Silent Hill : Downpour | Xbox 360

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
سلام دوستان،
عزیزان،قربونتون برمان،فداتون بشمان;)
میگم من تازه وارد زندون شدم و نقششو برداشتم حالا باید چه کار کنم؟
خیلی شلوغ پلوغه و اتاق زیاد داره چه کارایی باید انجام بدم؟
بد هر چی رمز هم نیاز دارم تو اینجا (زندون) لطف کنید بزارید
ممنووووون:x

قسمت زندان خیلی راحته ،شما تو نقشه هر جایی که میتونی وارد بشی برو جایی نداره که گیر کنی توش.
یه رمز هم داره واسه یه صندوق که رمزشو پشت لباسه نوشته

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ای بابا من کلا این بازی رو انجام دادم که شاید یه رابطه ای بین مورفی و اون زن پلیس بر قرار بشه یکم عشقولانه شه ولی مثل اینکه نمیشود
باسه همین بازی مثل فارن هایت بهم چسبییییییییید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوتا سوال داشتم؟
من یه کلید دارم که نمیدونم چکارش کنم اینو نوشته a key from the motel behind the diner
یه چیزیم شبیه شکلات دارم که نوشته Candy Bar A "Granny Pat's" 100% organic milk chocolate bar
اگه دوستان لطف کنن تو این دو مورد راهنماییم کنن ممنون میشم؟؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اقا دارم ديوونه ميشم يكي بياد يه توضيح كامل و دقيق به من بده:
من الان بعد از ايستگاه پليس هستم و ماموريت دارم كه به ساختمون مركزي برم در ضمن به بانك هم رفتم و صداي اژيرشو درآوردم ولي نفهميدم واسه چي اون كارو كرد؟؟!!يكي توضيح بده واسه چي مورفي صداي آژير رو دراورد و الان من بايد كجا برم;)
راستي من 4 تا از تابلوهارو هم گرفتم فقط دوتاش مونده يكي يه كمك كنه مكان دقيق اون دوتاي ديگه رو به ما بگه;)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
در مورد اژیر بانک و و...
تو صندق اصلی بانک درب هایی وجود دارن که هر کدومو باز کنید یا دست بزنید آزیر به صدا در میاد
باید برید تو هال اصلی بانک چندتا اسکریمر یا جیغزن میان میکشین درب باز میشه و توشون یه مقداری پک خون یا خشاب هست تا چهار بار انجان بدید تا تمام بشه این ساید کوئست
در مورد تابلو ها
توی همون مسیری که بانک هست یک خانه هم هست که باید تابلو ها رو روی اون میز سوار کنید
تعدادشون 8 عدد هست و توی این نقشه ای که میزارم میتونید محل هاشونو ببینید
downpourartcollectormap.jpg

downpourartcollectormap2.jpg

1: "Despair". Hillside - Inside Police station, in small barricaded room near dispatcher radio.
2: "Sunrise". Hillside - In underground entrance.
3: "Certainty". Pearl Creek - In Storage Unit, in alley north of Pearl Creek Underground Entrance. Keypad code is "827" (from mystery object)
4: "Wonder". Pearl Creek - In ground floor of the apartment used to enter Pearl Creek from Hillside
5: "Hope". Chastain Heights - From St Maria's Monastery go east to find a hardware store. Get storage key from cash register and unlock room nearby, painting is in crate.
6: "Freedom". Pleasant River. Go west on Rice st. and open the door to the back of the van.
7: Art Gallery. Pearl Creek, south of Centennial Bldg.
8: Burial Chamber. Monroe Cemetery.

---------- نوشته در 05:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

در مورد کوئست قلب گمشده
بعد از عبور از پل متحرک در یکی از خانه ها کوئستی هست به اسم قلب گمشده
باید به زیر زمین همان خانه بروید و در فاضلاب راه را طی کرده تا در نهایت به محلی سر باز برسید و یک پک حاوی قلب انسان پیدا میکنید . در این هنگام جیغکش ها و هیولاهای دیگه میریزن سرتون حالا بهتره فرار کنید و به زیرزمین برگردید و پیش جسدی که اول بازی دید و کوئست به شما داده شد برگردید و قلب را درون سینه ان پیر مرد بگذارید تا او هم روح گرفتار خود را ازاد کرده و ارام بمیرد
کوئست پاکت شیر و زنی که در سلولی گریه میکند:
در این کوئست که در اولین شهر همانجایی که ماشین های پلیس اژیر کش را دیدید روبه روی ایستگاه پلیس یک شیشه هست که از انجا به زیر زمین میروید و در انجا روی یک میز پاکت شیری هست که عکس گنگی روی ان میبینید
کنار ان یک صندوق وجود دارد که درونش وسایل و اسلحه است و کمی جلوتر صدا گریه میشنوید به طبقه بالا رفته و تلزیون را روشن کنید تا درب سلول باز شود و داخل شیطان عروسکی را شکست داده و پک خون و گلوله بگیرید . همچنین اچیومنت ساید کوئست را
کند قاوصندوق های 5 کدی:
یکی از انان را در ابتدا میبینید که باید فلاکس چای را به برق بزنید و ان بخار خواهد کرد و روی شیشه عدد 5 رقمی را خواهید دید
یکی دیگر از انان که در زندان اخر بازی هست . کد ان دقیقا شماره پشت پیراهنتان است
یکی دیگر در خانه ای هست که بعد از پل متحرک دیدی ... کد ان

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
پژمان جان دستت درد نكنه خيلي لطف كردي فقط اگه ميشه الانم بگي كه من دقيقا بايد چيكار كنم تا از اينجا نجات پيدا كنم و به ساختمون مركزي برسم خيلي خيلي ممنونت ميشم دوروزه دارم هي دور خودم ميچرخم:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟؟؟
این علامت سوالایی کوچیکی رو نقشه هست از بین نمیره همه اینا باید از بین بره تا مراحل فرعی تموم بشه یا باید باشن؟؟؟
تو ماموریتهایی که بهم داده همشو تموم کرذم به جز اینکه نوشته escape from silent hill اینو باید چه کار کرد؟؟
اون مردی که تو تونل مترو هست با اینکه هر چی میخوادو بهش میدی بازم ممیره برا شما هم همینطوریه؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
رمز train رو از کجا پیدا کنم ؟

وقتی وارد محوطه میشید یه مرده به سیم برق آویزون هستش که یه کاغذ بهشه. توی اون کاغذ یه شعر نوشته. رنگ چیزهایی رو که توی اون شعر هستش رو باید کنار هم بذارید تا رمز قطار در بیاد مثلا
گفته آسمان (که منظورش رنگ آبی هستش)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب شما باید بری سمت Centennial Building Garage اگر منظورتون بعد معدن هستش
اگر این قسمتو که شامل کتابخانه و پارکینگ بود رد کردین و در اخر دیجی بابی و... رو دموشونو دیدین خودتونو روی صندلی پیدا میکنید و پستچی نامه میده که باید برید به یتیم خانه
اگر نه نرسیدید هنوز اونجا و از معدن اومدین بیرون و دموی زن پلیس رو که در اخر معدن قصد شلیک به شما رو داشت دیدین و حالا در پاترول های پلیس رو میبینین و ... رو رد کردین و با هوک پله تا شو رو پایین کشیدین و از طریخ اپارتمان ها به شهر مجاور رفتین
یک پارک هست که از یکی از سمت های اون میرسین به این محلی که من گفتم اگر اونجا رسیدین که هیچی دیگه چیزی نمیمونه بعدشم یتیم خونس که اعصاب میطلبه
خوب اینا توضیحی برای دوستمون بود
در مورد پایان ها باید بگم
عشقولانه ترینشون b بود ولیخیلی بازی چرت بود 3 تا از پایان ها رو میتونستین سریع ببینین که این ضعفیه باسه سازنده البته کونامی دیگه راکستار و کپ کام نیست که بخوام انتظار داشته باشیم
فقط فوتبال میسازه و بس :d
اگر همه گزینه هارو تو بازی B یعنی منفی بزنید و در اخر هم زن پلیسو نکشید پایان A رو میبینید البته A و B مثل هم هستن تقریبا
نکته اخر
همه سر کارین همش توهم بوده و در اخر ضایع میشین هیچی بهتون نمیده که تو شروع بازی بعد حال کنید حتی یه پیراهن محض رضای خدا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوب شما باید بری سمت Centennial Building Garage اگر منظورتون بعد معدن هستش
اگر این قسمتو که شامل کتابخانه و پارکینگ بود رد کردین و در اخر دیجی بابی و... رو دموشونو دیدین خودتونو روی صندلی پیدا میکنید و پستچی نامه میده که باید برید به یتیم خانه
اگر نه نرسیدید هنوز اونجا و از معدن اومدین بیرون و دموی زن پلیس رو که در اخر معدن قصد شلیک به شما رو داشت دیدین و حالا در پاترول های پلیس رو میبینین و ... رو رد کردین و با هوک پله تا شو رو پایین کشیدین و از طریخ اپارتمان ها به شهر مجاور رفتین
یک پارک هست که از یکی از سمت های اون میرسین به این محلی که من گفتم اگر اونجا رسیدین که هیچی دیگه چیزی نمیمونه بعدشم یتیم خونس که اعصاب میطلبه
خوب اینا توضیحی برای دوستمون بود
در مورد پایان ها باید بگم
عشقولانه ترینشون b بود ولیخیلی بازی چرت بود 3 تا از پایان ها رو میتونستین سریع ببینین که این ضعفیه باسه سازنده البته کونامی دیگه راکستار و کپ کام نیست که بخوام انتظار داشته باشیم
فقط فوتبال میسازه و بس :d
اگر همه گزینه هارو تو بازی B یعنی منفی بزنید و در اخر هم زن پلیسو نکشید پایان A رو میبینید البته A و B مثل هم هستن تقریبا
نکته اخر
همه سر کارین همش توهم بوده و در اخر ضایع میشین هیچی بهتون نمیده که تو شروع بازی بعد حال کنید حتی یه پیراهن محض رضای خدا
تو HC با پایان UFO یه اسلحه بهت میداد تیراش تموم نمیشد!
میتنستی تو 5 ساعت بازی رو با درجه Hard تموم کنی!
اینم کاش یه چیزی میداد حداقل دلمون خوش میشد

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
این بازی کلا سایلت هیل نبود
این بازی Alan wake بود suffering هم بود ولی سایلنت هیل نبود تلفیقی از suffering با اون تدوینای عجیب و alan wake با گیم پلی مخصوص خودش و خوب تم شبیه به سایلنت هیل
باسه همینه تقریات زیاده و داستانش هم نمیدونم چرا به سایلنت هیل کشید
یه بدبختی تقاص کاراشو میده سایلنت هیلو کشیدن وسط
جالبه 4 تا دشمن بیشتر نداشتیم که 2 تاشون شبیه هم بودن یعنی کلا 3 مدل دشمن که یک alan wake خودش
نور ترسناک ترین چیز برای دشمنان بازی بود = alan wake
ظاهر شدن خاطرات توهمات و کلی صحنه های خاموش = suffering زنده یاد
یک تم خاموش و یکنواخت ، دائم به دنبال دشمن میگشتیم از بس پک های خون جمع شده بود و یهو همشونو از دس میدادیم
سلاح های گرم ناتوان بودن تو این بازی اصلا خوب نمیشد باهاشون کار کرد مثل کلی بازی سایلنت هیل از گرفتن سلاح گرم خوشحال نمیشدیم
مسخره ها تبرو نمیزاره پشتش شاتگانو میزاره . ما کی رو باید ببینیم؟؟؟؟
تازه مورفی ما هم شبیه آلن بود فکر کنم پسر عمویی چیزی بوده شایدم نبوده؟
در هر حال دیدم کسی اشاره نکرد ولی من کاملا تدوین های سافرینگ جلوم بود مخصوصا وقتی یهو صحنه های گذشته جلوش میومد
خلاصه کونامی تلاششو کرد و بازی قشنگی بود ولی سایلنت هیل برازندش نبود
سایلنت هیل دنیاییه که اونایی که میشناسنش حرفمو میفهمن . ترس ساختنی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر