نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

الان خیلیاتون برای اولین بار دارین اینو میبینین یعنی Crash of the Titan و اینا رو بازی نکردین ؟ :دی بازی رو ندیده انقدر دارین ناله نفرین میکنین اگر بازی کرده بودین چی ... :دی

یعنی چیزایی وارد بازی کردن که به فن های بازی نشون بدی هاراکیری میکنن :دی اینا بازی رو به فنا دادن رفته خبر ندارین :دی

من هم این بازی کردم هم اون یکی فقط می تونم بگم :-&

LBP یا Tekken ؟ کدوم ؟:d

انتخاب با شماست :d

کلا یکی یه لیست بده از اونایی که ننوشتم و باید بنویسم :d

تیکن ... مطمئن باش تیکن 7 امسال معرفی میشه ... اگه e3 هم نباشه به هر حال امسال وقته برگشتش بعد از این وقفه طولانیه ... اون تیکن تگ حساب نی ... نسخه اصلی

من الان سر در جیب مراقبت فرو برده و نظری به بحر تفکر انداخته و دریافتم که نه Crash و نه Syphon و نه هیچ عنوان این مدلی تو کنفرانس سونی وجود نداره!:دی بهم الهام شد سورپرایز گیمی که داریم همین IP‌های جدید و مگاتون هم در بهترین و خوشبینانه ترین حالت ممکنه TLG و اعلام خبر عرضه Titanfall برای PS4 هست!:دی انم تازه در بهترین حالت ممکن!:دی

ماکان جان باز اونایی که گفتی من که زیاد دلی خوش نکرده بودم که باشن :-" :d

ولی حداقل خوشحال بودم Final Fantasy XV باشه که اونم نیست :(( :|

که دیگه هیچی اون روز میشینم کنکور میخونم بهتره تا کلا E3 رو ببینم :-" :-"

تیکن ... مطمئن باش تیکن 7 امسال معرفی میشه ... اگه e3 هم نباشه به هر حال امسال وقته برگشتش بعد از این وقفه طولانیه ... اون تیکن تگ حساب نی ... نسخه اصلی

tekken X street fighter چی میشه پس ؟ اول این رو بدن بیرون بعد برن سراغ یه نسخه از خود سری Tekken

ولی حداقل خوشحال بودم Final Fantasy XV باشه که اونم نیست :(( :|

منم انتظار داشتم با یه نمایش فک برانداز تو کنفرانس باشه که نبود!:دی کلا نصف هایپ من به F رفت!:|

تو GC هم که قطعا نیست. تو TGS شاید آفتابی بشه. انم باز بعید نیست انجا هم نباشه!:دی

بنظرتون این که کنفرانس سونی از لحاظ زمانی بعد از کنفرانس ماکروسافته علتی داره ؟:-/
مثل پارسال که خیلی از قسمت های کنفرانس سونی داشت تیکه مینداخت به مایکر مثلا گفت بازی های دست دوم ر میتونید بازی کتید ;;)and keep it 4 ever;;) قشنگ از خنده های ترتون معلوم بود هدفش چی هست>:) قیافه ی ترتون اینطوری بود::d;;)
همه ی این ها به خاطر اینه که کنفرانسش بعد مایکر بود تونست هر چی که مایکر خراب کرده بود ر روشون مانور بده و خیلی بهترش ر تو کنفرانس خودش بگه

خب نمایش ویچر 3 به قدری خوف انگیز بود که دوباره هوس کردم سری به ویچر 2 بزنم!
این بازی و آنچارتد مسلما جوایز دستاوردهای فنی و گرافیکی رو درو خواهند کرد!
البته چون آنچارتد بازی خطی تری هست به مراتب باید منتظر گرافیک فک براندازتر باشیم!
خب به احتمال زیاد ویچر 3 تو کنفرانس مایکروسافت باشه و دراگون ایج رو هم تو کنفرانس ea ببینیم! پس نیاز ه یک نقش آفرینی خفن هم تو کنفرانس سونی داشته باشیم و چی بهتر از پروجکت بیست ( دمونز سولز 2)؟!:d

منم انتظار داشتم با یه نمایش فک برانداز تو کنفرانس باشه که نبود!:دی کلا نصف هایپ من به F رفت!:|

تو GC هم که قطعا نیست. تو TGS شاید آفتابی بشه. انم باز بعید نیست انجا هم نباشه!:دی

آخه ماکان جان مشکل اینجاست که کینگدام هارتز 3 نمایش داره و فاینال نداره این با عقل جور در نمیاد چون خود تتسویا نومارا بزرگ گفته بود ما اول فاینال 15 رو تموم میکنیم و بعدش با تمام قدرت روی کینگدام هارتز 3 کار میکنیم :-" :|

خوب پس چرا کینگدام هارتز رو نشون میدید ؟! :((

اشکال نداره ما که همچنان منتظر بودیم پس هنوز هم منتظر میمونیم :d

GC که 100٪ باهات موافقم حاضرم سر تمام اعضای بدنم شرط ببندم فاینال اونجارو هیچی حساب نمیکنن :d ولی TGS حتما حضور داره و تاریخ عرضش رو اعلام میکنن :x

========

راستی بچه ها کسی تونست تاریخ دقیق کنفرانس هارو بهمون بده که برنامه ریزی کنیم :-" مثلا کنکور دارم :-" :-" :-"

گنفرانس سونی یا واقعاً فک برانداز و همه آمال و آرزوها توش برآورده میشه و خودشونم فکر این همه استقبال رو نمی کنن .. :دی
یا واقعاً گند می زنه ولی خودشون فکر می کنن که به به عجب کنفراسی راه انداختیم و این صحبتها .. :|

همه اینا هم فقط بستگی به CRASH داره. که اگه معرفی نشه قول میدم تک تک کسایی که اینجا به ما امیدواری دادن و هایپ کردن رو بن کنم :دی افتتاحیه اش هم ماکان ِ :دی

گنفرانس سونی یا واقعاً فک برانداز و همه آمال و آرزوها توش برآورده میشه و خودشونم فکر این همه استقبال رو نمی کنن .. :دی
یا واقعاً گند می زنه ولی خودشون فکر می کنن که به به عجب کنفراسی راه انداختیم و این صحبتها .. :|

همه اینا هم فقط بستگی به CRASH داره. که اگه معرفی نشه قول میدم تک تک کسایی که اینجا به ما امیدواری دادن و هایپ کردن رو بن کنم :دی افتتاحیه اش هم ماکان ِ :دی

امیرحسین (Akiba) چی؟ این هم باید جزو نفرات اول باشه ها ! :d:bighug:

@ماکان
دو روز پیش بحث در مورد هایپ زداها بود، الان خودت هایپ زدایی میکنی؟ :| برو خجالت بکش! :| :d دیگه هم سر در جیب مراقبت فرو نبر که به هیچ دردی نمیخوری:-"
---
@وحید
بروی برای Tekken ! >:)
چون احتمالا LBP HUB دوباره توی E3 خواهد بود! :d کمبود انحصاری PS4 هم جبران میشه اگر برای PS4 بیاد! :-" :d
---
@بقیه
دیگه جوری نیست که اگر توی عکس ، اسم کراش رو برداریم قابل تشخیص نباشه! :-" ولی خوب...خیلی تغییرش دادن:| زیادی تینیجری ـش کردن:|
من تقریبا همه ی کراش هایی که برای PS2 اومد هم بازی کردم،غیر از آخرین کراش:-" ( ادامه ی همین Titan ) اونم به خاطر اینکه PS2ـم رو رد کرده بودم:-"

اما خوب،بعضی هاشون نکات مثبتی رو داشتن! :d
مثلا Crash Tag Team Racing ، هم پلتفرمر بود(البته خیلی خیلی کم! :-" ) و هم ریسینگ! علاوه بر این، یه سری Costume برای کاراکترها گذاشته بودن که خیلی باحال بودن:p (فرض کنید کرتکس با لباس نینجایی! =)) )
یا مثلا Twinsanity ته خنده بود! :)) ترکیب کراش و کرتکس! دو دشمن خونین! :d اصلا اون ضربه ای که کراش از کرتکس جای چکش استفاده میکرد تهش بود! :)) (توی ویکی،نظرسنجی گذاشتن برای بهترین کراشی که ساخت ND نیست، ایشون مقام اوله،و بعدش هم Bash :d )

ولی خوب،در مجموع هیچی مثل کراش های ND نمیشه و نخواهد شد! >:) هم بهترین طراحی ها رو داشت،هم بهترین گیم پلی رو! :d
---

امیرحسین (Akiba) چی؟ این هم باید جزو نفرات اول باشه ها ! :d:bighug:
اصلا بهم برخورد که افتتاحیه با من نیست 8-| :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or