Silent Hill : Downpour | Xbox 360

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام .یه مرد بیاد به ما بگه
توی اون سینما باید چکار کرد من هم 3تا فیلم رو گرفتم هم رفتم داخاشون اما هیچی به دست نیاوردم

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بچه ها کمک ...........................

توی اون مرحله که باید از زندان فرار کنیم . اونجا که اسلحه ها رو باید تحویل بدیم تا بتونیم بریم توی در باز شده و وقتی میریم توی در دو نفر قلاده به گردنشون هست. رفتم و همه جا رو گشتم و با UV اعداد 2 و 3و4و5 رو پیدا کردم ولی نمیتونم رمز در رو بفهمم چیه ؟؟؟؟

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
بچه ها کمک ...........................

توی اون مرحله که باید از زندان فرار کنیم . اونجا که اسلحه ها رو باید تحویل بدیم تا بتونیم بریم توی در باز شده و وقتی میریم توی در دو نفر قلاده به گردنشون هست. رفتم و همه جا رو گشتم و با UV اعداد 2 و 3و4و5 رو پیدا کردم ولی نمیتونم رمز در رو بفهمم چیه ؟؟؟؟

رمز در : 22345
یه دو قسمتی که اشعه رو بدست میاری بالای سقفه

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
(کمممممممممممممممممممممک)....
کسی نبود بابا من توی سینما گیر کردم یکی بیاد معرفت بذار بگه چجوری رد میشه یا کد در کنار اپارات رو بگه بیاید بگید

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
(کمممممممممممممممممممممک)....
کسی نبود بابا من توی سینما گیر کردم یکی بیاد معرفت بذار بگه چجوری رد میشه یا کد در کنار اپارات رو بگه بیاید بگید
اون مرحله فرعیه ولش کن ادامه راهتو برو! اگه بهش برخورد کرده بودم بهت جواب میدادم متاسفانه ندیدمش تو بازی!

m-13

کاربر سایت
Jun 6, 2009
34
نام
مجید
اون مرحله فرعیه ولش کن ادامه راهتو برو! اگه بهش برخورد کرده بودم بهت جواب میدادم متاسفانه ندیدمش تو بازی!

ولی همون راههای فرعی حال میده ردشون کنی و اچیومنتش رو آزاد کنی. مثلا یه جایی بود که من با این نیزه که هست نرده باون طبقه بالا رو می کشی پایین تو خیابون بود کشیدمش پایین رفتم تو خونه اونجا یه اچیومنت گرفتم که باید یه مرد رو که زنش رو کشته بود روحش رو می سوزوندی.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آخی ... همین حالا تمومش کردم با پایان B و D

بعد از تعطیلات و تموم کردن رزیدنت واسه بار دوم بازی میکنم و بقیه ی پایان ها و ... رد میکنم

عید همتون مبارک و تعطیلات خوش بگذره

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان بازی تموم شد.یه عنوان فوق‌العاده در مجموعه که آبروی سایلنت هیل رو توی این نسل خرید.فقط من پایان زیر رو دیدم.دوستان پایان هایی رو که دیدن به اشتراک بزارن لطفا.

اون دختره مورفی رو میبخشه و بعدش میره سراغ Sewel که بکشتش.

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان بازی تموم شد.یه عنوان فوق‌العاده در مجموعه که آبروی سایلنت هیل رو توی این نسل خرید.فقط من پایان زیر رو دیدم.دوستان پایان هایی رو که دیدن به اشتراک بزارن لطفا.

How To Get Forgiveness Ending
Spare Cunningham with positive ending score. Make all good choices to unlock this ending.
How To Get Truth and Justice Ending
Spare Cunningham but with a negative score. Make all bad choices to unlock this ending
.

How To Get Full Circle Ending
Kill Cunningham with a positive final score. Make all good choices to get the score right and kill Cunningham to unlock this ending.

How To Get Execution Ending
Kill Cunningham with a negative final score. Make all bad choices and then kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Reversal Ending
Die during the final fight to unlock this ending.
How To Get Surprise! Ending
Finish the game once and then on your second play-through, finish the side-quest ‘Digging Up The Past’ to unlock this ending.

اونی که قرمز رنگ کردم شما اونو تموم کردی.
شما در انتها اون پلیس رو نکشتی میتونی سیو اخرتونو لود کنید ولی این بار اونو بکشین پایان دیگه رو ببینید دیگه لازم نیست بازی رو از اول برین کلا با دو دور بازی کردن میشه همه ی پایان هارو دید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من الان اونجایی هستم که باید چند تا عکس که روشون خط هایی هست را روی میز به شکل پازل درست کنی؟با همون عکس هایی که از روی تابلو ها ورداشتی.میخوام بدونم چند تا عکس باید داشته باشی تا پازل درست بشه من سه تا عکس داشتم که گذاشتم رو میز. یه راهنمایی اینجارو بکنید؟؟؟؟؟
یه سوال دیگم داشتم توی اون زیر زمین که باید از دریچش بری توش یه زندان هست که یه زن توی زندان داره ناله و گریه میکنه و در اون زندان بسته است و وقتی میری طبقه بالا میای پایین در زندان باز میشه قضیه چیه این زنه کیه؟؟؟؟ تو همونجا یه میز هست که روش یه پاکت آبی شبیه پاکت شیر که عکس یه نفز روشه که پاک شده و توی نقشه هم با علامت سوال مشخص شده اونجا باید چه کار کنیم تا علامت سوال از بین بره؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

خوب شما از لود اخرت بیار،میتونی 2 تا پایان دیگه رو هم ببینی.
1.دختره رو بکش
2.حالا نکش
3.بزار دختره تو رو بکشه

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
1-دوستان بازی چقدر فکریه ؟ - اگه HomeComing رو بازی کرده کسی نسبت به اون بگه دقیق متوجه میشم...

2-دوستانی که بازی رو تموم کردن داستان و گیم پلی رو چطور دیدن ؟!

ممنون.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
>:dسال نو مبارک:-*
میگم من چراغ قوه ام روشن نیست چرا فقط میگیرم تو دستم و دوباره میزارم درسته باید اینجور باشه؟
آخه خیلی تاریکه درسته اولش روشن بود بد از اونجا که فلکه گاز و تو آشپزخونه بستم و همه چی عوض شد و رفتم و دوباره برگشتم به حالت عادی از اون موقع به بد نور نیست جون داداش چه کار کنم ؟
ممنون

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
1-دوستان بازی چقدر فکریه ؟ - اگه HomeComing رو بازی کرده کسی نسبت به اون بگه دقیق متوجه میشم...

2-دوستانی که بازی رو تموم کردن داستان و گیم پلی رو چطور دیدن ؟!

ممنون.
نسبت به hc فکری تره و معماهاش بیشتر و بهتره
داستان با اینکه به سری های قبل ربط نداره ولی جالبه. پلیر رو درگیر می کنه

سلام دوستان عزیز
>:dسال نو مبارک:-*
میگم من چراغ قوه ام روشن نیست چرا فقط میگیرم تو دستم و دوباره میزارم درسته باید اینجور باشه؟
آخه خیلی تاریکه درسته اولش روشن بود بد از اونجا که فلکه گاز و تو آشپزخونه بستم و همه چی عوض شد و رفتم و دوباره برگشتم به حالت عادی از اون موقع به بد نور نیست جون داداش چه کار کنم ؟
ممنون
بله 100% حق با شماست :D
پ/ن : کسی می فهمه این آقا چی میگه ؟:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر