Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
1:
نه سايلنت هيل وجود داشته حداقل براي مورفي وجود داشته:d
2:
در واقع نفس پليد خود مورفي بود كه داشت باهاش مبارزه ميكرد;)
3:
اينو نميدونم:d
4:
اگه اشتباه نكنم 6 تا بود
yahoo_3.gif

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
خوب اخش ش ش ش ش ش بالاخره منم تمومش کرد:d
حالا سوالات مبهم من من فقط یک پایانش رو دیدم:
شدم بوگی من عزیز و دختره رو نکشتم و .......گذاشت من برم

حالا سوالات من دی:
:1
کل اینا که خدایی نکرده توهم نبود؟سایلنت هیل وجود داشت دیگه؟

2:
بوگی من کی بود؟خودم؟دختره؟زندان بان؟کدوم؟

3:
پسرم رو کی کشته بود؟اصلا من واسه چی زندانی بودم؟

4:
چندتا پایان داره؟البته امشب همشو از یوتوب داونلود میکنم مهض اطلاع پرسیدم

حالا تجزیه و تحلیل من:
خوب کلا من از سایلنت هبل هوم کامینگ بیشتر ترسیدم!این سایلنت هیل زیاد ترسناک نبود(درغ گفتما ری...به خودم)دی
اما سری های قبلی مثل the room شدیدن ترسناک بود!
دشمنام هم کلا 2 3 تا بیشتر نبود!!
غول خرشم که
شیلنکی بود و چیز خاصی نداشت
کلا اعصاب خورد بود
ممنون از همه دوستان که کمکم کردن بازی رو تموم کنم در کل برای من عالی بود و حالا تموم ردم و لذت بردم
1.
سایلنت هیل وجود داره
2.
بوگی من کلا توی این بازی به شخصیت ترسناک و بد بازی گفته میشد یعنی اینکه از نظره پلیس تو بوگی من بودی ، چون تو گناه کار بودی به دلیل قتل های مکرر توی زندان و اینکه دختر پلیس فکر میکرد تو پدرش رو روی ویلچر نشوندی ( قطع نخاع ) از نظر اون بوگی من بودی
3.
پسر مورفی رو اون خپل توی اول بازی توی که توی حموم می گشیش قاتل بوده ، اون همسایه نزدیک بوده و دیوار به دیوارت بوده ( بچ.... باز بوده )، و دلیل اینکه تو توی زندان بودی دزدی بود و اینکه میخواستی به این دلیل وارد زندان بشی که انتقام قتل پسرت رو بگیری که توی این راه باید سوخت های زیادی می دادی مثل کشتن زندانی ها
4.
3 تا فکر کنم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
1.
4.
3 تا فکر کنم
بازی 6 پایان داره!
3تا برای نجات پلیس و دلداری به اون یارو که خودش رو پرت میکنه که آخرش میتونید Save تون رو Load کنید و هر 3 پایان رو ببینید!
یکی برای ول کردن پلیس و دل داری ندادن به اون طرف
یکی نجات و دلداری ندادن
یکی ول کردن و دلداری دادن
البته مطمئن نیستم ولی همیناس فکر کنم!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
1.
سایلنت هیل وجود داره
2.
بوگی من کلا توی این بازی به شخصیت ترسناک و بد بازی گفته میشد یعنی اینکه از نظره پلیس تو بوگی من بودی ، چون تو گناه کار بودی به دلیل قتل های مکرر توی زندان و اینکه دختر پلیس فکر میکرد تو پدرش رو روی ویلچر نشوندی ( قطع نخاع ) از نظر اون بوگی من بودی
3.
پسر مورفی رو اون خپل توی اول بازی توی که توی حموم می گشیش قاتل بوده ، اون همسایه نزدیک بوده و دیوار به دیوارت بوده ( بچ.... باز بوده )، و دلیل اینکه تو توی زندان بودی دزدی بود و اینکه میخواستی به این دلیل وارد زندان بشی که انتقام قتل پسرت رو بگیری که توی این راه باید سوخت های زیادی می دادی مثل کشتن زندانی ها
4.
3 تا فکر کنم
مرسی برادر کامل داستان رو برام شفاف سازی کردی

---------- نوشته در 08:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:48 PM ارسال شده بود ----------

بازی 6 پایان داره!
3تا برای نجات پلیس و دلداری به اون یارو که خودش رو پرت میکنه که آخرش میتونید Save تون رو Load کنید و هر 3 پایان رو ببینید!
یکی برای ول کردن پلیس و دل داری ندادن به اون طرف
یکی نجات و دلداری ندادن
یکی ول کردن و دلداری دادن
البته مطمئن نیستم ولی همیناس فکر کنم!
اره داداش دیدم 6 تا بود!اما اخری رو همو قضیه کیک رو نفهمیدم دی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان توی Library گیر کردم :D

الان آسانسور رو راه انداختم ، ولی خب به Security Card برای رفتن یه طبقه 18 ـم احتیاج دارم و نمیدوم از کجا میشه پیداش کرد ( یه دونه بود که باهاش یه در رو باز کردم و رمز 5 رقمی رو کشف کردم )

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
داداشم همون طور كه مهرداد جون گفت تو اتاق يه جنازه از سقف آويزونه ميري از روش كارت رو برميداري و ميري طبقه 18 ;)

Last edited by a moderator:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,689
نام
حسین
دوستان اونجاش گیر کردم که دنبال یه دختری تو یتیم خونه میری کلا میره پشت سرش درو میبنده هیچ کاری نمیتونم بکنم

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
کمک !
یه جا تو معدن کناره ترن که یه جعبه کنترل با دکمه های A B C D E هست .... اون جا باید چی کار کرد !؟ هر چی میزنم میگه غیغیغیغیغیغغییییی !

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
دوستان اونجاش گیر کردم که دنبال یه دختری تو یتیم خونه میری کلا میره پشت سرش درو میبنده هیچ کاری نمیتونم بکنم

باید توی یکی از اتاقها یه دونه از اون گیره ها پیدا کنید و به سالن تاتر برید و نردبون رو بکشید پایین

کمک !
یه جا تو معدن کناره ترن که یه جعبه کنترل با دکمه های A B C D E هست .... اون جا باید چی کار کرد !؟ هر چی میزنم میگه غیغیغیغیغیغغییییی !

http://forum.bazicenter.com/thread31163/page35/#post1941576

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بازی رو تموم کردم :D ( حقیقت & عدالت )

داستان خیلی قشنگی داشت و تقریبا کامل داستانش رو فهمیدم فقط چندتا سوال در ذهنم مونده :D

1
چه بلایی سر اون DJ ـه اومد ؟ بعد از حمله اصلا ندیدیمش !!!

2
چه اتفاقی توی خود شهر افتاده ؟! اینطوری که شواهد نشون میداد یه زمانی یه شهر مسکونی بوده ولی چرا اینطوری خراب شده بود ؟!

3
اون دختره توی کلیسا کی بود ؟! شخص مهمی بود یا فقط یه بچه عادی بود ؟!

4
اون شورش توی زندان جریانش چی بود ؟! مربوط به همون زندان خود سایلنت هیل بود که توی یکی از متن ها خوندیم ( اصلا اون متن مربوط به زندان سایلنت هیل بود ؟ :D ) یا اینکه مال زندانی بود که مورفی توش بود ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر