Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اینکارارو میکنم.در اون گاوصندوق رو هم باز میکنم و اون کات سین رو که زندانبان رو نشون میده میبینم.ولی بعد از اون رو نمیدونم باید چیکار کنم.

خوب دیگه برو از جیب اون یارو که آویزونه یه کارت بردار بعد برو طبقه سوم اون ولیچر رو از جلو آسانسور بردار و اون کارت رو بزن تو آسانسور بعدش برو طبقه 18

سلام دوستان عزیز
میبینم که همه قاط زدین و نمیدونین چه کار کنید:p:>
باید بگم که خودم بیشتر قاط زدم :-b
میگم همون اول از یه خونه میریم بالا اونور که پستچی میاد نه همونور که اول هستیم وارد اتاق میشیم پول برمیداریم بد تله کابین هستش هر چی میخوام از پول استفاده کنم سوار شم نمیشه الکیه یا باید بشه؟ بد اومدم اونور اونور هم بد از اونجاییکه چیزای قرمز هستش مثل هواست از پشت دنبالمون میزاره و فرار میکنیم بد از اون به بد که وارد اتاقها و اینا میشیم چراغ قوه من روشن نمیشه هرچی میرم روش میزنم روشن نمیشه نباید بشه یا باید بشه
میشهه؟
نمیدونم والا
یکی کمک کنه خل شدیم رفت که همین اول کار
ما رو باش..

واقعا سری بازیهای سایلنت هیل از لحاظ ترس و رب و وحشت تکن مخصوصا موزیکاش و دیالوگای بازی...
من بشخص عاشق سایلنت هیل 2-3 هستم مخصوصا 3...که بشینی ساعت 11 شب به بعد بازی بکنی اونم با هندزفری واقعا بازی خودشو نشون میده...

دوستان اگه بازي رو تموم كنيم ميشه مموريتهاي جانبي رو ادامه داد يا مياد بازي از اول؟؟

نه نمیشه باید از اول رفت. ولی‌ تا آخر بری هی‌ از آخرین checkpoint بیار تا ۳ مدل پایان رو میشه با این کار دید.

---------- نوشته در 01:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 AM ارسال شده بود ----------

دوستان بازي براي شما هم تيك ميزنه ؟؟ برا من هر 1-2 دقيقه تصوير ي تيك ميزنه
كسي نميدونه ميشه اين مشكلو حل كرد؟؟؟
یک جاهایی‌ کفر در میاره هر ۱۰ ثانیه نصفش تیک میزنه! دلیلشم فکر کنم autosave هست اگه میخوای کمتر اینجوری بشه رو به جلو حرکت کن چرخ نزن دور خودت گیر میکنی‌ بین autosave :)

من تقریبا تمام side quest ها را تموم کردم فقط یه چیزی که نفهمیدم اوایل بازی که وارد سایلنت هیل میشید یه خونه هست یه زنه داره گریه میکنه بعد یه پاکت شیر روی یه میزه اونو اخرم نفهمیدم چی بود کسی از چیزی میدونه بگه ممنون میشم ؟

آخرین ویرایش:
من تقریبا تمام side quest ها را تموم کردم فقط یه چیزی که نفهمیدم
من فکر می کنم به کشته شدن فرزند مورفی مربوط باشه چون تو یکی از جاهای بازی یه برگه هست که اون نشون می ده که
فرزند مورفی مرده و این زن هم که داره گریه می کنه همسر مورفیه

Last edited by a moderator:
سلام دوستان.
وقتی میری تو ایستگاه پلیس , چهار تا شماره روی تخته سیاه وجود داره.وقتی اونا رو تو تلفنه وارد میکنی , بعدش باید چه کنی , کجا بری ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or