SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
من اتا حالا فكر مي كردم اسمت اشكانه ... چه بهتر كه سياوشه ....قشنگ تره .....
من بازيو از يكي از دوستام گرفتم چون بايد يه آپديت 400 mb ميشد حسش نبود دادم بش...
حالا قشنگه بازي سياوش ؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سياوش بازيشو گرفتي ؟ نقد اش كه خيلي بد بوده. اخه قبلا گفته بودي بازي سفارش دادي ميخواستم ببنيم خوبه ارزش داره ادم بخره ؟

به اعتقاد من بازی خیلی خوبه، مشکل این بازی این بود که زیادی زود عرضه شد و باید عقب می افتاد چون مشکل تو روز لانچ خیلی داشت. خیلی از سایت ها هم صبر نکردن پچ برطرف کننده این مشکلات بیاد، به هر حال علت اصلی گرفتن امتیازات پایین این بوده و الا خود بازی خیلی خوب و سرگرم کننده است بخصوص با تعداد نفرات زیاد. من الان تقریبا بدون مشکل بازی میکنم. سرورهاشم خیلی شلوغه اکثر لابی ها بالای 200 تا پلیر دارن و میشه گفت پلیر خیلی هست.

دسته بعدی مشکلاتی که ملت با این بازی دارن اینه که خیلی سعی کرده شبیه بازیهای قدیمی باشه، که البته این سعی خیلی خوبی بوده چون همه اون قدیمیارو خیلی دوستدارن. یه سری گیر الکیم دادن به منوها که کلا احمقانه است.

میگم مشکل اصلی بازی همون باگو بودنشه که با این پج آخری خیلی کمتر شده، نکته بعدی هم فاصله بین اجرای بازی تا لود کامل هست که اشک آدم رو در میاره و این عیب همه بازیای PS3 هست که وقتی میخوای آنلاین شی باید هر دفعه اون لایسنس اگرمنت احمقانه رو قبول کنی :|

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
من بازی رو گرفتم.وقتی وارد بازی میشم و پروفایل میسازه وارد بازی نمیشه و میگه PlayStation NETWORK ID شما به علت parental control یا یه همچین چیزی اجازه ی بازی نداره.چی کار کنم؟تا حالا همچین مشکلی نداشتم و parental control من هم در منوی settings حود کنسول هم off هست.یکی کمک کنه...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
از دوستانی که این بازی رو بازی می کنن میشه اینترنتشون رو بگن و اینکه تو بازی از لحاظ Ping مشکل ایجاد میشه یا نه چوم من میخواستم بگیرم گفتم یه سوال کنم بد نیست .
ممنون میشم جواب بدید .

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
سلام
بازیش از نظر پینگ عالیه .
من 3 ماهی هست دارم بازی میکنم . از دوستان کسی هست ؟
تقریبا هر ماه تورنمت داره ! من ثبت نام میکنم اما وارد تورنمت نمیشه ! یعنی فعال نمیشه ؟
لطفا کمک کنید :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر