Sleeping Dogs | X360

مشکلی که من با GTA داشتم همیشه سیستم سیو بازی بوده خواستم از دوستانی که بازی رو تهیه کردم بپرسم سیستم چک پوینت بازی چطوریه !؟ آخه توی GTA بعد از 2 ساعت پیشروی در ماموریت اگه در آخرین لحظات میمردی بازی بر می گشت از 2 ساعت قبل تو رو از توی خونت لود می کرد و باید دوباره اون 2 ساعت رو میرفتی !!! البته این مسئله در RDR حل شد ...

منم دیشب ساعت 2 بازی رو تموم کردم. :دی
5-6 مرحله ی آخر به طرز وحشتناکی سینمایی بود. یعنی آدرنالین چسبیده بود به سقف. :دی
واقعا عالی بود.
یه جورایی از همون اول میدونستم اون Pendrew آخر سر یه گندی بالا میاره البته به Raymond هم شک داشتم و با خودم گفتم یکی از این دوتا آدم حسابی نیست. :دی
تو این تابستونی بعد از 1 ماه و نیم بی بازی ای به شدت چسبید.
و اما میرسیم به بحث شیرین اچیومنت. :دی
با اینکه به نظر میاد بازی تو اچیومنت دادن یه مقدار خسیسه ولی اگه حسابی بچسبید بهش و کارای فرعی رو انجام بدید از خجالتتون درمیاد.
من با 805G بازی رو تموم کردم.
برای دوستان اچیوباز یه Secret Achievement هست که مربوط به مراحل داستانی نیست.
باید هر 4تا Martial Arts Clubs رو برید تا باز بشه. 15G هم هست. ;)

خب منم دیروز تموم کردم فقط می‌تونم بگم فوق العاده بود:x
مرحله پایانی ترکوند! همه چی تو مرحله آخر به جا و قشنگ و صد البته خشن تر شده بود.
انقدر هم بازی مراحل فرعی زیاد و زیبایی داره فکر نکنم حالا حالا ها از بازی دل بکنم:x
نمره‌ی من:
داستان: 8.5
گیم پلی: 9.5
صداگذاری: 10
گرافیک: 8
جذابیت: 10
نمره کلی: 9.2

من هم صبح بازی خریدم الان تموم شد !!
مرحله اخر خیلی خوف بود !!
نمره ی من

گرافیک تکنیکال : 8،5/10
موسیقی :9/10
گیم پلی : 9،25/10
داستان : 10/10
جذابیت : 10/10

نمره ی کلی :9،5/10
واقعا جزو عناوین شاهکار بود .... عالی بود
یکی بیاد راهنمایی اچیمونت بزارید کاملش کنیم ... تنکس
Send from HtC One X using tapatalk 2

آقا این بازی مشکلش زیاده؟ منظورم اینه که یکی یا 2 بار اتفاق میوفته یا قدم به قدم اتفاق میوفته؟:d لطفا شدتش رو هم به ریشتر بگید؟:d کمه؟ زیاده؟
والا بازی the witcher2 اونقدر داشت که کوفتم شد بازیه.
ممنون

آقا این بازی مشکلش زیاده؟ منظورم اینه که یکی یا 2 بار اتفاق میوفته یا قدم به قدم اتفاق میوفته؟:d لطفا شدتش رو هم به ریشتر بگید؟:d کمه؟ زیاده؟
ممنون

اگه دیسکت سالم باشه بازی هیچ مشکلی نداره

اگه دیسکت سالم باشه بازی هیچ مشکلی نداره

منظور من چیزای مورد دار بود شما نگرفتی:d
آقا کسی نبود به ما بگه می خوام ببینم برم بازیو بگیرم یا نه.

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

خدا رو شکر دی وی دی سوم l.a.noire خراب از آب دراومد الان میرم Sleeping Dogs رو میگیرم!:دی
مگه مجبورت کردن اینو بازی کنی؟:d

ممنون
چیز مورد دار که به نظر من نداره.فقط تو یکی از صحنه ها اونم در حد 2 ثانیه داره که خیلی هم حاد نیست
:d

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها بازی چند ساعت گیم پلی داره؟
یعنی فردا استارت بزن کی تمومش می کنم؟
:دی
اگه بخوای تمام ماموریت فرعی هاشو اینارو بری چیزی در حدود 20 ساعت و بدون اون ها هم فکر کنم 15 ساعتع یا کمتر تموم شه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or