Sleeping Dogs | X360

اره همه رو رفته بودم....جالب بود رفتم خوابیدم تو خواب فکر کنم الهام شد بهش که بعدش مرحله داد :دی

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
چند باری تو کل بازی باید بری همینجوری بخوابی تا بازی بره جلو

---------- نوشته در 04:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 AM ارسال شده بود ----------

تو بازی مثل Saints row 3 امکان تیونینگ ماشین هست ؟
نه نیست قط رنگ ماشینارو میشه عوض کرد

من اون رو هک کردم.منظورم اینه میشه توی بقیه ی مناطق شهر هم دوربین ها رو هک کرد؟؟؟آخه روی نقشه علامتی نبود.

یکی از مراحل فرعی هست برای یه خانومی که به اسم not ping مشخص میشه , اگه انجامش بدی مکان همه دوربین ها روی نقشه نشون داده میشه.

دوستان ببخشید
وقتی بازی رو تمام کردی با تمام ماموریت های فرعی دیگه هیچ کاری نمی توی بکنی یعنی هیچ ماموریتی نیست همینطوری باید ول تو شهر بگردی

دیروز یه حرکت Wheelman ـی انجام دادم خودم کلی حال کردم. :دی
2-3 تا ماشین دنبالم بودن یهو دستی کشیدم 180 درجه ماشین رو برگردوندم با تیر زدم لاستیکشون رو ترکوندم رفتن رو هوا. b-) :دی
حتما این حرکت رو امتحان کنید فاز میده.
دارک سایدرز لیک نشد؟
دوست عزیز اولا که اینجا جای این سوال نیست.
دوما 2-3 روزه اونم لیک شده و دوستان دارن بازی میکنن.
تاپیک خودش هم موجوده. ;)

لذت بازی تو اینه که مراحل فرعی مثل مراحل آبی کمرنگ ها ( که در مورد گانگسترا و پلیسی هست ) - مبارزه های فنی - مسابقات ریسینگ - مراحل زرد رنگ ( که برای مردم عادی ) هست با مراحل اصلی هماهنگ برین تا بازی براتون خسته کننده و تکراری نشه تا از بازی بطور کامل لذت ببرین

من همه ماموریتهای اصلی+مراحل زرد رنگ+ازاد کردن تمام فنون رزمی توی اون باشگاه و همینطور ازاد کردن همه مجسمه های سبز رنگ و مراحل ابی کمرنگها رو تقریبا در 11 ساعت 100% کامل کردم...فقط مرحله مسابقات ماشین سواری رو نرفتم که فکر نمیکنم زیاد مهم نباشه و به نظر خودم لذت کامل رو هم بردم حالا یکی دیگه میخواد بیش از حد لازم لذت ببره که اون دیگه میل خودشه....

---------- نوشته در 11:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

واقعا تموم کردی ....
بابا ایول
چقدر طول کشید ؟؟!!
هنوز بازی رلیز رسمی نشده دوستان تموم کردند !!

Send from HtC One X using tapatalk 2

تقریبا 11 ساعت طول کشید و روی 88% بازی رو تموم کردم... البته ماموریتها زیاد سخت نبود که بخوای گیر کنی یا زیادی طول بکشه ...در کل گیم پلی کوتاهی داشت....

اصلیا سبزه
پلیسیا فک کنم ابیه ( دقت نکردم:دی)
ابی کم رنگا هم مربوط به گرفتن مبادله کنندگان و امثالهم هستش
بستگی داره حوصله داشته باشی یا نه ولی خیلی فرعیا حال میده

من الان مرحله یکی مونده به آخر هستم (تو قسمت Status بازی نوشته 30 مرحله کلا هست که من مرحله 29 ام) درهمین حد بدونید این مرحله یکی از قشنگ ترین و خفن ترین مراحل بازی ـه:x
کاملا با مراحل دیگه فرق داره و فوق العادس:x
امیدوارم مرحله پایانی هم مثل این باشه!

دوستان یکی لطفا جواب ما رو بده
بازی رو تمام کردی با تمام مرحله های فرعیش دیگه باید تو شهر ول بگردی یعنی دیگه ماموریتی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان یکی لطفا جواب ما رو بده
بازی رو تمام کردی با تمام مرحله های فرعیش دیگه باید تو شهر ول بگردی یعنی دیگه ماموریتی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله اینطوری.نیاز به سوال نداره عزیز.
من هم بازی کردم.خوشم اومد.فقط ماشین سواریش خشکه.دوربینش اذیت میکنه.توی دعواها یکم گیم پلیش اذیت میکنه.گرافیکش خوبه.

سلام.دوستان یه سوال داشتم.کسایی که بازی رو تموم کردن لطفا راهنمایی کنن.
من الان 2 تا از مجستمه ها رو نمیتونم بگیرم.یکیش که داخل همون خونه هستش که یه در اهنی بزرگ داره که هرکاری میکنم تا از روی دیوار بالا میره و نه اینکه در باز میشه.یکی دیگه هم طبقه بالا یه مغازه هستش که وقتی از پشت مغازه و از داخل یه ساختمان نمیه کاره وارد بالاکن میشم همه درها بسته بستس.لطفا بگید که باید چیکار کنم.با تشکر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or