری از Crash و The Last Guardian بیرون بیاد که دیگه با خیال راحت بشینیم E3 رو ببینیم و خیلی ها هم که شرط بستن زودتر از موعد به اجرایی شدنش برسن:d

پ.ن3:آقا منم امضامو با بقیه یکسان کردم،بقیه هم که این کارو هنوز نکردن زودتر انجام بدن (از اتحاد تاپیک کناری یاد بگیرید) یه دو هفته امضاهامون یکی باشه تا مراسم تموم بشه...

آخرین ویرایش:
فکر نکنم Agent دیگه انحصاری باشه ، ولی اگرم بخواد معرفی شه 100% توی کنفرانس سونی معرفی خواهد شد.
در مورد کنفرانس سونی دوست دارم بازی بعدی MM رو ببینم.
خبر در مورد U4 هم لذت بخشه.

چیز فک براندازی گفتم؟؟گفتم منظورش از 1080 چیه؟
من بسیار با این شلک انس گرفتم وقتی من هم یه گاف (خیلی ضایع دادم:d) همین چند صفحه پیش تاپیک پر از این شکلک ها شد :d
منظور ایشون ترول بود نه اینکه واقعا این باشه که 1080 اجرا نمیکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or