Shogun 2: Total War

997383_171054_front.jpg

Developer : Creative Assembly
Publisher : SEGA
Genre : Historical Real-Time Strategy
Release: TBA 2011​

یکی از عجیب ترین وغیر منتظره ترین اخبار هفته ی اخیر تایید شدن ادامه ای بر فرنچایز محبوب Total War و یکی از بهترین استراتژی های تازیخ PC یعنی Shogun بعد از 10 سال بود.

Creative Assembly با Shogun 2: Total Warبازگشته تا دوباره شما را به قلب ژاپن فئودال ببرد و با یک استراتژی همزمان فوق العاده تاکتیکی به صندلی پیچتان کند.!!!

گزافیک هنری بازی فوقالعاده به نظر می رسد، در بعد فنی هم که Creative Assembly استاد بلامنازع است.
گیم پلی هم کافی است مانند ده سال قبل لذت بخش باشد تا همه چیز برای یک تجربه ی لذت بخش آماده شود.
مطمئنا در E3 2010 شاهد اطلاعات بیشتری از بازی خواهیم بود.

آخرین ویرایش:

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
[/CENTER]
[/SIZE][/B]سری Total War رو نمیشه جزو بازیهای Real-Time Strategy به حساب آورد. هرچند جنگهای بازی RTS هستند، ولی بخش بزرگتر بازی یعنی کمپینمپ Turn-Based Strategyـه.
منم با شما موافقم
من هم از نسخه rome به بعد سری total war رو بازی کردم و مطمئنم که بازی زیبا و جذابی رو مشاهده خواهیم کرد

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بر خلاف 2 شماره قبلی سری ، از این بازی بشدت خوشم اومده که یکی از دلایل مهمش نداشتن توپ و تفنگ هست . امیدوارم یکچیزی تو مایه های Rome بشه .:)

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
اين بازي سبكش چجوريه از اونهاست كه بايد چوب و طلا و...... جمع و جور كني يا نه يه راهنمايي كلي ميكنين اخه خيلي وقته دلم برا بازي استراتژي تنگ شده

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
اين بازي سبكش چجوريه از اونهاست كه بايد چوب و طلا و...... جمع و جور كني يا نه يه راهنمايي كلي ميكنين اخه خيلي وقته دلم برا بازي استراتژي تنگ شده

نه از اونها نیست .

بازی 2 بخش داره . Campaign بازی که مثل Civilization نوبتی هست . و جنگهاش که real Time هست .

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
نداشتن توپ و تفنگ خیلی به محبوبیت مجدد سری توتال وار کمک خواهد کرد . کلا توپ و تفنگ بازی به جذابیت بازی کمک زیادی نکرد . سازندگان سری توتال وار از مدیوال ۲ شروع به گنجاندن توپ و تفنگ در بازی کردند .
حال ما امیدواریم که حتما سری بعد روم ٢ باشه بخصوص اگر bi2 هم که مخصوص بیزانسه و ساسانیانو داره پشتش بیاد. *

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر