Shogun 2: Total War

997383_171054_front.jpg

Developer : Creative Assembly
Publisher : SEGA
Genre : Historical Real-Time Strategy
Release: TBA 2011​

یکی از عجیب ترین وغیر منتظره ترین اخبار هفته ی اخیر تایید شدن ادامه ای بر فرنچایز محبوب Total War و یکی از بهترین استراتژی های تازیخ PC یعنی Shogun بعد از 10 سال بود.

Creative Assembly با Shogun 2: Total Warبازگشته تا دوباره شما را به قلب ژاپن فئودال ببرد و با یک استراتژی همزمان فوق العاده تاکتیکی به صندلی پیچتان کند.!!!

گزافیک هنری بازی فوقالعاده به نظر می رسد، در بعد فنی هم که Creative Assembly استاد بلامنازع است.
گیم پلی هم کافی است مانند ده سال قبل لذت بخش باشد تا همه چیز برای یک تجربه ی لذت بخش آماده شود.
مطمئنا در E3 2010 شاهد اطلاعات بیشتری از بازی خواهیم بود.

آخرین ویرایش:

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
نه داداش چيزي واسه سانسور نداره مگه اينکه بخوان Geisha هاشو سانسور کنن!!!
فک کن سخنراني قبل نبردشو فارسي کنن!
"راه کيوتو از کربلا است! رزمندگان راه اسلام! در اين لحظه حساس زندگي خويش اکنون که ما همه موانع پشت سرمان را در هم شکستيم و با عنايات حضرت حق، ... "
:d

GENERAL68

کاربر سایت
Jun 7, 2011
1
سلام دوستان
من آشنایی با این بازی نداشتم , ولی وقتی به من معرفی شد , واقعا لذت بردم.
باید بگم در بازی کردن بی جنبه هستم و عادت دام که 24 ساعت اول بازی رو تمام کنم ! برای همینه که از این بازی طولانی لذت بردم و طرفدارشم ... قبلا طرفدار قلعه بودم

تا الان مجبور شدم 7 بار بازی رو از صفر دوباره برم , چون هربار تازه یک چیز جدید دستگیرم میشده ... چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین

1.چطوری میشه به صورت کامل از حملات ارتش های مخفی جلوگیری کرد ؟؟ منظورم همون نیروهای هست که در نزدکی قلعه از جنگل میان و بعد از نابودی هم یک پیغام میده که باید راهشون رو بلوکه کنید ... من با حملات پشت سر هم این نیروها , زمینگیر شدم.

2.این روحانی دینی دقیقا کجاست ؟؟ اگه میشه کمی توضیح بدهید.

3.چطوری میشه لنگر گاه های اطراف نقشه را تصرف کرد ؟؟ من در هر لنگرگاه 5 کشتی میزارم و در بندر خودم هم همین تعداد ... ولی خط زرد تجاری برقرار نمیشه

کلی سوال دیگه هم دارم که حتما میپرسم و بی صبانه منتظ جواب عزیزان هستم
مرسی

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
1. درست متوجه منظورت نشدم. اگه منظورت نيروهايي هستن که تو ميدان نبرد داخل جنگل ها مخفي ميشن، بايد بگم که واسه نابود کردنشون نيورهاتو بايد ببري نزديکشون تا ديتکت بشن.

2. روحاني ديني رو مي توني با ساخت کليسا يا معبد تو هر شهري آموزش بدي.

3. براي تصرف اين مناطق، بايد کشتي هاي تجاري يا Trade Ship بسازي. با کشتي هاي جنگي نميشه تجارت کرد. هرچه بيشتر کشتي تجاري بسازي و به اون نقاط بفرستي، درآمدت از تجارت بيشتر ميشه.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام دوستان ! یه مشکل پیش اومد خواهشا کمک کنید !
بازی رو نصبیدم یکی دو ساعت هم بازی کردم ولی یهوو پرید برون و 2 تا گزینه اومد یکیش End now و یکی دیگه search online for soulotion بعد من end now رو زدم و از بازی اومد بیرون ...
دوباره که میرم توی بازی منوی بازی میاد ولی وقتی میخوام load کنم دوباره همون پیغام میاد ! :((
تو رو خدا کمک کنید ! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر