نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

چند روز پیش توییت زده بودن که نمایششون تو کنفرانس سونی هست + اساسسین. خلاصه مولتی زیاد نمایش دارن :d
خب همیشه تو کنفرانس ها مولتی ها هم حضور زیادی داشتن و این حضورشون خیلی لازمه :d
تصور کنید تو یک کنفرانس قراره بتلفیلد و اساسین کرید و دستینی و احتمالا بتمن آرکام نایت حضور داشته باشن! فوق العاده میشه!:x:d
یعنی 4 تا ( حداقل تا اینجا خیلی از بازی های بزرگ دیگه هم شانس حضور دارن) بازی محبوب تو یک کنفرانس چه قدر ارزشش رو بالا می بره!
یه نکته ی مهم دیگه اینکه الان حتی منتقدها هم بیشتر اومدن سمت ps اگه نسل قبل تو یک بازی بیشترین نقد مربوط به ایکس باکس بود حالا بیشترین نقدها رو نسخه ی ps4 داره!
--------------
آقا مراسم امروز ساعت چنده!؟ چون کنفرانس تو شرق آسیا هست باید این موقعها برگزار بشه! چون کم کم داره اونجا شب میشه شایدم شده:d

پارسال تمام مولتی های بزرگ توی کنفرانس ماکرو بودن ! :biggrin1: امسال حداقل یه ته مونده ـش به سونی رسیده :biggrin1:

Destiny و WD و AC و Mad Max و FFXV و KHIII‌و ... مولتی های کوچیک یا ته مونده بودن؟:دی

پارسال EA دچار توهم بود و روی X1 سرمایه گذاری اشتباه کرد، امسال سرش به سنگ خورده و به جای درست بر میگرده!:دی تازه به من بود میگفتم نمایش CoD هم باید تو کنفرانس سونی باشه!:دی

ولی خوشبحال انایی که تو سینما کنفرانسو میبینن!:| اصلا آدم فکر دیدن بازی بعدی دیوید کیج روی پرده سینما رو که میکنه روحش به پرواز در میاد!:| یا مثلا UC4!:|

ته مونده چیه :d همون Destiny کافیه که سطحش رو بالا ببره. حالا اساسین و هاردلاین پشت سرش. امسال شرایط سونی واسه نمایش مولتی ها بهتره. ولی در کل همون دستنی خودش یه غول به حساب میاد از نظر من

البته منظورم از ته مونده نسبت به کنفرانس پارسال ماکرو بود :دی

Destiny و WD و AC و Mad Max و FFXV و KHIII‌و ... مولتی های کوچیک یا ته مونده بودن؟
biggrin1.gif

پارسال EA دچار توهم بود و روی X1 سرمایه گذاری اشتباه کرد، امسال سرش به سنگ خورده و به جای درست بر میگرده!
biggrin1.gif
تازه به من بود میگفتم نمایش CoD هم باید تو کنفرانس سونی باشه!
biggrin1.gif

ولی خوشبحال انایی که تو سینما کنفرانسو میبینن!
yahoo_22.gif
اصلا آدم فکر دیدن بازی بعدی دیوید کیج روی پرده سینما رو که میکنه روحش به پرواز در میاد!
yahoo_22.gif
یا مثلا UC4!
yahoo_22.gif

حالا کوچیک و ته مونده نه :دی ولی خدایی ویچر و بتل و ... هم خیلی بزرگ بودن :دی (اگر چه بتل Read وسط کنفرانس ولی خب اسمش حداقل بزرگ بود :دی طوری که من کنفرانس رو دیدم گفتم الان چی برای سونی موند ؟ :دی
توی کنفرانس سونی هم WD و AC کاملاً بدرد نخور بودن :دی

این چیه پس ؟! :(

این بازی اون موقع که اومد ناشرش اکتی بود انتظار داری الان عوض شه ؟! و حق اون نسخه هایی رو که ناشرش بوده رو داره همونطور که سونی هنوز که هنوزه داره کرش 1 و 2 و 3 و CTR رو در PSN میفروشه چون ناشر هم خودش بوده الان شما برو در PSN ببین زده SCE . مهم الان هست که در سایتش حذف شده

ماکان حالا که فکر میکنم خوب راست میگی دیگه :دی ترد پارتی ها میبینن وقتی بازی میسازن به کنسولای نسل بعد حدود 70 درصد فروش بازیشون روی PS4 هست (مثل 2 نسل قبل) خود به خود علاقه مند میشن به PS4 نه با رشوه و پول :دی سونی هم میبینه مفتی واسش بازی میسازن مثل خر فروش میره اینم میگه آقا بیاین تو کنفرانس من همتونو دوست دارم که خیلی هم خوبه :دی از اونور هم استودیوهای فرست پارتی به آرامی دارن بازیاشون رو میسازن مثل نسل قبل که هر سال یکی دو تا انحصاری شاخ بود U4 و Order واسه 2 سال پیاپی کافین :دی . فقط یه خبر غیر منتظره کم هست این وسط که امیدواریم وجود داشته باشه :دی

این چیه پس ؟! :(

اینو ندیده بودم الان این Crash ? واقعا اگه به اسم یه بازی دیگه عرضه میکردن عمرا کسی به شباهت این کاراکتر با کرش پی میبرد آخه این کجاش شبیه Crash ? خداییش بازی که ND ساخته کجا و اینها کجا من که میگم اگه قرار باشه سونی بسازه باید ND دستشم تو کار باشه حتما .

video_games_crash_bandicoot_desktop_900x630_wallpaper-320077-600x300.jpg

activision-crash-bandicoot-2008-mind-over-mutant.jpg

screen480x480.jpeg

اینو ندیده بودم الان این Crash ? واقعا اگه به اسم یه بازی دیگه عرضه میکردن عمرا کسی به شباهت این کاراکتر با کرش پی میبرد آخه این کجاش شبیه Crash ? خداییش بازی که ND ساخته کجا و اینها کجا من که میگم اگه قرار باشه سونی بسازه باید ND دستشم تو کار باشه حتما .

video_games_crash_bandicoot_desktop_900x630_wallpaper-320077-600x300.jpg

activision-crash-bandicoot-2008-mind-over-mutant.jpg

screen480x480.jpeg

ریبوت کراش از فاجعه بار ترین ریبوت های تاریخ بشریت بود که اکتی زحمتش رو کشید :bighug: کراش در حالی که روی دستش tattoo داره و به جای چرخیدن دور خودش مشت و لگد میزنه !!!!

ماکان حالا که فکر میکنم خوب راست میگی دیگه :دی ترد پارتی ها میبینن وقتی بازی میسازن به کنسولای نسل بعد حدود 70 درصد فروش بازیشون روی PS4 هست (مثل 2 نسل قبل) خود به خود علاقه مند میشن به PS4 نه با رشوه و پول :دی سونی هم میبینه مفتی واسش بازی میسازن مثل خر فروش میره اینم میگه آقا بیاین تو کنفرانس من همتونو دوست دارم که خیلی هم خوبه :دی از اونور هم استودیوهای فرست پارتی به آرامی دارن بازیاشون رو میسازن مثل نسل قبل که هر سال یکی دو تا انحصاری شاخ بود U4 و Order واسه 2 سال پیاپی کافین :دی . فقط یه خبر غیر منتظره کم هست این وسط که امیدواریم وجود داشته باشه :دی

علاوه بر این وقتی یه بازی کانتنت انحصاری روی PS4‌ داره یا باندلش در انحصار سونی هست لابد تو بخشی از قرار دادشون قید شده که باید توی همه نمایش های رسمی سونی هم حضور داشته باشن! مثلا چرا فکر میکنی WD باندلش ماله سونی هست، کانتنت انحصاری داره، و فروش خودش هم رو PS4 بیشتره و باعث فروش بیشتر این کنسول هم میشه؟ چون هرچی نمایش داشته تو کنفرانس سونی بوده و همه طرفداران این برند رو هایپ کرده! الان Destiny که قطعا یکی از بزرگترین بازی های این نسل میشه وقتی بیاد بهتر از نصف فرست پارتی های خود سونی به فروش کنسولش کمک میکنه! سونی با سرمایه گذاری که روی ترد پارتی ها کرده و روابطی که باهاشون ایجاد کرده داره بدون نمایش هیچ انحصاری خیلی شاخص عملا رقیب رو دو به یک میکنه! من که این کارشون رو خیلی قبول دارم! میگم به من بود نمایش CoD رو هم میزاشتم تو کنفرانس خودمون!:دی (البته چون دستنی مال ما هست دیگه اکتیویژن خریت نمیکنه و CoD رو میبره تو کنفرانس مایکرو)

به نظر من هم باید به ترد پارتی ها، هم به ایندی ها توجه خیلی زیاده بشه (عین پارسال). تمرکز بیش از حد روی فرست پارتی ها اصلا بدرد نمیخوره! تنها سودی که داره اینه که بعدا بکوبیمشون تو سر ممد فروبری و حال فن های X1 تو بازیسنتر رو بگیریم!:دی

رمز موفقیت PS4 تا الان راضی نگه داشتن مخاطبین، همکاری عالی با ترد پارتی ها و بازی سازهای مستقل بوده! فرست پارتی ها باید به فروش کنسول و موفقیتش کمک کنن و اینکه عین نسل قب بار کل فروش کنسول بیفته روی این بازی ها اصلا درست نیست و اینی که شما میگید تکرار اشتباه و شرایط وخیم نسل قبل توسط سونی هست! سونی نباید کل موفقیت کنسولشو روی عرضه بازی های فرست پارتی خودش ریسک کنه! شما به شرایط الان نگاه کنید، ایندی ها با PS4 هستن، ترد پارتی ها با PS4 هستن و همین نکته در کنار قیمت و سرویس خوب باعث شده از نظر فروش خیلی بهتر از رقیبش باشه. حالا وقتی فرست پارتی های فوق باکیفیت عین UC4 و ... هم بیان دیگه توپ PS4 رو تکون نمیده! سونی یدونه مگاتون گیمی بندازه وسط (کرش رو هم نخواستیم، همون د لست گاردین کافیه!:|)، یه مگاتون کوچیک عین مدل جدید PS4 رو هم ول بده وسط کارشون تمومه!:دی بعد کنفرانس با خرما و حلوا میریم تاپیک انور فاتحه میخونیم!:دی (به عزت و شرف لاالله الالله...)

پ.ن:فقط این وسط خدا استیگ رو لعنت کنه که اگه SM رو به F نداده بود الان در کنار UC4‌و Order یه بازی شاخ دیگه هم داشتیم!:|

واویلا این یکی از زشت ترین کاراکتر مدل هاییه که تو عمرم دیدم , حالم بهم خورد کاملاً جدی میگم
فقط از اکتی برمیاد کارکتر به اون بانمکی رو تبدیل به چنین چیزی کنه

الان خیلیاتون برای اولین بار دارین اینو میبینین یعنی Crash of the Titan و اینا رو بازی نکردین ؟ :دی بازی رو ندیده انقدر دارین ناله نفرین میکنین اگر بازی کرده بودین چی ... :دی

یعنی چیزایی وارد بازی کردن که به فن های بازی نشون بدی هاراکیری میکنن :دی اینا بازی رو به فنا دادن رفته خبر ندارین :دی

من الان سر در جیب مراقبت فرو برده و نظری به بحر تفکر انداخته و دریافتم که نه Crash و نه Syphon و نه هیچ عنوان این مدلی تو کنفرانس سونی وجود نداره!:دی بهم الهام شد سورپرایز گیمی که داریم همین IP‌های جدید و مگاتون هم در بهترین و خوشبینانه ترین حالت ممکنه TLG و اعلام خبر عرضه Titanfall برای PS4 هست!:دی انم تازه در بهترین حالت ممکن!:دی

@احسان

من این Crash of the Titan رو روی PSP و X360 بازی کردم :d و اون موقع هم مدلش داغون بود و همون نگاه اول متوجه شدم که چی سر بدبخت آوُردن
یادمه بازیش 2 ساعت بازی کردم انقدر خسته کننده و چرت بود گذاشتم کنار :-&

من الان سر در جیب مراقبت فرو برده و نظری به بحر تفکر انداخته و دریافتم که نه Crash و نه Syphon و نه هیچ عنوان این مدلی تو کنفرانس سونی وجود نداره!:biggrin1: بهم الهام شد سورپرایز گیمی که داریم همین IP‌های جدید و مگاتون هم در بهترین و خوشبینانه ترین حالت ممکنه TLG و اعلام خبر عرضه Titanfall برای PS4 هست!:biggrin1: انم تازه در بهترین حالت ممکن!:biggrin1:

6vs54gzsbxfet5wlmpr3.gif

:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or