Silent Hill : Downpour | Xbox 360

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام بچه ها من یه جا گیر کردم
اونجا که بعد از روشن کردن شمع ها به سه تا زنگ می رسیم چیکار باید کرد
هر کاری کردم اتفاقی نیفتاد
NORMAL
شما وقتی هر چهار تا شمع رو روشن کردی برگرد همونجایی که دو تا اهرم هست وقتی که اهرم رو کشیدی و اون لوستره برگشت سر جای اول روبروت روی دیوار چند تا علامت ظاهر میشه که بهت میگه با چه ترتیبی زنگ هارو به صدا در بیاری

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه
میگم ( چقد گفتم میگم خودم خسته شدم هی میگم میگم )
آره میگم :dبد ازاینکه ( قضیه جااااااالب ) اونجا هست پل اومد پایین و اومدیم اینور و سوار قایق شدم و زن پلیسه اسلحه گذاشت رو کللم و یه دفعه رفتم تو خیال و از زندون سر دراوردم و یه کم رفتم جلو تر و تیرآهنانداختم و رفتم اونور و داخل کابینه هست و امدم پایین و یه گاوصندوق رو دیوار هست و 5 تا قفل داره :-o

رمزش چنده؟:d
ممنون:x

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
دوستان عزیز
حالتون خوبه
میگم ( چقد گفتم میگم خودم خسته شدم هی میگم میگم )
آره میگم :dبد ازاینکه ( قضیه جااااااالب ) اونجا هست پل اومد پایین و اومدیم اینور و سوار قایق شدم و زن پلیسه اسلحه گذاشت رو کللم و یه دفعه رفتم تو خیال و از زندون سر دراوردم و یه کم رفتم جلو تر و تیرآهنانداختم و رفتم اونور و داخل کابینه هست و امدم پایین و یه گاوصندوق رو دیوار هست و 5 تا قفل داره :-o

رمزش چنده؟:d
ممنون:x
پشت لباس خودتون نوشته!
پشت لباس زندانی تون یه چند تا عدد و حروف هست و باید به ترتیب اعدادش رو وارد کنید!

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
دوستان من بازی رو تموم کردم و کل اچیومنت هاشو گرفتم اگر کسی سوالی در مورد بازی یا گرفتن اچیومنتها داشت یا تو همین صفحه بپرسه یا پیغام خصوصی بده. :|

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام منم بالاخره بازیو تموم کردم .فقط چند سوال داشتم:
بازی چندتا پایان داره؟؟
من 3تا پایانو دیدم که از دوتا پایان اچیومنت گرفتم اما از اونی که دختره تورو میکشه هیچی نگرفتم برا شما هم همینطوری بود؟؟؟
بعضی از دوستان میگفتن 6تا پایان داره پس 3تای دیگش کجاست؟؟؟؟

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
سلام منم بالاخره بازیو تموم کردم .فقط چند سوال داشتم:
بازی چندتا پایان داره؟؟
من 3تا پایانو دیدم که از دوتا پایان اچیومنت گرفتم اما از اونی که دختره تورو میکشه هیچی نگرفتم برا شما هم همینطوری بود؟؟؟
بعضی از دوستان میگفتن 6تا پایان داره پس 3تای دیگش کجاست؟؟؟؟

دوست من من هم مثل تو تمام کردم . فکر کنم 3 پایان دیگر بستگی به انتخاب هایمان در بازی باشد.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان یک سوال دارم من واقعا واقعا هدف از گرفتن این پرنده های ابی در بازی چه بود؟؟؟؟!!!!

هدفش این بود اون دمویی که مورفی تو چمن زار راه میره و به پسرش میرسه کامل بشه در واقع با آزاد کردن پرنده ها روح پسرش آزاد بشه و تو دمو هم نشون میده که پسرش پس از مرگ یه جای خوبه. و همچنین کامل شدن ماموریت ها و گرفتن اچیومنت.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
دوستان کمک ک ک ک
الان اون قسمت که باید بریم ایستگاه پلیس و بارون میگیره و میریم تو یک جا زیر یک چیزی و تو زیرزمین یک روح مانن هست و پاکت شیر!بعدش باید کجا بریم؟راستی نقشه اینجا رو انگار من بر ندارشتم!این ماشین پلیسم هی میاد!

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
پایان بازی 5 گانه است منم 3 تا شو دیدم 2 تای دیگه هم به 2 انتخاب اول و اواسط بازی مربوط میشه

ولی واسه 2 تا پایان کی میره این همه راهو

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان کمک ک ک ک
الان اون قسمت که باید بریم ایستگاه پلیس و بارون میگیره و میریم تو یک جا زیر یک چیزی و تو زیرزمین یک روح مانن هست و پاکت شیر!بعدش باید کجا بریم؟راستی نقشه اینجا رو انگار من بر ندارشتم!این ماشین پلیسم هی میاد!

منم هینجا گیر کردم آقا یکی کمک کنه به ما/من تو ایستگاه مترو هم رفتم چیزی نیافیدم/ تو خیابونا ولو هستم و همش گیر این ازگلا میفتم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
منم هینجا گیر کردم آقا یکی کمک کنه به ما/من تو ایستگاه مترو هم رفتم چیزی نیافیدم/ تو خیابونا ولو هستم و همش گیر این ازگلا میفتم
میگن یک ساختمون 2 طبقه هست که باید نردبون رو با میله بیاریم پایین!همچین چیزی ندیدم!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میگن یک ساختمون 2 طبقه هست که باید نردبون رو با میله بیاریم پایین!همچین چیزی ندیدم!
تو خیابون ها که برید که خونه هست که بغلش یک در فلزی(توری)هست که میرید و به حیاط خونه میرسید!
یک نیمکت اونجاس که یک میله بلند داره و اون میله رو بردارید و روبروی نیمکت یک نردبون هست که رو هواست و جلوش A بزنید تا نردبون بیاد پایین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر