نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

بتلفیلد تو کنفرانس سونی هست ! :d

یوبی که طبق معمول هست EA و Acti هم که هستن. TP ها زیاد نشدن ؟ :d

دقیقا؛
باید بگم که بنده هم جزو همون دسته از افراد بودم ! :d ولی خُب نشُد دیگه آقا ! نشد..امیدواریم این E3 یه خبری ازش بشه، بنده خیلی شیک و مجلسی همون روز یه فروند PlayStation 4 تهیه خواهم کرد ! :d

ینی قبلش مایکرو فن بودی ؟ :blink1:

حسین تصور تو به عنوان یه مایکرو فن اصلا تو مخیله اینجانب نمی گنجه :-":d
اخه پسر به این خوبی چطور میتونه مایکرو فن باشه :biggrin1:

ایرانو میگی ؟ :دی اینجا بحث ـش جداس :دی

نه بابا کلی گفتم. اصلا کار انحصاری خوب اینه فن رقیب رو ترغیب به خرید کنسول رقیب کنه :d ایرانی و غیر ایرانی نداره

ینی قبلش مایکرو فن بودی ؟ :blink1:

57704282488845539023.jpg

:d:d:d

نه برادر ، این وصله ها به ما نمی چسبه ! :d اصلا من سونی رو به خاطر همین سیاست ها و عناوین ناب ـش قبول دارم ! وگرنه کسی که همینطور الکی از روی هوا طرفدار یه چیز خاصی یا یه شرکتی نمیشه که..:d یعنی من یکی که اینطوریم..
yahoo_4.gif

حسین تصور تو به عنوان یه مایکرو فن اصلا تو مخیله اینجانب نمی گنجه :-":d
اخه پسر به این خوبی چطور میتونه مایکرو فن باشه :biggrin1:
باور کن میخواستم یه چیزایی رو در مورد همین کمپانی بگم ولی خُب حیف که اینجا جاش نیست.. IYKWIM# :d:-"

اقا مگه من چی گفتم اینقدر عکس گذاشتین زیر پستم :|
اتفاقا نمایش ac unity و farcry واسه من خیلی دلپسنده ایکاش نمایش اینا تو کنفرانس مایکروسافت بود

وب سایت Game Informer یک بازی Bingo راه انداخته برای E3 امسال

توضیحاتی هم داده در این مورد

It's easy: Just download the card, and mark off the reveals, quotes, and appearances as they happen during the press conferences. You can watch all of them on our E3 Live page; Microsoft, EA, Ubisoft, and Sony are on Monday, while the Nintendo Direct (which is essentially a press conference in all but name) is on Tuesday morning.
If you can mark off five squares in a row (horizontal, vertical, or diagonal), you win! Your prize is the right to call yourself "E3 Champion" all year long.
e3bingosheet610.png

کسانی که در مورد Bingo Card نمیدونن اینو بگم که یه چیزی تو مایه های دبرنای خودمونه

(بینگو نام یک پرفسور طراح سوال و معما برای تجزیه و تحلیل ذهن و ای کیو شماست)

_________

این سایت صفحه ای رو هم برای دنبال کردن به صورت زنده مراسم E3 ترتیب داده

http://www.gameinformer.com/p/e3live.aspx

اگه ندیدی بهت بگم که سیستم گیم پلیش آندرس کردن ملته :دی البته ملت مونث :دی تازه کمبو هم داره ، چند نفر رو با هم ... =))
البته از حماسه ی رقم خورده توی باکس آرت کاملا مشخصه :-" :d
فکر کنم باکس آرت،عکسی از باس آخر بازی بوده! :d :d :d

نکته این بازی لوندی و ملاحت و بلاحت سازندگان توی انتخاب اسم بازی بوده!:دی در واقع اسم بازی AkibaStrip هست که امدن کردنش Akiba's Trip کسی شک نکنه!:دی کلا من موندم این ایده های بکر چجوری به ذهن این ژاپنیا میرسه؟ بیشرفا از دم منحرفن!:دی

ماکان اتفاقا تاکید خیلی زیادی روی بخش " s' " دارن! :d
امروز داشتم تروفی ها رو میدیدم،اکثر تروفی ها همین s' بود با رنگ ها مختلف! و حتی پلات بازی هم همین بود! :-"

خواهشا ما رو با برداشت های اشتباه ـتون بدنام نکنید! :-" :d

بابا بیخیال . به کارتون برسین. level تاپیک رو با وارد شدن به این مباحث پایین نیارین :دی

Using Tapatalk

بحث Level شد، آقا اگه کسی فرصت میکنه یه مطلبی در مورد بازی جدید Level 5 (استدیوی سازنده Ni no Kuni) هم بنویسه :دی چند وقت پیش شایعه شده بود دارن روی یه JRPG جدید برای PS4 کار میکنند :x میخواستم خودم اینکار رو انجام بدم ولی بعید میدونم فرصتش پیش بیاد :(

جالبه تذکر داده میشه بعد اونور هر چند صفحه یه بار از اینا ظاهر میشه
:biggrin1:
باز دوباره تذکر فرستاده میشه باز بعد از چند صفحه تکرار میشه و این چرخه تا E3 همچنان ادامه داره
:biggrin1:
از اون جالبناکتر میدونی چیه !؟
حضرت میان اینور ملت رو ارشاد میکنن

بهتر هر کسی کار خودش رو انجام بده، و بجای لشکرکشی و پست های تنش زا، اگر موردی دیدید از دکمه " گزارش " استفاده کنید، اگه گزارشتون رسیدگی نشد باز هم به پیغام بزنید به بنده یا یکی از ناظمان انجمن نه اینکه تو تاپیک این موضوع رو مطرح کنید.

اگه حرف دیگه ایم بافی مونده پست من نقل قول نشه و در پروفایل در خدمتتون هستم.

آخرین ویرایش:
---------------------------------------
مقاله مترو درباره کنفرانس سونی:
Road to E3 2014: Sony PS4 game predictions and rumours
This is at least the third E3 prediction article we’ve written in which we’re forced to admit we have no idea whether the absurdly delayed follow-up to Ico and Shadow Of The Colossus will be on show or not. Although Sony insists the game has not been cancelled there’s been barely any rumours about it in the last year, and the project now seems more like an urban legend than an in-development video game.
جالبه گفته که این سومین باره که در مقاله های خودمون در رابطه با "پیش بینی های E3" از The Last Guardian می نوییسیم و یاد میکنیم ! :d بعدشم جالبیش اینجاست که به اصرار سونی مبنی بر کنسل نشدن این بازی تاکید دارن و بالاخره حتما یه چیزایی هست دیگه...:d
============
من الان داشتم توی siliconera میچرخیدم، یه چنین مطلبی رو هم Staff اونا تهیه کرده و اونها هم از این عنوان یاد کردند ! :d

E3predicimage5_thumb.jpg
E3, E3, E3. Every year E3 is becoming more of a battlefield more than an expo and it’s really interesting to see how the games industry is trying to woo its audience with varying degrees of success.Being a devout fighting game player, I was quite thrilled when Siliconera found out that Nintendo trademarked the title “Pokkén Fighters” and “Pokkén Tournament” around last year. If there is a good time to unleash it to the world, then E3 definitely is one of the best there is. Aside from that, Nintendo will probably show more of Monolith’s X and Hyrule Warriors.
On Sony’s side, they will probably showcase Destiny and (maybe) Titanfall 2. Also to capitalise on the Souls series’ craze, an improved Deep Down demo and a grand unveiling of From Software’s Project Beast. If we only get Last Guardian footage and not a demo, I’ll assume it is still far from being finished.
گفته که اگر TLG حضور داشته باشه و بخوان یه Footage از بازی به نمایش بگذارن، هنوزم خیلی از اون چیزی که بخواد مراحل ساخت بازی تموم بشه، فاصله دارند... ! :|:d اگر این طور که اینها میگن باشه، پس توی این مدت تیم ایکو یعنی مشغول چه کاری بوده.. ؟! خوبی ـش اینکه تقریبا 1.5 روز دیگر همه چیز مشخص میشه..یعنی امیدوارم که همینطور باشه..

Top 10 Most Anticipated Game of E3 2014 به نظر Gametrailers:

10. Mirror's Edge
9. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
8. Monolith Soft's X
7. Uncharted 4
6. No Man's Sky
5. Star Wars: Battlefront
4. The Legend of Zelda Wii U
3. Final Fantasy XV
2. The Witcher 3: Wild Hunt
1. Project Beast

اون FFXV برای این اونجا نشسته که لیست قبل از اعلام عدم نمایش بازی آماده شده. :دی
همه بازی های لیست معروف هستن، فقط اون No Man's Sky رو شاید یه عده نشناسن که بهشون پیشنهاد میکنم حتماً تریلرش رو ببینن. :دی چیز به شدت جالب و عظیمی به نظر میرسه! بیچاره سازنده های بازی (Hello Games، سازنده Joe Danger) چند ماه پیش رفتن زیر سیل! :( البته مثل اینکه آسیب جدی به این پروژه نخورده. فعلاً هم کنسول خاصی رو برای انتشار تعیین نکردن و بعید نیست یه دفعه انحصاری یه کنسولی بشه! :| :دی

1. Project Beast
احتراما باید عرض کنم این دوتا رو جا به جا نوشتن :| ! یعنی واقعا ارزش پراجکت بیست که هنوز معرفی نشده ( اصلا فرض بر اینکه دیمن سُلز 2 ـه ) بیشتر از ویچر 3 ـه :| ؟ جلل الخالق :| آخرالزمون شد ! :|

Top 10 Most Anticipated Game of E3 2014 به نظر Gametrailers:

10. Mirror's Edge
9. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
8. Monolith Soft's X
7. Uncharted 4
6. No Man's Sky
5. Star Wars: Battlefront
4. The Legend of Zelda Wii U
3. Final Fantasy XV
1. Project Beast

اون FFXV برای این اونجا نشسته که لیست قبل از اعلام عدم نمایش بازی آماده شده. :دی
همه بازی های لیست معروف هستن، فقط اون No Man's Sky رو شاید یه عده نشناسن که بهشون پیشنهاد میکنم حتماً تریلرش رو ببینن. :دی چیز به شدت جالب و عظیمی به نظر میرسه! بیچاره سازنده های بازی (Hello Games، سازنده Joe Danger) چند ماه پیش رفتن زیر سیل! :( البته مثل اینکه آسیب جدی به این پروژه نخورده. فعلاً هم کنسول خاصی رو برای انتشار تعیین نکردن و بعید نیست یه دفعه انحصاری یه کنسولی بشه! :| :دی
دوستان نسخه 1 Mirror's Edge چجوری بود؟که الان اومده جز این همه بازی شاخ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or