نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

در مورد TLG من خیالم راحته! بازی قرار نبود معرفی و عرضه بشه شب لانچ کنسول انجوری در موردش از یوشیدا نمیپرسیدن و یوشیدا هم ان مدلی جواب نمیداد.

یعنی اگر حتی حضور هم نداشته باشه، به راحتی تبدیل به یکی از بدترین روزهای تاریخ، بدترین های E3 و نهایتا بدترین صبح E3 محسوب خواهد شد ! یعنی من یکی که هیچوقت از یادم نمیره.. !
NORTH WILL REMEMBER :| :دی
--
یک سوال برام پیش اومده ! اون برنامه سینما ها درست بعد از کنفرانس سونی شروع میشه ؟ ( که مجری ـش هم جف کیلی ـیه )
یعنی جمعا کل کنفرانس + این نمایش تایمش چقدر میشه ؟

به نظر من این یک جور حقست! قصدشون این بوده که بفهمن سونی بازی رو نمایش میده یانه! اگر سونی بازی رو تدارک دیده باشه برای E3 مسلما هیچی نمی گه ولی اگه واقعا کنسل شده باشه پس همین الان تایید میکنه تا از Epic Fail شدن فنها و کنفرانس خودشون جلوگیری کنه

dh8p1am0eqwsp5epm9rc.png

یه خبر در مورد DriveClub بگم کسی اهلش بود می تونه ترجمه کنه فقط تیکه های مهمش رو میگم بدنتون کچل بشه :دی
جدا از دیتیل و سایر جزییات که همه ازش خبر داریم یه چیزای وحشتناک دیگه هم هست ! :دی برای مثال اینا برای آسمون شب از مپ و دیتا بیس NASA استفاده کردن تا آسمون شب رو کامل شبیه سازی کنن و توی بازی شما هیچ وقت آسمون تکراری توی شب نمی بینین :|

نکته ی بعد پویایی عوامل کنار پیست هست ! :دی گفتن یکی از پیست های هند هست که کنار پیست 19000 فلامینگو وجود داره که هر کدوم رفتار خاص خودشونو دارن :|

+ اینکه اینا 7 ماه روی هر ماشین وقت گذاشتن :|

در ادامه هم کلی از صداگذاری و اینا حرف زدن ولی مهم تر از همه اینه که گفتن با وجود تمام این جلوه های گرافیکی خفن و سنگین لود هر ترک زیر 15 ثانیه طول می کشه !!!

51-fact list about PS4 exclusive Driveclub will wow you -- PlayStation Universe

منتظر نمایش گرخناکی توی E3 باشید :دی

به نظر من این یک جور حقست! قصدشون این بوده که بفهمن سونی بازی رو نمایش میده یانه! اگر سونی بازی رو تدارک دیده باشه برای E3 مسلما هیچی نمی گه ولی اگه واقعا کنسل شده باشه پس همین الان تایید میکنه تا از Epic Fail شدن فنها و کنفرانس خودشون جلوگیری کنه
فکر نکنم اسماعیل اینطور باشه ! :d یعنی اینهمه صبر کردن، 24 ساعت دیگه هم صبر کنن، همه چیز مشخص میشه دیگه ! نیازی به این جنگولگ بازی ها نیست ! :d البته تا حالا مطبوعات از این تکنیک ها زیاد بر روی این عنوان پیاده کردن، همین چند وقت پیش همه سایت ها دست به دست هم دادن، یه شایعه انداختن که این بازی کنسل شده ! :d درجا جک ترتون و یوشیدا تکذیب ـش کردن ! دیگه این حقه فکر نکنم توی این 24 ساعت باقی مونده، روی Sony اثری داشته باشه تا نهایتا بخواد واکنشی نشون بده ! :d فقط فقط فقط باید صبر کنیم، ببینم چی میشه، همین ! :d

اگه واقعا tlg کنسل شده باشه سونی سریع می آد اعلام میکنه! چون اگه اعلام نکنه این همه ملت منتظر این بازی هستن و اگه رو نمایی نشه خیلی تاثیر منفی داره! اگه بنای کنسل شدن باشه حتما همین حالا می گفت تا امثال من و شما که براش داریم له له می زنیم دیگه حساب کار بیاد دستمون و الکی منتظرش نباشیم و بعد کمی ناراحتی تمرکزمون بره رو خود کنفرانس و بازی های دیگه و از اول تا اخر هی نگیم دیگه نمایش بعدی tlg هست که تا اخرم معرفی نشه و بدون در نظر گرفتن اون همه بازی هر چی فحشه بار سونی کنیم!
این امر در مورد کرش هم صدق میکنه این همه اشارات غیر مستقیم و شایعه ها و مخصوصا هایپ طرفدارا اگه همه پوچ و توهم باشه حتی با درخشش عناوین دیگه حال طرفدارا گرفته میشه! پس اگه واقعا چیزی نباشه سونی میاد و رو راست میگه مثلا ما داریم تلاشمون رو میکنیم تا کرش رو برگدونیم خونه و از این حرفایی که مشخص کنه هنوز آی پی رو از اکتی نگرفتن! پس حتما گرفتن که کوچکترین حرف و اشاره ای نمی کنن!
در مورد درایو کلاب که بالا احسان اشاره کرد واقعا ازتون گله دارم! اونوری ها سر یه تیزر چند ثانیه و دو تا اسکرین شات چنان هایپی شدن و از گرافیک بازی به به و چه چه می کنن که انگار بهترین گرافیک رو داره! در حالی که اینور درایو کلاب به مراتب گرافیک بهتر و جزئیات بیشتر داره و بخش انلاین قوی هم می خواد ارائه بده ولی انگار هیچ سونی فنی منتظرش نیست! یعنی سونی فن فقط و فقط جی تی می خواد؟! :دی....بازم میگم این درایو کلاب رو اصلا دست کم نگیرید!

من جای سونی بودم هرجور شده یه چیزی از TLG جرو میکردم نشون میدادم چون با این وضعی که الان حاکمه اگه باز هم خبری نشه بدجوری اپیک فیل میشن!:دی
نشون دادن چیزی پیش کش ..فقط اعلام وجودیت این عنوان مارو خوشحال میکنه! :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or