Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,806
نام
شیخ صدرا
صد در صد کرونا اثر داشته به اینا نقل مکان کردنشون به ساختمون جدید استدیو اوج کرونا رو هم باید اضافه کرد . در مورد تعداد نفرات هم اتفاقا NT کمترین میزان رشد رو در بین استدیو های ماکرو داشته (طبق صفحه Linkdin ـشون از 100 نفر رسیدن به 120 نفر) این 40-50 نفرهم تیم HB2 هستش که همون اول اومدن گفتن میخوایم با دو برابر سایز نسخه اول بازی رو بسازیم . بقیشون احتملا دارن رو یـ پروژه دیگه کار میکنن

بازی زود معرفی شد از اون ور هم اینا میخواستن با یـ تیم کوچیک پرژه رو جلو ببرن این شد که پنج سال بین معرفی و انتشار بازی وقفه افتاد . اگه کرونا نبود احتمالا سال گذشته منتشر میشد .

يكمى هم ظاهرا بيشتر از اندازه پروژه شون اومدن هايپش كردن.
ببينيم اول خرداد چى ميشه.
تاپيك امتيازاش واقعا ديدنى خواهد بود :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
يكمى هم ظاهرا بيشتر از اندازه پروژه شون اومدن هايپش كردن.
ببينيم اول خرداد چى ميشه.
تاپيك امتيازاش واقعا ديدنى خواهد بود :D
والا این هایپ که شما میگی فقط و فقط به این خاطر که اومدن زیر پرچم ماکروسافت که ناخودآگاه انتظارات رو بالا میبره وگرنه تا اینجا هر چی نشون دادن و حرف زدن همینی بوده که الان داریم میبینم

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,806
نام
شیخ صدرا
والا این هایپ که شما میگی فقط و فقط به این خاطر که اومدن زیر پرچم ماکروسافت که ناخودآگاه انتظارات رو بالا میبره وگرنه تا اینجا هر چی نشون دادن و حرف زدن همینی بوده که الان داریم میبینم

اونش به كنار خودشونم توش دخيل بودن با اون نمايشاى قطره چكونى و مرموز از بازى و هى حرف از پروسه ساخت و مستند (!) و پشت صحنه اينا.
ولى من همچنان اميدوارم :D

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اگر تاخیر نخوره بالاخره بعد مدت ها که توی نم بودیم می توان بازی رو اول خرداد انشالله انجام داد . امیدوارم بعد این همه مدت که وقت داشتند بازی رو خوب بهینه کرده باشند و با ده ها گیگ آپدیت سعی در فیکس کردن آن نباشند

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
گرافیک، فیزیک و موشن کپچر بازی تو یه لول دیگه است اما اینکه ۸ ساعته یکم کمه.
بازی حداقل باید ۱۲ ساعت باشه و اونم بعد از این تایمی که گذاشتن.
میشد با اضافه کردن معماهای چالشی و جذاب این تایم رو چند ساعت اضافه کرد.

• Poker Face
Reactions: Taha75

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
گرافیک، فیزیک و موشن کپچر بازی تو یه لول دیگه است اما اینکه ۸ ساعته یکم کمه.
بازی حداقل باید ۱۲ ساعت باشه و اونم بعد از این تایمی که گذاشتن.
میشد با اضافه کردن معماهای چالشی و جذاب این تایم رو چند ساعت اضافه کرد.
من تا حالا نشده یک بازی که میگن 8 ساعت هست رو تو همون 8 ساعت تموم کنم و حدودی واسم 11 میشه.
این تایم ها واسه یه کله جلو رفتنه.
وگرنه بگردی و بچرخی قطعا بیشتره.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
من تا حالا نشده یک بازی که میگن 8 ساعت هست رو تو همون 8 ساعت تموم کنم و حدودی واسم 11 میشه.
این تایم ها واسه یه کله جلو رفتنه.
وگرنه بگردی و بچرخی قطعا بیشتره.
من همیشه بازیهام حداقل 3 برابر اون زمانی که اعلام میشه طول میکشه نمیدونم چرا . اصلا انقدر بدم میاد تند تند بازی ها رو برم فقط برای اینکه تموم بشن . برعکس تو بازی ها به مناظر خیره میشم آروم راه میرم از انیمیشن ها از گرافیک از همه چیز لذت میبرم . نمیدونم چطوری خیلی ها یه بازی که 4 سال 5 سال براش منتظر بودن رو تو یه آخر هفته تموم میکنن . اینا همونان که تو زندگی هم زود میخوان برسن به یه چیزی و از مسیر لذت نمیبرن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر