Sleeping Dogs | X360

لذت بازی تو اینه که مراحل فرعی مثل مراحل آبی کمرنگ ها ( که در مورد گانگسترا و پلیسی هست ) - مبارزه های فنی - مسابقات ریسینگ - مراحل زرد رنگ ( که برای مردم عادی ) هست با مراحل اصلی هماهنگ برین تا بازی براتون خسته کننده و تکراری نشه تا از بازی بطور کامل لذت ببرین

چند ساعت گیم پلی داره?
از اونجایی که اولین مسابقه ماشین رو میدم به بعد چقدر مونده تا اخرش?!
راستی این موبایلاشون چه خوب انتن میده هااا نگرفته یارو جواب میده :دی
Sent from my ST15i using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:
کلا رانندگی و هندلینگ ماشین از مهارت یوزر سرچشمه میگیره... خیلیا ذاتا ماشین باز نیستن یا لایی کشیدن بین ماشینها و دستی کشیدن سرپیچها تو خونشون نیست...اینو که دیگه نمیشه انداخت گردن سانده بازی.... این ناتوانی یوزر رو در استفاده از مهارتهای رانندگی میرسونه....

خیلی ببخشید که اینو میگم اگه سبک رانندگی آرکید نباشه پس حتما میفرمایید باید سبک Simulator شبیه سازی باشه دیگه؟ بازی با این هیجان بالا اگه سبک رانندگی آرکید نباشه شما بگو چه سبک دیگه ای داری که این ایرادات بنی اسرائیلی کاربران رو رفع کنه؟

..........................................................

همین الان بازی رو تموم کردم و باید بگم اخر بازی بسیار فجیع و عالی تموم شد و یه جورایی شوکه شدم از این پایان دلچسب....هر چند گیم پلی بازی کوتاه بود ولی برای یک بازی open world با یک داستان دراماتیک و هیجان به سبک فنون رزمی و از همه بهتر تعقیب و گریز ماشینها برای من یکی یک تابستان طوفانی رو رقم زد....

امیدوارم بقیه هم زودتر تجربه کامل این بازی بی نظیر رو داشته باشند...

واقعا تموم کردی ....
بابا ایول
چقدر طول کشید ؟؟!!
هنوز بازی رلیز رسمی نشده دوستان تموم کردند !!

Send from HtC One X using tapatalk 2

ولی خدائیش راست میگه.ماشین سواریش اصلا خوب نیست در مقایسه با گیم پلی
یه جورایی مصنوعیه

ماشین داریم تا ماشین !! بعضی از ماشین ها واقعا کنترلشون عالی اخرین بار ماشین های من سوار شدم که انگار داشتم سری need for sped رو بازی میکردم ...

خیلی بازی باحالیه.واقعا توی این بی بازی نقش نجات دهنده رو داره:d
یه سوال:دوربین های توی خیابون رو چجوری میتونیم همش رو فعال کنیم؟؟

خیلی بازی باحالیه.واقعا توی این بی بازی نقش نجات دهنده رو داره:d
یه سوال:دوربین های توی خیابون رو چجوری میتونیم همش رو فعال کنیم؟؟

به قران 4 یا 5 نفر تو همین چند صفحه اینو پرسیدن

برو صفحه قبل اموزش داده شده

من اون رو هک کردم.منظورم اینه میشه توی بقیه ی مناطق شهر هم دوربین ها رو هک کرد؟؟؟آخه روی نقشه علامتی نبود.

اره میشه هک کرد ...
معمولا جاهایی که یه مشت لات پاتوق میکنن دوربین هست
اونجاهایی رو نقشه علامت ابی کمرنگ پلیس داره

بازی خوبیه ولی خوب رانندگیش مزخرفه موتور سواریش که هیچی.به نظر من اصلا رقیبی واسه gta iv نیست چه برسه به gta v.ولی خوب از ماشین که پیاده شین با یه بازی action خوب رو به رو میشین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or