SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط [DOG];506477:
حالت single play هم داره؟ ( مر حله ای)

شما یکم وقت بگذار کامل در مورد بازی توضیح داده شده، شما فقط یکم دقت بکن صفحه قیبل جواب به همین سوال برای بار 40000 ام داده شده...

نه فقط آنلاینه.. فقط آنلاین!

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من به خاطر headset هم که شده میگیرم به نظر شما با توجه به این گرونفروشی بازی ها تو ایران نسخه ی با headset رو چند می دن ؟
در ضمن به نظره منم همه صبر کنن تا 31 octobr نسخه ی pal بیاد همه با هم بازی کنیم .
من یه MGS4 J ASIA داشتم مجبور شدم بدون هیچ یک از برو روبچ MGO بازی کنم :((

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اولن این بازی رجیون لاک نداره متال هم نداشت بعدشم بازی با هدست 60 $ بی هدست 35 $ حالا شما برای هدست میخوای من میگم شما برو بازی رو بخر بزار تو دستگات بعد میفهمی چه بازی رو برای هدست خریدی بعدن میفهمی که خود بازی ارزشش از هدستش بیشتره همون جوری که من میخوام از PSstore بخرم بدون هدست

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اولن این بازی رجیون لاک نداره متال هم نداشت بعدشم بازی با هدست 60 $ بی هدست 35 $ حالا شما برای هدست میخوای من میگم شما برو بازی رو بخر بزار تو دستگات بعد میفهمی چه بازی رو برای هدست خریدی بعدن میفهمی که خود بازی ارزشش از هدستش بیشتره همون جوری که من میخوام از PSstore بخرم بدون هدست
اولاً رجیون نه و ریجن، ثانیاً اگر از متال منظورت متالگیر هست، متالگیر ریجن لاک داره ... ثالثاً با اینکه منم میگم بازی فری ریجن هست، چون آنلاینِ ولی هنوز هیچ تائیدی نشده این ( شایدم شده ؟ ) رابعاً 35 دلار چیه ؟ 40 دلار هست. ( 39.99$)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خب بروبچزی که SOCOM ـشون رسید بیان اعلام حضور کنن بریزیم بزنیم. متاسفانه از شانس جذابه من هم SOCOM و هم PS3 امروز آپدیت داشتن و من همچنان در حال آپدیتم. این هدسته عجب چیز ردیفیه ^^ ...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
هدستش رو چجور بايد بشناسونيم به ps3 ما هر كاري ميكنيم نميشه ...
شما چند خريدي ؟

راحته که، برو تو Settings > Accessories setting > Manage Bluetooth Devices
بعدش بهت میگه دیوایس بلوتوثی اینجا ثبت نشده میخوای ثبت کنی بزن YES...
بعد یه گزینه داره سرچ میکنه، قبل از اونم اول باید بدونی که هدستت شارژ داره، اگه داره تو مرحله سرچ، کلید پاورش رو نگهداری 3-4 ثانیه تا روشن شه شروع به چشمک زدن بکنه، بعد که پیداش کرد ازت میخواد که pass key وارد کنی، پس کیش 0000 ـه یعنی 4 عدد صفر. بعدش دیگه هر دفعه فقط روشن خاموش میکنی دیگه شناخته شده.

من آنکل کم ام برام از اونور آورد.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
حالا مگه هدستش چیه؟
فقط به خودش میخوره؟
اگر بازی رو از فروشگاه بخرید، علاوه بر بازی یک هدست هم درون بازی هست، مثل وارهاک. هدست هم هدست هست و برای همه چی میتونی ازش استفاده کنی. ( این شامل همه بازی ها هم میشه )

SOCOM_PS3_Bluetooth_headset_3.jpg

بازی چون آنلاین هست این هدست درون پک بازی هست و قیمت پک کامل هم 60$ هست و از این لحاظ با بازیهای دیگه فرقی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر