Silent Hill : Downpour | Xbox 360

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام دوستان عزیز
>:dسال نو مبارک:-*
میگم من چراغ قوه ام روشن نیست چرا فقط میگیرم تو دستم و دوباره میزارم درسته باید اینجور باشه؟
آخه خیلی تاریکه درسته اولش روشن بود بد از اونجا که فلکه گاز و تو آشپزخونه بستم و همه چی عوض شد و رفتم و دوباره برگشتم به حالت عادی از اون موقع به بد نور نیست جون داداش چه کار کنم ؟
ممنون
LS رو فشار بده .(LEFT SHOCK

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها من در مرحله ای به مشکل خوردم لطفاً اگر کسی میتونه راهنمایی کنه تا رد کنم :
آبجکتش این متن رو نوشته :
Escape from silent hill :
made it to silent hill . seems ... quit. ( where is everyone ?) need to find a way out of town and never ever look back ...
همون مرحله ای که یکی از ساید کوئست هاش هم آزاد کردن 3 تا پرندست !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
بچه ها من در مرحله ای به مشکل خوردم لطفاً اگر کسی میتونه راهنمایی کنه تا رد کنم :
آبجکتش این متن رو نوشته :
Escape from silent hill :
made it to silent hill . seems ... quit. ( where is everyone ?) need to find a way out of town and never ever look back ...
همون مرحله ای که یکی از ساید کوئست هاش هم آزاد کردن 3 تا پرندست !
این که از همون اولی که وارد سایلنت هیل میشی جزو آبجکت هات هست .منظورم اینه که این این ماموریت کلی بازی نه اون ماموریتی که الان باید انجام بدی

دقیقا بگو کجایی و قبلش چیکار کردی تا بهت راهنمایی کنم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
این که از همون اولی که وارد سایلنت هیل میشی جزو آبجکت هات هست .منظورم اینه که این این ماموریت کلی بازی نه اون ماموریتی که الان باید انجام بدی

دقیقا بگو کجایی و قبلش چیکار کردی تا بهت راهنمایی کنم

گفتم که همونجایی هستم که یکی از ماموریتهای جانبیم آزاد کردنه اون سه تا پرندست همچنین یه ماشین پلیس هی میومد و میرفت که بعد که متوقف شد یه زنی اومد بیرون که کشتمش بعد یه ماموریت دیگش وارد کردن اون عدد A648 بود ولی الان در لیست آبجکتام فقط همونی که در اسپویلر گذاشتم هست و در ساید کوئستام هم آزاد کردن 3 پرنده مونده ! ولی ماموریت بهم نمیده !!! من وقتی به اینجا رسیدم که اون ماموریت ترن تموم شد و افتادم توی این مکان !

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچه ها برا من یه سری باگ داره میخواستم ببینم برا شما هم همینطوره
از خیلی نزدیک که به زامبی ها ضربه میزنم بهشون نمیخوره :)) رد میکنه ...

یه نمه مزخرف شده نسبت به نسخه قبلی ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
(کمممممممممممممممممممممک)....
کسی نبود بابا من توی سینما گیر کردم یکی بیاد معرفت بذار بگه چجوری رد میشه یا کد در کنار اپارات رو بگه بیاید بگید

برای رد کردن این معما شما باید اول یه bulp از توی شهر گیر بیاری تا بتونی پروژکتور را درست کنی تا 3 تا فیلمی را که گرفتی داخلش نمایش بدی هر کدوم از فیلم ها را که تو دستگاه بزاری توی صفحه سینما نمایش میده که میتونی داخلش بشی و توی محیط ها که میگردی یه کد 4 رقمی پیدا میکنی که فکر کنم 1249 یا 1924 یا ترکیبی از این اعداد بود بعد که در را باز میکنی 3 تا فیلمو با هم ترکیب میکنی بعد دوباره توی پرژکتور میزاری اینبار وارد فیلم نهایی میشه اخرش یه صندوقچه است باز میکنی یه تفنگ و 2 تا جون بهت میده چیز مهمی نیست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
گفتم که همونجایی هستم که یکی از ماموریتهای جانبیم آزاد کردنه اون سه تا پرندست همچنین یه ماشین پلیس هی میومد و میرفت که بعد که متوقف شد یه زنی اومد بیرون که کشتمش بعد یه ماموریت دیگش وارد کردن اون عدد A648 بود ولی الان در لیست آبجکتام فقط همونی که در اسپویلر گذاشتم هست و در ساید کوئستام هم آزاد کردن 3 پرنده مونده ! ولی ماموریت بهم نمیده !!! من وقتی به اینجا رسیدم که اون ماموریت ترن تموم شد و افتادم توی این مکان !

داداش خوب مشکل اصلی اینجاست که من هیچکدوم از ماموریت های فرعی رو نرفتم واسه همینه که نمیدونم چی به چیه

ببین بهترین کاری که میتونی بکنی از روی نقشه بفهمی و بیری.توی نقشه برو به اونجایی که دایره قرمز کشیده شده اگه نتونستی پیداش کنی یه خبر بده:D

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام بچه ها عیدتون مبارک من یه جا گیر کردم اونجایی که 3تا دریچس باید بچرخونی بعد اب جاری میشه ولی وقتی توری تنظیم میکنم که اسانسور به کار بیفته در پشتیم بسته میشه... باید چیکار کنم؟

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
سلام بچه ها عیدتون مبارک من یه جا گیر کردم اونجایی که 3تا دریچس باید بچرخونی بعد اب جاری میشه ولی وقتی توری تنظیم میکنم که اسانسور به کار بیفته در پشتیم بسته میشه... باید چیکار کنم؟
یه جعبه هست کنار همون در بیارش زیر در که وقتی بسته میشه تا نصفه بسته شه بتونی رد شی

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام
چرا مسخره میکنی ی ی ی ی :))
میگم باید تاریک باشه یا نه؟
اگه اره اخه چه کار کنم خودتون اصلا چیزی می بینید
نمیشه دید که ه ه ه ؟

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

بله 100% حق با شماست :D
پ/ن : کسی می فهمه این آقا چی میگه ؟:))[/QUOTE]

:-/

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
سلام من بعد از اونجا
که بوگی من رو میکشی گیر کردم نمیدونم کجای شهر باید برم توی نقشه هم چیزی نزده اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
رمز در : 22345
یه دو قسمتی که اشعه رو بدست میاری بالای سقفه

داداش این رمزی که شما نوشتی که 5 رقمه ولی اون رمزه شش رقمه
چه طوری باید رمز این قسمتو به دست بیارم؟

---------- نوشته در 04:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام من بعد از اونجا
که بوگی من رو میکشی گیر کردم نمیدونم کجای شهر باید برم توی نقشه هم چیزی نزده اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

داداش از تگ Sp استفاده کن!
اومدی بیرون از اون چاه بعد برو سمت چپ تا برسی به اون پله که رفته بالا بعدش برو سمت چپ داخل یه در و بعدش از نردبون برو بالا اون پله رو بیار پایین.از روی پل برو و بعدش برو سمت چپ و بازم سمت چپ بعدش میرسی به یهسری پله ازشون برو پایین و برو پیش اون قایق آخری ئ بعدش کلید رو استفاده کن

Last edited by a moderator:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
داداش از تگ Sp استفاده کن!
اومدی بیرون از اون چاه بعد برو سمت چپ تا برسی به اون پله که رفته بالا بعدش برو سمت چپ داخل یه در و بعدش از نردبون برو بالا اون پله رو بیار پایین.از روی پل برو و بعدش برو سمت چپ و بازم سمت چپ بعدش میرسی به یهسری پله ازشون برو پایین و برو پیش اون قایق آخری ئ بعدش کلید رو استفاده کن
[/QUOTE]

دستت درد نکنه 2 روزی بود اونجا گیر کرده بودم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داداش خوب مشکل اصلی اینجاست که من هیچکدوم از ماموریت های فرعی رو نرفتم واسه همینه که نمیدونم چی به چیه

ببین بهترین کاری که میتونی بکنی از روی نقشه بفهمی و بیری.توی نقشه برو به اونجایی که دایره قرمز کشیده شده اگه نتونستی پیداش کنی یه خبر بده:D

مشکل اینجاست که ماموریت دیگه نمیده و توی نقشه هم هیچ دایره ی قرمزی کشیده نشده که بخوام برم سمتش !

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
بچه ها یکمی نقد هم بکنید بازی رو فقط سوال نکنید (قابل توجه خودم)
به نظرم بازی گرافیکش خوبه و واقعا حس ترس رو منتقل میکنه.. صدا گذاری بازی کمی پس رفت کرده و کمتر از صدا های گوش خراش میشنویم و باگ هم بازی زیاد داره و به لبه ها زیاد گیر میکنید و بازی لگ داره...
داستان هم تا این جا که من جلو رفتم اصلا قابل مقایسه با 3 نیست ولی در کل خیلی از همکامینگ بهتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر