Sleeping Dogs | X360

دوستانی که زیاد بازی میکنن .... همدیگرو تو تو Live ادد کنید تا در بازی در قسمت Sucial hub همدیگه قرار بگیرید

منو ادد کنید ..... دارم بازی میکنم !!

اینم گیمترک : Seserpesar

رقابت کردنش هم خیلی حال میده ....

من یه مشکلی دارم:دی تو این ماموریت فرعی art of fight یا یه همچین چیزی ( کنار باشگاه )
من تا راند شیشم راحت میرم راند شیشم همه منو میترکونن:دی مشکل چیه!؟:دی اون گنده ها راحت میزننم:| البته فکر کنم مشلکمو فهمیدم:دی
دوجا هم باگ شده بود تو اسپویل یکیشو میذارم :
اونجایی که پیش اون یارو که تو زمین بازی رو مبل نشسته میریم بعد پلیسا میان دکمه ای که بایدو نشون نمیداد!
یه جا هم یه یارو منو از پشت گرفته بود میگفت Y رو بزن ولی هرچی زدم تاثیری نداشت تا بازیو RELOAD کردم درست شد :|

من یه مشکلی دارم:biggrin1: تو این ماموریت فرعی art of fight یا یه همچین چیزی ( کنار باشگاه )
من تا راند شیشم راحت میرم راند شیشم همه منو میترکونن:biggrin1: مشکل چیه!؟:biggrin1: اون گنده ها راحت میزننم:| البته فکر کنم مشلکمو فهمیدم:biggrin1:
اول بچسب به اون گنده ها و بکششون بقیشون همه راحتن.................

سلام
دوستان من گیر کردم!!!!!!!
اونجایی که باید دوربین امنیتی رو هک کنم یه کد 4 رقمی میخواد اون کد چهار رقمی چیه؟از کجا میشه گیرش اورد؟

سلام
دوستان من گیر کردم!!!!!!!
اونجایی که باید دوربین امنیتی رو هک کنم یه کد 4 رقمی میخواد اون کد چهار رقمی چیه؟از کجا میشه گیرش اورد؟
ببین کلا چهار تا عدده
چهار تا عدد رو بدون تکرار عددها اول بزن و بعد اکی بزن.اگه درست بود اون عدد سبز میشه و اگر درست بود ولی جاش درست نبود عدد زرد میشه و اگر غلط بود فرمز میشه .اونقدر تکرار کن تا همشون سبز بشن
امیدوارم گرفته باشی
یکی دیگه هم توضیح داده بود تو صفخات قبل

ببین کلا چهار تا عدده
چهار تا عدد رو بدون تکرار عددها اول بزن و بعد اکی بزن.اگه درست بود اون عدد سبز میشه و اگر درست بود ولی جاش درست نبود عدد زرد میشه و اگر غلط بود فرمز میشه .اونقدر تکرار کن تا همشون سبز بشن
امیدوارم گرفته باشی
یکی دیگه هم توضیح داده بود تو صفخات قبل

من توضیح داده بودم !!

اون دوستمون که دلش پیش آمانداس با موبایلت یه زنگ بهش بزن.

اماندا با موبایل بش زنگ زدم خیلی وقت پیش
من فوق العاده جلوتر ام از اونجایی که بش زنگ زدم
ولی هنوز نیس

Send from HtC One X using tapatalk 2

دوستان چرا نمیشه بعضی از لباس ها رو خرید؟؟
باید لول face ت بره بالا برو race ها رو انجام بده یا تو اون مسابقات fighting شرکت کن یا به مردم کمک کن تا بالا بره

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

.دوستان از اماندا خبری نشد !!
من الان مرگ وینسون و زنش رو رد کردم ولی خبری از اماندا نشده

دلم پیشش گیره !!

Send from HtC One X using tapatalk 2
برو یکم جلوتر از آماندا بهترون تو بازی میان:d

وقتی کسی نمیتونه خوب ماشین سواری بکنه یا سر پیچها دستی بکشه یا بین ماشینها لایی بکشه اون دیگه مشکل بازی نیست مشکل یوزر هست که از فوت و فن های مهارت در رانندگی عاجزه....

وقتی افکت تصویری در هنگام بازی را یوزر لرزش تصویری درک میکنه اون دیگه مشکل بازی نیست....مشکل چشمهای یوزر هست که به لرزش تصویر حساسه....

درست مثل این میمونه که من در رد کردن یکی از ماموریتهای بازی ناتوان باشم و بگم اه اه چه بازی بدیه در صورتی که مشکل از من بوده نه از بازی....

یک نکته هم در مورد ماشین سواری و عیب و ایراداتی که دوستان راجبش گفتم بهتره بگم....

در این بازی دست فرمون با هر ماشین فرق میکنه.... مثلا شما با یک ماشین 160000 دلاری کلاس c به راحتی سر پیچها میتونی با سرعت زیاد دسته بکشی و کاملا بچرخی....ولی با یک ماشین گرانتر کلاس a که گرانتر هست و شتاب اون تند و تیز هست خیلی سختتر میشه کنترل رو در سر پیچها انجام داد....

در کل میخوام اینو بگم که به کل نمیشه گفت با هر ماشینی رانندگی در بازی افتضاحه بلکه ماشین تا ماشین از نظر شتاب و دست فرمون با هم فرق میکنه....
فکر نمی‌کنی اون افکت ماشین ها یا Drift ـشون سلیقه ای باشه نه مهارتی؟!
تو این قسمت بازی حالت Arcade داره که خب خیلی ها نمی‌پسندن! دلیل به ناتوانی نمی‌شه که!
فکر کنم این یکی از نکاتشه :
اعدادی که زرد میشه نزدیک به سبز هاست پس بالا و پایین عدد زردو امتحان کن! تکراری هم نباشه
----------------
نه شروین!
اعداد زرد یعنی خود عدد درست ـه ولی جاش درست نیست!
مثلا تو کد رو اینطوری می‌زنی: 1234
و همشون زرد می‌شن!
حالا باید جای اعداد رو عوض کنی و هر کدوم درست باشه سبز می‌شه! مثلا: 4213
من یه مشکلی دارم:دی تو این ماموریت فرعی art of fight یا یه همچین چیزی ( کنار باشگاه )
من تا راند شیشم راحت میرم راند شیشم همه منو میترکونن:دی مشکل چیه!؟:دی اون گنده ها راحت میزننم:| البته فکر کنم مشلکمو فهمیدم:دی
دوجا هم باگ شده بود تو اسپویل یکیشو میذارم :
اونجایی که پیش اون یارو که تو زمین بازی رو مبل نشسته میریم بعد پلیسا میان دکمه ای که بایدو نشون نمیداد!
یه جا هم یه یارو منو از پشت گرفته بود میگفت Y رو بزن ولی هرچی زدم تاثیری نداشت تا بازیو RELOAD کردم درست شد :|
اون Round ها رو بهتره این جوری بری:
با B یک نفر رو بگیر و ببر سمت حصاری که اون طرف هست و بدو سمت اون حصارها تا طرف رو بندازه پایین!
بعضی وقت ها سرش رو به اون میله های اونجا می‌کوبه و طرف می‌خوره زمین، وقتی افتاد برو یک نفر دیگه رو با B بگیر و بدو سمت کسی که افتاده رو زمین! اینطوری دو نفر با هم برخورد می‌کنن و یکیشون میوفته پایین.

فکر نمی‌کنی اون افکت ماشین ها یا Drift ـشون سلیقه ای باشه نه مهارتی؟!
تو این قسمت بازی حالت Arcade داره که خب خیلی ها نمی‌پسندن! دلیل به ناتوانی نمی‌شه که!

کلا رانندگی و هندلینگ ماشین از مهارت یوزر سرچشمه میگیره... خیلیا ذاتا ماشین باز نیستن یا لایی کشیدن بین ماشینها و دستی کشیدن سرپیچها تو خونشون نیست...اینو که دیگه نمیشه انداخت گردن سانده بازی.... این ناتوانی یوزر رو در استفاده از مهارتهای رانندگی میرسونه....

خیلی ببخشید که اینو میگم اگه سبک رانندگی آرکید نباشه پس حتما میفرمایید باید سبک Simulator شبیه سازی باشه دیگه؟ بازی با این هیجان بالا اگه سبک رانندگی آرکید نباشه شما بگو چه سبک دیگه ای داری که این ایرادات بنی اسرائیلی کاربران رو رفع کنه؟

..........................................................

همین الان بازی رو تموم کردم و باید بگم اخر بازی بسیار فجیع و عالی تموم شد و یه جورایی شوکه شدم از این پایان دلچسب....هر چند گیم پلی بازی کوتاه بود ولی برای یک بازی open world با یک داستان دراماتیک و هیجان به سبک فنون رزمی و از همه بهتر تعقیب و گریز ماشینها برای من یکی یک تابستان طوفانی رو رقم زد....

امیدوارم بقیه هم زودتر تجربه کامل این بازی بی نظیر رو داشته باشند...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or