نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

ولی چه بازی خفنی که نمیشه از این سایفون ساخت ! یه Stealth Action مامانی با یه داستان زیبا و شخصیت پردازی قوی و گرافیک فیل کش میتونه اصلا یه سه گانه موفق رو واسه PS4 رقم بزنه . فن بیسش هم آمادست با پاپیولریتی ـه PS4 افراد خیلی بیشتری هم جذبش میشن ما هم 3 ماه پلاسمونو میگیریم (مخاطب خاص :دی) . سونی عقل نداره به خدا :دی

ولی چه بازی خفنی که نمیشه از این سایفون ساخت ! یه Stealth Action مامانی با یه داستان زیبا و شخصیت پردازی قوی و گرافیک فیل کش میتونه اصلا یه سه گانه موفق رو واسه PS4 رقم بزنه . فن بیسش هم آمادست با پاپیولریتی ـه PS4 افراد خیلی بیشتری هم جذبش میشن . سونی عقل نداره به خدا :دی

اینا اگه عقل داشتن می فهمیدن حالا که متال دیگه مثل قبل یه برتری برای سونی حساب نمیشه و سم ماهیگیر هم اونوری غش کرده بهترین وقته که سیفون رو بکشن :دی بازی ای که به شدت عنوان شاخیه توی این سبک !!!! به راحتی می تونه یه انحصاری تک و یه مهره ی بزرگ برای سونی باشه :|

کایزر رو صدا کنید دور هم گریه کنیم :(( :دی
crying1-onion-head-emoticon.gif

:دی
ولی چه بازی خفنی که نمیشه از این سایفون ساخت ! یه Stealth Action مامانی با یه داستان زیبا و شخصیت پردازی قوی و گرافیک فیل کش میتونه اصلا یه سه گانه موفق رو واسه PS4 رقم بزنه . فن بیسش هم آمادست با پاپیولریتی ـه PS4 افراد خیلی بیشتری هم جذبش میشن ما هم 3 ماه پلاسمونو میگیریم (مخاطب خاص :biggrin1:) . سونی عقل نداره به خدا :biggrin1:
نکته جالبش هم اینجاست که سونی بازی این تیپی نداره اصلاً ؛ بعد یه همچین آبَر آیپی دارن و بیخیالش شدن 8-|

سونی لیستی از 70 بازی که در غرفه های خودش به نمایش خواهد گذاشت رو منتشر کرده:

• Aaru’s Awakening
  • Akiba’s Trip Undead & Undressed
  • Apotheon
  • Assault Android Cactus
  • Axiom Verge
  • Big Fest
  • The Binding of Isaac: Rebirth
  • Chasm
  • CounterSpy
  • Danganronpa 2
  • Destiny
  • Diablo III: Ultimate Evil Edition
  • Disgaea 4
  • Disney Infinity 2.0: Marvel Super heroes
  • Driveclub
  • Dynasty Warriors: Gundam Reborn
  • EarthNight
  • Freedom Wars
  • Galak-Z: The Dimensional
  • Gravity Crash Ultra
  • Guilty Gear Xrd
  • Gunship X
  • Helldivers
  • Hohokum
  • Home
  • Hotline Miami 2: Wrong Number
  • Hyper Light Drifter
  • Invizimals: The Alliance
  • Jamestown Plus
  • Killzone: Shadow Fall Intercept
  • Kingdom Hearts HD 2.5 Remix
  • Legend of Raven
  • Lego Batman 3: Beyond Gotham
  • MechRunner
  • Metrico
  • MLB 14: The Show
  • Murasaki Baby
  • N++
  • Nidhogg
  • Night in the Woods
  • Nuclear Throne
  • Oddworld: New ‘n’ Tasty
  • One Way Trip
  • Persona 4: Arena Ultimax
  • PS Vita Pets
  • PixelJunk Shooter Ultimate
  • Planetside 2
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  • Project Cars
  • Race the Sun
  • Road Not Taken
  • Rogue Legacy
  • Samurai Warriors 4
  • Secret Ponchos
  • Shadow Warrior
  • Source
  • Starwhal: Just the Tip
  • Super Exploding Zoo
  • Switch Galaxy Ultra
  • Tales of Xillia 2
  • Teslagrad
  • The Crew
  • The Golf Club
  • The Order: 1886
  • The Swapper
  • To Leave
  • EA Sports UFC
  • Valiant Hearts
  • Velocity 2X
  • Zen Pinball 2: The Walking Dead Table Pack
Sony Announces E3 Schedule, Will Have 70 Games at Booth | DualShockers

پ.ن:دوستمونم در غرفه های سونی حضور داره:d

بازی که پارسال نزدیک به یه ربع از زمان کنفرانس رو گرفت محتوای انصحاری ـش هم برا PS4 تایید شد دیگه چی از جون ما میخواد ؟ :|
من در این مورد یه توضیحی بدم:d
واچ داگز رو که همه یادشونه!؟:dاز کنفرانس سونی کلی وقت میگرفت و رو 4 مانور میداد و محتوای انحصاری و اینا... الان که عرضه شده از فروش هفته اولش (که رکورد بهترین افتتاحیه رو برای یوبی بدست آورده) حدود 50 درصد فروشش رو PS4 بوده (از بین 5 پلتفروم!) و باعث شده فروش 4 تو UK دو برابر بشه (و مطمعنم در آمریکا هم تاثیر زیادی گذاشته)!حالا مگه ما چندتا بازی انحصاری سیستم سلرز داریم؟چرا اصن واچ داگز میاد فروش 4 رو دو برابر میکنه ولی روی فروش وان تاثیر آنچنانی نمیزاره؟
جواب سادس...سونی ذهنیت ها رو به سمت کنسول خودش جذب کرده و البته سیاست های اولیه غلط ماکروسافتم به کمکش اومده.الان هر بازی بزرگی حتی بازیای مولتی یه اهرم فروش قوی برای 4 هستش.حالا این واچ داگز بود و یه مثال داغون در مقابل بازی سوپر AAA از یه سازنده سوپر AAA که قشنگ رگ خواب مردم دستشه:dحالا بماند اینکه بانجی از زیر دست کی در اومده و الان اینجاست:d
در کل خواستم اینو بگم نمایش بازیایی اینچنینی علی الخصوص همین Destiny و مانورش رو کنسول سونی به نظر من یه برگ برندس و باید خوشحال باشیم هر چند اینو رد نمیکنم که بازیای انحصاری جای خودشون رو دارن:d

@ .:Ranger:.
آره خب مطمئنا HS یکی از اولین بازی هایی بود که روی PS3 عرضه میشد و با توجه به معماری پیجیده PS3 داشتن یه سری مشکلات برای بازی طبیعی بود ولی خب مشکلات HS یکم بیشتر از یکم بود :دی
مسئله اینه که کار بعدی NT که یه بازی مولتی بود (Enslaved) هم اکثر این مشکلات (فریم ریت، گیم پلی ساده، نبود پرش و...) رو روی هر دو کنسول داشت. البته در اینکه استدیوی خیلی با استعدادیه هیچ شکی نیست و سر DmC نشون دادن که در صورت اینکه به جهت درست هدایت بشن پتانسیل تبدیل شدن به یه استدیوی خیلی بزرگ در این سبک رو دارن ولی خب همونطوری که توی توضیحاتم توی اون مطلب در مورد NT گفتم به نظرم بازی بعدیشون یه جورایی حکم مرگ و زندگی رو براشون داره.
82846236576783249403.jpg

عنوان: Ninja Theory's New Game
Hype Lvl در صورت معرفی: 100 - 1000
اصلا چی هست؟ عنوان جدید سازندگان Enslaved: Odyssey to the West, Heavenly Sword و DmC:Devil May Cry. نینجا تئوری را میتوان تا حدودی همراه و هم کیش Crytek دانست. در حالی که Crytek با توجه بسیار زیاد بر روی گرافیک عناوینش از گیم پلی آنها غافل میشود، NT همین کار را با داستان بازی هایش انجام میدهد. عناوین NT اصولا از داستان و شخصیت پردازی بسیار زیبایی برخوردار هستند اما متاسفانه توجه بسیار زیاد سازندگان به این بخش ها باعث غفلتشان از مهمترین بخش یک بازی یعنی گیم پلی آن میشود، یا بهتر است بگوییم میشد. با شروع ساخت DmC و همکاری NT با Capcom (یکی از با تجربه ترین و بهترین شرکت های صنعت گیم در ساخت بازی های Action) این استدیوی انگلیسی وارد مرحله جدیدی از ساحت بازی های Action شد. گیم پلی DmC فرسنگ ها با دو عنوان قبلی این شرکت فاصله داشت! وجود چندین سلاح مختلف و کاربردی، امکان Chain کردن کمبو های متفاوت، قابلیت تعویض سلاح ها به صورت درون کمبویی، تمرکز بر روی مبارزات هوایی و... همگی دست به دست هم دادند تا DmC به بهترین عنوان نینجا تئوری در تاریخ این شرکت تبدیل شود. اما متاسفانه این بار NT از طرف داستان و شخصیت پردازی کم آورد و نتوانست وعده هایش به هواداران DMC را به واقعیت تبدیل کند. حال باید منتظر ماند و دید پس از آموزش های کپکام و تجربه کار بر روی DmC آیا نینجا تئوری میتواند بالاخره به آن سازنده بزرگی که پتانسیلش را در عناوین مختلف نشان داده تبدیل شود یا اینکه قرار است برای همیشه یک سازنده رده دومی باقی بماند!
احتمال معرفی: 50%
چرا فکر میکنیم معرفی میشه: اواسط سال 2012 بود که Tameem اعلام کرد در کنار DmC پروژه بعدیشون رو هم استارت زدن و مراحل اولیه توسعه اون رو آغار کردن. همچنین حضور Ninja Theory در ویدئوی Developer ها در مراسم معرفی PS4 و شایعات ساخت یک عنوان انحصاری برای این کنسول، احتمال حضور NT در E3 رو افزایش میده. چند وقت پیش هم لیستی برای استخدام منتشر کرده بودن که نشون میدادن دارن روی یه پروژه نسل بعدی با Unreal Engine 4 کار میکنند.
تنها دلیلی که الان اون درصد معرفی روی 50 ـست نه 99، خبریه که Tameem ماه قبل در مورد نمایش یکی از پروژه های کنسل شده نسل بعدیشون در GDC امسال اعلام کرد.
======
راستی جا داره یه تشکری از وحید ™TyrioN عزیز بابت ادامه دادن این حرکت داشته باشم @};- وحید جان، پسریم (:biggrin1:)، دمت گرم @};-

یا یه شاهکار میسازن و به جمع استدیو های درجه یک (ساناتا، کپکام، پلاتینیوم و...) در سبک HnS اضافه میشن یا اینکه برای همیشه یه استدیو رده دومی باقی میمونند. به شخصه خیلی به بازی بعدیشون امیدوارم.
Yakuza 5 CONNFIRMD

116.gif

ش
کجایی علی دانته .... :-"
بردیا از اینکارا نکن پسرم :دی
یه لحظه فکر کردم واقعا بازی تایید شده! خداییش چیزی نمونده بود سکته بزنم!

پ.ن:دوستمونم در غرفه های سونی حضور داره
yahoo_4.gif
اسم بازی رو توی Google سرچ کن تا به ماهیت واقعی امیر پی ببری =)) =)) =))

در ادامه ی این بحث بازیا اینم بگم بازیای انحصاری مهم هستن خیلی هم مهم هستن چون چیزی که باعث تمایز دو پلتفرم میشه همین بازیای انحصاریه ولی نکته ی مهم تری که این وسط هست اینه که در یک سال هر روز یه بازی انحصاری عرضه نمیشه و در ضمن همون چند تا بازی انحصاری ای هم که در یک سال عرضه میشن یک یا دوتاشون در نهایت AAA هستن پس یه مخاطب یا مشتری عام نمیاد بره برای 1 بازی کنسول بخره طرف میره میبینه کدوم کنسول هست که ساپورت دائمی قوی ای داره و هر هفته یا هر ماه می تونه به تعداد مورد نظر بازی برای کنسولش تهیه کنه و با بهترین کیفیت ممکن اونا رو تجربه کنه :دی الان برای چی نسل قبل ماکرو اومد بازیایی مثل فاینال و تکن و ... رو مولتی کرد ؟ :دی سونی نسل قبل اومد این از دست دادن حمایت 3rd Party ها رو با انحصاری های زیاد جبران که موفق هم شد ولی خب این وسط بازیایی هم بودن که قربانی شدن و به اون کیفیت لازم نرسیدن :دی ولی الان خیلی شیک حمایت کامل 3rd Party ها رو دارن و برای تضمین کیفیت بازیا هر چقدر وقت لازم باشه در اختیار استودیو ها قرار میدن :دی

UFOPower @
کی گفته ؟ چقدر بودن کسایی که برا یه تک بازی PS3 خریدن. GOW3 و U2 و TLOU و... مثال های کوچیکی هستن باو
yahoo_4.gif
ایرانو میگی ؟ :دی اینجا بحث ـش جداس :دی
این بازیا محرک هستن ولی دائمی نیستن :دی مثلاً اگه طرف ببینه بازی X و Y و Z و ... رو قراره با کلی دنگ و فنگ و بدبختی بازی کنه ولی می تونه با خرید یه کنسول دیگه راحت و با کیفیت بهتر بازی کنه نمیره به خاطر یه بازی کنسول بخره فوقش یا خونه ی یکی چتر میشه یا کلوپ ملوپ :دی بعد بحث PS3 فرق می کنه :دی گفتم که سونی نسل پیش انقدر انحصاری داد که کمبود 3rd party ها رو جبران کنه ، تو اینجوری حساب کن که آنچارتد 1 تا 10 میداد ! عمراً اگه کسی ترغیب میشد :دی

آخرین ویرایش:
UFOPower @

قبول دارم حرفتو :d ولی بهتر نیست به جای نشون دادن یه بازی تکراری یه چیز جدید نشون بدن؟ پارسال یه نمایش کامل از گیم پلی بازی رو نشون دادن الان واقعا دیگه جا نداره. :| هرچی نمایش ها جدیدتر باشه ملت بیشتر کیف میکنن.:d AC و Farcry 4 که حتما تو کنفرانس سونی هستن. یوبی سافت 40-30 درصد از کنفرانسش رو تو کنفرانس سونی برگزار میکنه. :d ولی حداقل COD جدید یا BF:H رو تو کنفرانس سونی نشون میدادن خیلی خیلی بهتر بود. هرچند احتمال زیاد یه تریلر کوتاه از بازی نشون میدن و احتمالا باندل بازی :d امیدوارم بیشتر از این نباشه :(

پس یه مخاطب یا مشتری عام نمیاد بره برای 1 بازی کنسول بخره

کی گفته ؟ چقدر بودن کسایی که برا یه تک بازی PS3 خریدن. GOW3 و U2 و TLOU و... مثال های کوچیکی هستن باو :d

UFOPower @

قبول دارم حرفتو :d ولی بهتر نیست به جای نشون دادن یه بازی تکراری یه چیز جدید نشون بدن؟ پارسال یه نمایش کامل از گیم پلی بازی رو نشون دادن الان واقعا دیگه جا نداره. :| هرچی نمایش ها جدیدتر باشه ملت بیشتر کیف میکنن.:d AC و Farcry 4 که حتما تو کنفرانس سونی هستن. یوبی سافت 40-30 درصد از کنفرانسش رو تو کنفرانس سونی برگزار میکنه. :d ولی حداقل COD جدید یا BF:H رو تو کنفرانس سونی نشون میدادن خیلی خیلی بهتر بود. هرچند احتمال زیاد یه تریلر کوتاه از بازی نشون میدن و احتمالا باندل بازی :d امیدوارم بیشتر از این نباشه :(

کی گفته ؟ چقدر بودن کسایی که برا یه تک بازی PS3 خریدن. GOW3 و U2 و TLOU و... مثال های کوچیکی هستن باو :d

بتلفیلد تو کنفرانس سونی هست ! :d

Last edited by a moderator:
چقدر بودن کسایی
دقیقا؛
باید بگم که بنده هم جزو همون دسته از افراد بودم ! :d ولی خُب نشُد دیگه آقا ! نشد..امیدواریم این E3 یه خبری ازش بشه، بنده خیلی شیک و مجلسی همون روز یه فروند PlayStation 4 تهیه خواهم کرد ! :d

Akiba’s Trip Undead & Undressed

پ.ن:دوستمونم در غرفه های سونی حضور داره:d

اسم بازی رو توی Google سرچ کن تا به ماهیت واقعی امیر پی ببری =)) =)) =))
آخر من نه به خاطر GR و U:GA و TearAway ، بلکه به خاطر این بازی یه ویتا جور میکنم! :d

البته من همچنان شفاف سازی کنم که سفر من در رابطه با نابود کردن مهدکودک های دخترونه بود! (دوستانی که توی تاپیک انیمه هستن در جریانند:-" ، یه سبک ابداعی میباشد که به انیمه هایی که مثلا 40 دختر و 1 پسر که شخصیت اصلیه و هیچ پخی نیست! گفته میشود:-" ) حالا اینکه چجوری از این سفر و حماسه سازی های من بازی ساختن رو خدا داند! :d

Undressed...:| :| :|
امیدوارم از سفرم دیگه مهدکودک دخترونه نساخته باشن! :|

آخر من نه به خاطر GR و U:GA و TearAway ، بلکه به خاطر این بازی یه ویتا جور میکنم! :d

البته من همچنان شفاف سازی کنم که سفر من در رابطه با نابود کردن مهدکودک های دخترونه بود! (دوستانی که توی تاپیک انیمه هستن در جریانند:-" ، یه سبک ابداعی میباشد که به انیمه هایی که مثلا 40 دختر و 1 پسر که شخصیت اصلیه و هیچ پخی نیست! گفته میشود:-" ) حالا اینکه چجوری از این سفر و حماسه سازی های من بازی ساختن رو خدا داند! :d

پس تایید میکنی که این Akiba خودتی دیگه؟! :-" (معلومه هنوز عکسای بازی رو ندیدی =)) همین اسم کاملش رو بردار و توی Google سرچش کن :)))

راستی بازی نسخه PS3 و PS4 هم داره :دی

اگه ندیدی بهت بگم که سیستم گیم پلیش آندرس کردن ملته :دی البته ملت مونث :دی تازه کمبو هم داره ، چند نفر رو با هم ... =))

نه بابا کلی گفتم. اصلا کار انحصاری خوب اینه فن رقیب رو ترغیب به خرید کنسول رقیب کنه
yahoo_4.gif
ایرانی و غیر ایرانی نداره

چرا اتفاقاً فرق داره :دی اونور که ملت کنسول بغل گوششونه و نصف قیمت اینجا می خرن و فروشنده براش کاغذ پیچ میکنه و تا کمر خم میشه و از خریدش تشکر میکنه طرف میگه شاید نخرم , اینجا که باید با 2-3 برابر قیمت ، خرید و فروشنده فرو میکنه تو پاچه ی طرف و تازه جا نشه دو سه نفر از شاگرد ها رو صدا میکنه با چوب و تلمبه توی پاچه ی طرف جا میدن باز ملت می خرن و راضی هم هستن :دی این حرفی هم که میزنی اینه الان طرف یه 3-4 تا بازی خفن برات رو می کنه که میری می خری اگه یه دونه نشون بده که نمیری بخری مومن :دی بحث من اینه که میگم این عناوین محرک هستن ولی همه چیز نیستن :دی اگه تو بری برای فقط 1 عنوان کنسول رو بخری و بعدش ببینی دیگه چیزی دستت رو نمیگیره یا کنسول رو رد میکنی میره یا در کنارش یه ایکس باکس هم میخری ، غیر از اینه ؟ :دی تازه اگه اعتمادت رو به اون کمپانی از دست ندی :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or