نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

حالا یه چیزی بگم کف کنید :دی
می دونید ناتی داگ از این تیپ بازیا هم روزی روزگاری می ساخته :دی

(لوگو چون از فقدان پارچه رنج می برد سانسور گشت :دی کاملش رو خواستین بگید پ.خ کنم :دی)

+ اینکه اینا فایت ساز هم بودن :| آقا من از اینا فایتینگ می خوام :|

اینو میگی ؟ :دی ولی هنوز تو استور اندروید و اپ استور دوتا نیترو کارت هست من هی چک میکنم ببینم حذف میشن یا نه ! :( :دی

اینجارو میگم!:دی

Activision | Games

از CoD تا بازی های موبایلش هستن اما Crash نیست!:دی بازی های قبلیشون تو استور باشه اشکال نداره!:دی اما کلا وقتی نیست یعنی دیگه IP ماله اکتیویژن نیست!:دی

من بهتون از همین الان میگم رونمایی از Crash جدید رو از سرتون بیرون کنید، چون خیلی رویاییه و درصد اتفاق افتادنش از 10 هم کمتره.

اگه رونمایی شد من عکس Justin Bieber رو میزارم آواتارم:d

Battlefield : Hardline هم رسما معرفی شد . بازی 21 اکتبر عرضه میشه . با اون تریلر لیک شده خلی فرق داره و شخصیت اصلیش تو این بیلد جدید ریش در آورده :d:|
دانلود تریلر معرفی
دانلود فایل Battlefield-Hardline-Debut-Trailer-'Into-the-Jungle'-Release-Date-HD
یه تریلر دیگه لیک شده بود آخرش آرم PS4 میومد :(( اینم یعنی تو کنفرانس سونیه ؟ :|

Battlefield : Hardline هم رسما معرفی شد . بازی 21 اکتبر عرضه میشه . با اون تریلر لیک شده خلی فرق داره و شخصیت اصلیش تو این بیلد جدید ریش در آورده :d:|
دانلود تریلر معرفی
دانلود فایل Battlefield-Hardline-Debut-Trailer-'Into-the-Jungle'-Release-Date-HD
یه تریلر دیگه لیک شده بود آخرش آرم PS4 میومد :(( اینم یعنی تو کنفرانس سونیه ؟ :|
چند روز پیش توییت زده بودن که نمایششون تو کنفرانس سونی هست + اساسسین. خلاصه مولتی زیاد نمایش دارن :d

من بهتون از همین الان میگم رونمایی از Crash جدید رو از سرتون بیرون کنید، چون خیلی رویاییه و درصد اتفاق افتادنش از 10 هم کمتره.

به نظر من با توجه به این همه مدرک و سر نخ به احتمال زیاد فقط میان توضیح میدن که آی پی رو پس گرفتن و ... حالا ممکنه یه عکس هم از نسخه جدیدش تو اون پشت مشتا بزارن.. ولی فکر نکنم معرفیشون در حد مثلا یک تریلر باشه یا تیزر :-? البته همون هم که بیان بگن آی پی رو پس گرفتن خودش خیلیه :x

ما منتظر رو نمایی و ... نیستیم تو E3 . فقط مشخص بشه که آیپی رو از اکتی گرفتن کافیه . حالا میخاد سال بعد رونمایی بشه یا 2 سال بعد مهم نیست :دی

چند روز پیش توییت زده بودن که نمایششون تو کنفرانس سونی هست + اساسسین. خلاصه مولتی زیاد نمایش دارن :d

اتفاقاً مولتی های بزرگ نمایششون به جو کلی کنفرانس کمک می کنه :دی پارسال تمام مولتی های بزرگ توی کنفرانس ماکرو بودن ! :دی امسال حداقل یه ته مونده ـش به سونی رسیده :دی

اینم یعنی تو کنفرانس سونیه ؟ :|

خوبه که!:دی

این نسل داره اوضاع به شرایط قبلی برمیگرده و همه ترد پارتی ها برمیگردن سمت سونی. دقت کنید بیشتر بازی های جدیدی که معرفی میشن و یا از PC به کنسول نقل مکان میکنن توی کنسول های نسل بعد فقط PS4 رو در نظر گرفتن و X1 اساسا قاتی باقالیاس! سونی در حال حاضر بیشتر از مانور دادن روی بازی های انحصاری خودش نیاز به نگه داشتن این وضعیت داره و باید ترد پارتی هارو بیشتر از قبل بکشونه سمت خودش.

بنظر من بهترین حالت ممکن برای کنفرانس سونی این هست که در درجه اول بیشتر بازی های ترد پارتی بزرگ نمایششون توی کنفرانس سونی باشه. عین AC، Destiny یا CoD و Battlefield. یه کنفرانس با نمایش بازی های فرست پارتی صرف دوزار بدرد نمیخوره. به کنفرانس سال پیش مایکروسافت نگاه کنید؛ از ان همه انحصاری که نشون دادن یکیشون که کلا سرکاری از آب در امد (بازی بلک تاسک)، دو سه تاشون که کلا بازی های افتضاح ضعیفی بودن، دو سه تاشون الان از انحصار در امدن یا تا دو ماه دیگه در میان....

باز هم بنظر من سونی پتانسیل تبدیل شدن به یک کنفرانس فوقالعاده عالی رو داره. بازی های بزرگ ترد پارتی هستن، بازی های بزرگ فرست پارتی هستن، بازی مستقل هست، مورفیوس هست، بازی های ویتا هستن. تنها چیزی که سونی لازم داره مگاتونه!:دی یه چیزی که هیچ کس انتظار معرفیش رو نداشته باشه. مثل کرش یا د لست گاردین یا سیفون. یک یا دو تا معرفی اینجوری داشته باشه کافیه چون از هر نظر بگی تکمیله. بازی هایی که عموم گیمرها منتظرشن رو داره (از دستنی تا AC)، بهترین بازی کل کنفرانس رو داره (UC4 :دی)، بهترین گرافیک هارو داره که بخواد مخ همه منفجر بشه (UC4 و Order و QD New IP)، بازی جدید که تجربه متفاوت باشه داره (QD New IP)، تکنولوژی جدید داره (مورفیوس)، بازی مستقل داره، IP جدید داره (از PB تا بازی های دیگه فرست پارتی)، دیگه چی میخواید آخه؟:دی بازم میگم فقط یکی دوتا مگاتن کم داریم که کنفرانس رو به آتیش بکشیم!:دی یکیش میتونه همین باندل PS4 و Vita با قیمت پایین باشه. یا معرفی یه مدل جدید از PS4 با هارد بیشتر که کماکان برتری PS4 از لحاظ قیمت رو حفظ کنه (با توجه به عرضه باندل بدون کینکت از بعد E3). همین الانشم همه اینها کنار هم جمع بشن بهترین کنفرانس ماله سونی هست (بدون ذره ای شک). اما اگه مگاتنی عین د لست گاردین یا کرش و سیفون داشته باشه تاریخی میشه!:دی

kiya

کیا جون عزیزم چه ربطی داره!:دی خوب پابلیشر ان بازی اکتیویژن هست. IP کرش رو عمه من هم بخره در اینکه ان بازی رو اکتیویژن منتشر کرده فرقی ایجاد نمیکنه. الان چرا سونی میتونه کرش های PS رو هرچقدر که دوست داشت دوباره منتشر کنه؟ چون CR اش ماله خودشه! هرچند که IP دست اکتیویژنه! مهم اینه که کرش دیگه تو لیست گیم های اکتیویژن نیست در صورتی که تا قبل از این شایعات بود!

اتفاقاً مولتی های بزرگ نمایششون به جو کلی کنفرانس کمک می کنه :دی پارسال تمام مولتی های بزرگ توی کنفرانس ماکرو بودن ! :دی امسال حداقل یه ته مونده ـش به سونی رسیده :دی
ته مونده چیه :d همون Destiny کافیه که سطحش رو بالا ببره. حالا اساسین و هاردلاین پشت سرش. امسال شرایط سونی واسه نمایش مولتی ها بهتره. ولی در کل همون دستنی خودش یه غول به حساب میاد از نظر من

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or