Sleeping Dogs | X360

چیز مورد دار که به نظر من نداره.فقط تو یکی از صحنه ها اونم در حد 2 ثانیه داره که خیلی هم حاد نیست
:d

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

اگه بخوای تمام ماموریت فرعی هاشو اینارو بری چیزی در حدود 20 ساعت و بدون اون ها هم فکر کنم 15 ساعتع یا کمتر تموم شه
پس بگیرم دیگه ها مطمئن باشم؟

---------- نوشته در 05:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:53 PM ارسال شده بود ----------

نه،آخه می خوایم تا دو روز دیگه بریم مسافرت دیگه دستم بهش نمیرسه:|
آهان از اون لحاظ:d

منم بعد 3 روز بازی رو تموم کردم...واقعا قشنگ بود.
گرافیکش واسه یه open world خوب بود.داستان هم که باعث شد یه 8 ساعت یه سر بازی کنم تا تموم شد.
ماموریت جانبی هاشم باحالن.
فقط دوستان یه سوال
4 تا دختر هست تو بازی...من زنگ زدم بشون با هرکدوم یه بار بیرون رفتیم حالا قرار دوم رو چطور بزارم؟؟؟ شمارشون دیگه تو گوشیم نیست!!!!
اگه کسی میدونه plz راهنمایی کنه

فقط دوستان یه سوال
4 تا دختر هست تو بازی...من زنگ زدم بشون با هرکدوم یه بار بیرون رفتیم حالا قرار دوم رو چطور بزارم؟؟؟ شمارشون دیگه تو گوشیم نیست!!!!
اگه کسی میدونه plz راهنمایی کنه
فقط همون یه بار با هر کدوم میری بیرون.
---------------
همه ی خواهران بسیجی (:دی) که تو بازی بودن یه طرف، Sandra (همون که میریم مسابقه میدیم تو ماشینه) یه طرف. یعنی مدت ها بود همچین موجودی تو بازی ها نداشتیم. :دی
طراحی کاراکترش 20 بود. :دی

امروز ی باگ ایجاد شد که مجبور شدم از بازی به طور کلی بیام بیرون تو داشبورد:|
داشتم با سرعت با متور رانندگی میکردم اومدم از رو پل رد بشم پل ظاهر نشد با موتور افتادم تو اب بعد تو اب حالت ایستاده داشت و هیچ حرکتی ننمیکرد بعد اومدم عکس بگیرم استاپ رو زدم منوی استاپ هم هیچ گزینه ای نداشت! شما ها تاحالا به همچین باگی برخوردید؟

داشتم با سرعت با متور رانندگی میکردم اومدم از رو پل رد بشم پل ظاهر نشد با موتور افتادم تو اب بعد تو اب حالت ایستاده داشت و هیچ حرکتی ننمیکرد بعد اومدم عکس بگیرم استاپ رو زدم منوی استاپ هم هیچ گزینه ای نداشت! شما ها تاحالا به همچین باگی برخوردید؟
معمولا به خاطر دیسک این مشکلات پیش میاد!
مثلا من Dark Siders II رو که گرفتم دیسکش مشکل داشت می‌خواستی یه جا رو رد کنی برسی به در هیچ چیزی ظاهر نمی‌شد و همینطوری تو زمین فرو می‌رفتی:|
==============
دوستان به Amanda زنگ بزنید تا بهتون جای Lock Box ها و Holy Shrine ها رو تو نقشه نشون بده!
ماموریت های Amanda خانم هم باحالن:دی

اتفاقا مال منم همین اتفاق افتاد.دیسکم مشکل داره باید عوض کنم
شاید مال شما هم تو لادینگ گیر کنه احتمالا

من هم همین مشکل رو داشتم + مشکلات بدتر مثل اینکه ماموریت تموم میشد لود نمی کرد یعنی صفحه کاملا سیاه میشد نه لودینگ میومد نه استارت فقط باید میومدم داشبورد اما از وقتی رو هارد ریختم مشکلی نداشتم

معمولا به خاطر دیسک این مشکلات پیش میاد!
مثلا من Dark Siders II رو که گرفتم دیسکش مشکل داشت می‌خواستی یه جا رو رد کنی برسی به در هیچ چیزی ظاهر نمی‌شد و همینطوری تو زمین فرو می‌رفتی:|
==============
دوستان به Amanda زنگ بزنید تا بهتون جای Lock Box ها و Holy Shrine ها رو تو نقشه نشون بده!
ماموریت های Amanda خانم هم باحالن:دی

چطور به اماندا بزنگم شمارش دیگه تو گوشی نبست
داشتم با سرعت با متور رانندگی میکردم اومدم از رو پل رد بشم پل ظاهر نشد با موتور افتادم تو اب بعد تو اب حالت ایستاده داشت و هیچ حرکتی ننمیکرد بعد اومدم عکس بگیرم استاپ رو زدم منوی استاپ هم هیچ گزینه ای نداشت! شما ها تاحالا به همچین باگی برخوردید؟​

بازی اینقد باگهای عجیب غریب داره که حوصله نمیکنم بیام اینجا باگهایی که هر روز میبینم رو بگم واقعا یه پچ 2-3 گیگی نیاز داره شدییییییید!!!:d

چطور به اماندا بزنگم شمارش دیگه تو گوشی نبست
بازی اینقد باگهای عجیب غریب داره که حوصله نمیکنم بیام اینجا باگهایی که هر روز میبینم رو بگم واقعا یه پچ 2-3 گیگی نیاز داره شدییییییید!!!:d
پس احتمالا ماموریت هاش رو رفتی!
شاید هم اگر بازی رو تموم کنی دوباره بهت ماموریت بده!
کلا دو تاس:
یکی باید باهاش بدویی که از روی ساختمون ها و... می‌ری و باید اول بشی
یکی دیگه هم باید بری پارک و ازش عکس بندازی

The Monster
10 تا 11 ساعت با انجام ماموریت های فرعی و بدون انجام دادن ماموریت های فرعی 8 تا 9 ساعت.:دی

دوست عزیز چه طور اینو میگی من بازیو 76 درصد کامل کردم و تا اینجا یکسری زیادی مراحل فرعی انجام دادم و مسابقه دادم و 5 ساعتی هم ول گشتم ....الان که بازیو تموم نکردم 22 ساعت بازی کردم چه برسه تا اخرش که 30 ساعت هم میشه !! البته گفتم با ولگردی و مبارزات و شرط بندی ...و پیدا کردن مجسمه ها و بازی کردن فنون و....

باسلام دوستان من مراحل اصلی و فرعی تموم کردم فقط یکی از مراحل فرعی توکلاپ شخصی بنام جک میگه اهنگ بخونم ولی بعد خوندن از دوباره میاد راهنمایی کنید ممنون:)

باسلام دوستان من مراحل اصلی و فرعی تموم کردم فقط یکی از مراحل فرعی توکلاپ شخصی بنام جک میگه اهنگ بخونم ولی بعد خوندن از دوباره میاد راهنمایی کنید ممنون:)
تو این قسمت باید گند بزنی یعنی چی؟ یعنی بد بخون همه دکمه هارو اشتباه بزن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or