نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

third party خوبه که . حال گیری ـه اصلی indie ها هستن .

به زمانبندی کنفرانس ، نمایش احتمالیه گیم پلی از TLOU رو هم اضافه کنید.
اتفاقا نمایش Indie ها بهتر از Third party هاست ، خیلی جذاب ترن به نظرم ، من که بدجور منتظر نمایش جدید RIME ـم.
نمایش TLOU هم بستگی داره انصافا اگه علاوه بر رزولوشن ، کیفیت رو هم ارتقای قابل توجهی داده باشن ، به نظرم به یکی از قسمت های خوب کنفرانس تبدیل میشه

کسی لیست نمایش های تایید شده کنفرانس سونی رو داره؟! :دی میخوام ببینم چقدر وقت خالی این وسط برای معرفی بازی وجود داره و هایپ Lvlـم رو بر اساس همون تنظیم کنم :-" :دی اگه اشتباه نکنم تا الان:
1. Assassin's Creed Unity
2. Destiny
3. Homefront 2
4. Far Cry 4
5. Battlefiled
6. The Order 1886
7. Uncharted
8. New Resident Evil
9. Drive Club
10. Indie Games

تایید یا نمایششون حتمیه :دی اینا هم به احتمال زیاد توی کنفرانس هستن:
11. Sony Bend's New Game
12. Quantic Dream's New Game
13. Mortal Kombat X
14. Morpheus
15. PS4+PSV Bundle
16. Deep Down
17. TLOU:R

از اونجایی که EA بعد از مراسم پارسال سرش به سنگ خورده یه دوتا بازی هم از EA میزاریم کنار.... دیگه وقتی برای معرفی مگاتن های احتمالی باقی موند؟! :| آقا من به نشون دادن یه لوگوی خالی از Crash جدید هم راضیم :( فقط معرفیش کنند :((:دی
Scratch That! من HnS میخوام :| یعنی اگه امسال هم سونی HnS جدید معرفی نکنه.... :|

ویرایش: TLG رو یادم رفت :-" :دی

آخرین ویرایش:
از نمایش indie های پارسال اصلا خوشم نیومد . ای کاش indie رو میزاشتن واسه یه وقت دیگه . باز تو بخش third party چندتا گیم پلی ـه خوب نشون میدن .
درضمن من مشتاقم تا نمایش TLOU رو روی ps4 ببینم . امیدوارم یه چیزی نشون بدن .

این رو توی بلاگ آمریکا گفتن :
We want fans across the nation to join the excitement next week, so we’ve also designed an interactive experience for fans throughout the week. Just be sure to tune in to our E3 press conference on Monday at 6:00 PM (and look for the videos posted on our YouTube page shortly after the reveal) because we’ve hidden easter eggs in some of the biggest game trailers being debuted at the press conference. To help you find these easter eggs, we tweet out clues throughout the week via @PS4Hunt. The first 10 fans to find all the clues will win a PS4 prize pack, with the grand prize winner earning a trip for two to E3 2015.
مثل اینکه Easter Egg دادن بهشون حال داده! :|
و ... اینکه امیدوارم به عنوان جایزه به ما فن ها:-" هم بالاخره از اون Easter Egg ویدیوی #4ThePlayer رونمایی کنند! :d
---
پیش بینی:-"
اگر U4 مرحله ای مثل مرحله ی 4-5 آنچارتد2 ،یا کلا یه مرحله ی شهری داشته باشه! Easter Eggـی که بعدها با عنوان Best Sign Ever در سایت ها ثبت میشه،خواهیم داشت:-" >:)

third party خوبه که . حال گیری ـه اصلی indie ها هستن .

به زمانبندی کنفرانس ، نمایش احتمالیه گیم پلی از TLOU رو هم اضافه کنید.

خوشم میاد بازیای ایندی رو برای PS4 ترول میکنید ولی نمی دونید 50% موفقیت Live توی نسل قبل بازیای ایندی بودن که توی لایو بودن و روی PSN یا نمیومدن یا با چند ماه (یا سال) تاخیر میومدن :دی واقعاً دمتون گرم :دی

E3 امسال که هیچی،اما امیدوارم برای سال دیگه و یا سال بعدش (:d) اگر قراری بر حضور Ninja Theory بود شاهد معرفی نسخه دوم Heavenly Sword باشیم

این IP به نظر من پتانسیل بالایی داره برای تبدیل شدن به یک H&S ایده عال در نبود عناوینی چون God Of War و DMC ...

این بازی جز محدود بازیهایی بود که در دو سال نخست عرضه PS3 قدرت پردازش تعداد NPC ها رو به رخ میکشید،واقعن از دید من استودیوی Ninja Theory یک استودیوی ستودنی و قابل ستایش هست،با اینکه در سبک H&S سانتا مونیکا غوغاگره اما این استودیو هم عالی و حتی کم نظیر عمل میکنه

تیم نینجا تئوری بر روی PS3 با ساخت HS نشون داد که برای رسیدن به اهدافشون تمام سختی ها و مشکلات رو حاضرند پشت سر بگذارند،از اونجا که معماری PS3 و CPU Cell یک طراحی بسیار پیچیده داشتن به گونه ای که حتی خود استودیوهای First Party سونی در دو سال ابتدای عرضه با مشکلات پر فراز و نشیبی دست و پنجه نرم کردند اما نینجا تئوری به خوبی تونست از پس اینها بر بیاد و HS رو با یک گرافیک و فیزیک خوب تحویل داد،حالا شما فکر کنید اگر این تیم بخواد Heavenly Sword 2 رو بسازه با معماری X86 و PC گونه PS4 چه ها که نمیتونه بکنه

اگر الان ازم بپرسن تو سبک H&S منتظر God Of War هستی یا Devil May Cry میگم هیچ کدوم، فقط HS2

اینو هم داشته باشید

آخرین ویرایش:
خوشم میاد بازیای ایندی رو برای PS4 ترول میکنید ولی نمی دونید % موفقیت Live توی نسل قبل بازیای ایندی بودن که توی لایو بودن و روی PSN یا نمیومدن یا با چند ماه (یا سال) تاخیر میومدن :دی واقعاً دمتون گرم :دی

احسان چرا دقت نمیکنی این چیزا فصلی متغیره !
مثلا کینکت دوسال پیش انقلاب صنعت گیم بود الان لکه ننگی که پاک شده ! یا پارسال اینموقع DRM خوب بود و تو دهنی به دزدای پدر سوخته ولی الان شده آی بیلیو این فیل اسپنسر و ... :دی

این رو توی بلاگ آمریکا گفتن :

مثل اینکه Easter Egg دادن بهشون حال داده! :|
و ... اینکه امیدوارم به عنوان جایزه به ما فن ها:-" هم بالاخره از اون Easter Egg ویدیوی #4ThePlayer رونمایی کنند! :d
به بزرگترین تریلراشون ایستر اگ گذاشتن ؟ :| آخه مرد حسابی بزرگترین تریلرا میشه تریلر U4 یا ... من در حین این تریلر وقت نفس کشیدن ندارم چجوری ایستر اگ پیدا کنم آخه ؟! :| :دی

ولی این سرنخ هایی که تو توییتر میخان بدن جالب خواهد بود .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or