SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
منم بازی

منم میخوام PS3 بگیرم
عجب گرافیکی بهم زده:biggrin1: اولا بهش امیدی نداشتم
هر چه سریهتر اقدام میکنم
قیمتشم خوبه:love: :biggrin1:
با توجه به سیستمِ پلی استیشن3... 24 ساعته میشینیم پاش;) :biggrin1:

مرسی

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
باز هم بوی انحصاری میاد !! اونم از اون بترکوناش !!
واقعا عالیه بازی من که روی psp بازی کردم کلی حال کردم این عنوان دیگه باید دیوانه کننده باشه !!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
باز هم بوی انحصاری میاد !! اونم از اون بترکوناش !!
واقعا عالیه بازی من که روی psp بازی کردم کلی حال کردم این عنوان دیگه باید دیوانه کننده باشه !!

خوب Zipper Intractive و Slant Six استدیوهای سونی هستن و این سری در انحصار مطلق سونیه.

فقط امیدوارم همتون PAL بگیرید. و الا عین MGO همه هستن ولی هیشکی نیست.. متحد باشید یکدست باشید. پال گرفتن مزیتش پینگ کمتر (حالا شایدم اصلا قفل نداشته باشه با توجه به اینکه استدیوی سونی میسازه و اینکه بتاش هم قفل نداره) و اینکه اگر هممون پال بگیریم خوب عین آدم باهم میتونیم بازی کنیم...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بازیی که فقط آنلاین هست به احتمال زیاد Region Lock نداره ... ( مثل Warhawk )

من قبلاً ها دو سه تا تریلر از بازی دیده بودم ولی اونقدر ها که شما ها ازش تعریف میکنید جالب نبود به نظرم ! به گرافیک کاری ندارم ... یعنی در کل یک بازی ـه معمولی بود ! چیزِ خاصی نداشت ...

علیرضا تا حالا کسی بهت گفته بیشین بینیم باااا؟!

:D

برو پیش نقدهای بازی رو بخون ببین ما از خودمون حرف میزنیم یا نه!

من نگفتم شما از خودتون حرف میزنید ! حرفهایی که شما هم زدید توش نکته ی جدید و خاصی ( حالا به جزء اون سیستم صداش که جالب به نظر اومد ) نداره ! از نظر گرافیکی و فنی من نمیگم بازی ـه بدی هست. میگم چیزِ خاصی نداره، همین...
راستی من تو Trailer ها از انیمیشن کارکتر بازی هم زیاد خوشم نیومد ! یه جورییه :D غیر طبیعی راه میرفت !!!

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
علیرضا تا حالا کسی بهت گفته بیشین بینیم باااا؟!

برو پیش نقدهای بازی رو بخون ببین ما از خودمون حرف میزنیم یا نه!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
128K و حتی 64 هم جواب میده به شرطی که پینگت با سرورا خیلی نباشه. اگه پینگ مثل MGO باشه بدک نیست.

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
این بازی از نظر صدا و گرافیک و قدرت پردازش جنگ طبیعی خیلی واقعی کار شده به نظر من از تمام بازی های که تا الان میخواستن جنگ رو به صورت واقعی نشون بدن این بهترین هستش

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
انفجار های وحشتناک که از نظر صدا شما فکر میکنید در میدان جنگ بسر میبرید شما در این بازی اگه به این دموی بتا چیزی اضافه نشه شما با همین هم شاهد یک بازی نسل جدید وحشتناک خواهید بود که با هر دیقه از بازی یک چیز جدید یاد میگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر