نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

این همه نمایش برا 4 روز؟ :|
یوبی بردار the Crew رو هم بیار کنفرانس ما که از اکتی خیری نمیرسه بهمون:| :-"
این چیز میزای اضافی زیاد مهم نیست . الان Destiny فردا بیاد مثل آبنبات فروش خواهد کرد و فروشش تو کنسولای نسل بعد حدود 2به1 حتی 3به1 (یخورده کمتر یا بیشتر) روی PS4 خواهد بود ینی هر بازی این شکلی که میاد یه System Seller واسه PS4 حساب میشه و نیازی به انحصاری بودنش نیست در واقع :دی مثلا تو صفحات قبل گفتن که واچ داگز تو یه هفته 4 میلیون فروش داشته و 50 درصد فروشش از بین همه پلتفورما واسه PS4 بوده . واسه همین سونی اینجوری جا میده واسشون تو کنفرانس :دی

====
خوب الان حداقل میشه مطمئن شد یه خبری از TLG تو کنفرانس خواهند داد حالا چه کنسل شدنش چه ساخته شدنش :دی

خدایا ما را از خشم حسین و وحید مصون بدار !!! :))

همه هایپرا رو خواهم کشت :دی

آخرین ویرایش:
از هر چه بگذریم سخن چلوکباب خوشتر است :d
Bethesda is extremely excited about their next secret project and are waiting to announce it to surprise everybody
فکر کنم اولین نفری باشم که این خبر رو به گوش کایزرشوزه میرسونم :-" پس chelo kabab Is Mine >:) :d

حسین و وحید دنبال اولین بلیط تور 1 ماهه که گیرتون میاد بگردید :دی به کجاش فرقی نداره :دی

====
خوب الان حداقل میشه مطمئن شد یه خبری از TLG تو کنفرانس خواهند داد حالا چه کنسل شدنش چه ساخته شدنش :دی

خدایا ما را از خشم حسین و وحید مصون بدار !!! :))

همه هایپرا رو خواهم کشت :دی
بابا این مرتیکه خواسته 24 ساعت قبل از E3 یه چیزی بگه، شما دیگه برای چی جدی گرفتید ؟! :d
ولی جدا دارم میگم، همین شایعه ـش هم جیگر آدم رو میسوزونه.. ! :| ای بابا این 24 ساعت دیگه هم نمیگذره همه چیز مشخص بشه..

از هر چه بگذریم سخن چلوکباب خوشتر است :d
Bethesda is extremely excited about their next secret project and are waiting to announce it to surprise everybody
فکر کنم اولین نفری باشم که این خبر رو به گوش کایزرشوزه میرسونم :-" پس chelo kabab Is Mine >:) :d
علی صلح صفا زنبیل ساعت 4 صبح گذاشته بود :دی

تاد هاواراد همچین حرف خاصی هم نزده این چیزهایی که گفته رو خو من هم همینجایی که الآن نشستم میتونم بزنم :دی
در مورد همین چلو کباب من یک شفاف سازی کامل می خوام از امین رضا؛ اولین کسی که خبر رسمی رو توی پروفایل بهش بگه، شبکه های اجتماعی، تماس تلفنی، یا اولین کسی که تردش رو توی بازی سنتر بزنه؟

واقعا چند وقتیه که مخ من رو درگیر کرده.
فرقی نداره کجا باشه ، اولین نفر باید باشه :دی

در مورد همین چلو کباب من یک شفاف سازی کامل می خوام از امین رضا؛ اولین کسی که خبر رسمی رو توی پروفایل بهش بگه، شبکه های اجتماعی، تماس تلفنی، یا اولین کسی که تردش رو توی بازی سنتر بزنه؟

فرقی نداره کجا باشه ، اولین نفر باید باشه :biggrin1:

چرا دور می زنی لامصب؟ :| :دی یعنی فرقی اونی که یک ساعت خبرو ترجمه می کنه ترد رو می زنه با اونی که یک لینک رو کپی پیست می کنه یکی ـه؟ :| :دی

آخرین ویرایش:
این احتمال کنسل شدن اخرین نگهبان واقعا زیاده ... به خصوص بعد از رفت و برگشت کارگردان بازی ... اینها بازی رو کنسل کردن این هم از سونی رفت و بعدش راضیش کردن روی پروژه جدید بیاد کار کنه برای PS4 ... و دوباره برگشت ... و زیر اسم دولپ TLG پروژه جدیدی رو در حال ساخت دارن ... احتمالش خیلی زیاده ... وگرنه بعد 6-7 سال غیر ممکنه یه بازی چیزی این همه مدت چیزی برای نمایش و ارائه نداشته باشه

اگه گزینـه موردنظر تماس تلفنیه شماره ات رو همین الان پخ کن کایزر جان :"> :d

تحلیل CNN
At E3 2014 the games are the thing

در مورد سونی اینا رو گفته :
پروژه مورفیوس اوردر 1886 آنچارتد درایو کلاب

possible new title for the God of War franchise -
PlayStation Now their new streaming service -
a new PS4 console/PS Vita handheld console bundle -
cross-play and Vita titles -

این که بازی های indie در موفقیت شبکه های XBL و PSN موثرند توش شکی نیست . چیزی که مدنظر من هست اینه که نمایش بازی های indie رو باید به کنفرانس
های کم اهمیت تر منتقل کنن یا حداقل زمان نمایش این بخش رو تو کنفرانس کاهش بدن . شک ندارم که خودـه شما هم دوست دارید تو کنفرانس فقط بازی های AAA به نمایش دربیان .
وجدانا اگر به جای امضای X1 امضای ps4 رو میذاشتم ، انقدر موضع گیری منفی می کردید ؟

واقعا آدم به شعور رئسای SE شک میکنه! الان این بازی تا قبل از اعلام اینکه تو E3 نیست تو لیست همه سایت ها بوده که نشون میده خوب همه تشنه اطلاعات بیشتر در موردش هستن! مثلا همین GT ان رو بالاتر از UC4 قرار داده اما این دیوانه ها به راحتی مید فینگر میدن میرن پی کارشون!! در صورتی که میتونن در بدترین حالت ممکن با دو تا تریلر جدید و یه سری اطلاعات جزیی بیان و ملت رو از تو خماری در بیارن! کلا SE با واژه تبلیغات ناآشناس! یدور باید برن کلاس پیش Ubi!!:دی یوبی سافت الان XV رو داشت عین خرچنگ چمبره میزد رو سونی و میشد پای ثابت همه کنفرانس هاش! انم با نمایش های 10 دیقه ای و انقدر تبلیغ میکرد که همه سرسام بگیرن!

ماکان این بازی خودش دیگه از تبلیغ و ارائه اطلاعات گذشته ... اسکوار هم داره اینطوری تبلیغ میکنه ولی به شیوه دیگه ... و عطش طرفدار ها رو بیشتر میکنه ... همین که خبر گفته ما چیزی از بازی نشون نمیدیم ... این همه واکنش داشته ... که شاید اگه اطلاعات جدیدی میدادن انقدر نظر ها رو جلب نمیکرد ... الان جدا از طرفدار ها ... دیگه غیر jrpg باز ها هم کاملا با این بازی اشنایی پیدا کردن ... و الان تبدیل به مورد انتظار ترین بازی حال حاضر شده ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or