Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

hell1.png hell 2.png hell 3.png
hell4.png hell5.png hell6.png
hell8.png hell9.png hell 10.png
تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG
Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG

آخرین ویرایش:
حتی اگه گرافیکشم یکی از برترین های این نسل باشه ولی امیدوارم گیم پلیش همون نسخه 1 نباشه!
متاسفانه توی این مصاحبه اخیر هم مهر تاییدی زدن به همین قضیه و مبارزاتی که تا الان نشون دادن دقیقا همون مبارزات خشک و بی روح نسخه اول هستش.اون رو میشد گفت ایندی هستش ولی برای این یکی قابل پذیرش نیست به هیچ وجه. شماره اول با قیمت 30 دلار عرضه شد و این هم با قیمت 50 دلار! یعنی خودشون یه 20 دلاری ازش کم کردن چون احتمالا میدونن که گرافیک به تنهایی فاکتوری نیست که بازی رو بتونه بدون گیم پلی و مبارزات خوب به مخاطب با 70 دلار بفروشه.من خودم شماره 1 رو خیلی دوست داشتم و مطمئن هستم که به احتمال زیاد این نسخه رو هم خیلی دوست خواهم داشت ولی اگه گیم پلی همون شماره قبلی باشه بنظرم نمرات بازی یه چیزی بین 70 تا 75 خواهد بود نه بیشتر

آخرین ویرایش:
قشنگ عدم نمایش زیاد بازی و شک هایی که به بازی میشد یاداور AW2 هست
تنها ایرادی که ممکنه به بازی بگیرن همون کوتاهیش هست که با هوشمندی و عدم برچسب 70دلار، تا حد زیادی از این مورد پیشگیری می کنه!
امیدوارم تریپلA های کوتاه بیشتر ترند بشه
واقعا نیاز هست، خودم دیگه از تریپل A های بالای 100 ساعت اشباع شدم، هنوز جرئت نکردم برم سمت Infinite wealth, ff7 rebirth و DD2. توی P3R گیر کردم :D

گرافیکش از اول مشخص بود تو چه سطحی قرار داره.
سورپرایز این پیش نمایشها تعریف از کامبت بازیه.

یکیشون میگفت برخورد ضربات شمیشیر به گوشت و استخون کاملا قابل لمسه و وقتی با انیمیشن های متنوع و فینیشرهای مختلف ترکیب میشه حس مبارزات واقعی رو داره.

واقعا نیاز هست، خودم دیگه از تریپل A های بالای 100 ساعت اشباع شدم، هنوز جرئت نکردم برم سمت Infinite wealth, ff7 rebirth و DD2. توی P3R گیر کردم :D
احسنت.
دیگه واقعا گیمینگ داره فرسایشی میشه بس که تو همه بازیها آب بستن و به زور تگ جهان باز میزنن تنگش.
بازی سینگل پلیر داستانی باید زیر 20 ساعت تموم شه.
زیر 10 ساعت هم اگه قیمتش 50 دلار و کمتر باشه فوق العادست.

حالا بازی بیاد ببینیم واقعا تریپلA هست یا نه.
ولی به نظر من این بازی یه AAست که با عشق طی چند سال ساخته شده و بودجه خوبی پاش گذاشتن.
نظر من الان اینه ، شاید بعد انتشار نظرم عوض شه که طبق معمول میام و میگم اشتباه میکردم.

==========
مورد دیگه اینکه استودیوهای دیگه باید از نینجا تئوری یاد بگیرن که وقتی کرکتر طراحی میکنید که قراره تو کل بازی وراجی کنه و ثانیه به ثانیه با خودش بلند بلند جلسه بزاره بزنن مغزش رو بترکونن و رسما اعلام کنن شخصیت اصلی مشکل روانی و سکیزوفرنی و... داره :D
حالم دیگه به هم خورد از این تصمیمهای احمقانه توی طراحی بازیها.

اگه همه بخوان این مدلی بازی بسازن که نیاز به n تا شوگر ددی هست از ۲۰۱۸ تا الان ۶ ساله از معرفی ۲۰۱۹ تا الان ۵ سال.زمان بسیار زیادیه برا ۸ ساعت بازی و عمده این زمان صرف بحث موشن شده. در واقع عمده تمرکز بجای گیمپلی رو شوکیس گرافیکی هست, حالا برا چند تا بازی شاید بد نباشه بشرطی که یه ماکرو باشه که شکست خورد بتونه استودیو رو نگه داره و گر نه اگه استودیویی چنین کاری بکنه و شکست بخوره,ممکنه مجبور به خوندن فاتحه استودیو بشی
___
این بازی فقط تایم گیمپلیش کوتاهه و گر نه از لحاظ تعداد نفرات استودیو و هزینه کرد یه aaa هست.
@pouria.sh
گیمپلیش بهبود پیدا کرده,فقط.
اما متاش چون بحث اتمسفرش هست و بحث روانیش.منتقدا لحاظ میکنن و اگه خوب در اورده باشن در کنار بحث گرافیکیش بالای ۸۵ هست

آخرین ویرایش:
احسنت.
دیگه واقعا گیمینگ داره فرسایشی میشه بس که تو همه بازیها آب بستن و به زور تگ جهان باز میزنن تنگش.
بازی سینگل پلیر داستانی باید زیر 20 ساعت تموم شه.
زیر 10 ساعت هم اگه قیمتش 50 دلار و کمتر باشه فوق العادست.

حالا بازی بیاد ببینیم واقعا تریپلA هست یا نه.
ولی به نظر من این بازی یه AAست که با عشق طی چند سال ساخته شده و بودجه خوبی پاش گذاشتن.
نظر من الان اینه ، شاید بعد انتشار نظرم عوض شه که طبق معمول میام و میگم اشتباه میکردم.

==========
مورد دیگه اینکه استودیوهای دیگه باید از نینجا تئوری یاد بگیرن که وقتی کرکتر طراحی میکنید که قراره تو کل بازی وراجی کنه و ثانیه به ثانیه با خودش بلند بلند جلسه بزاره بزنن مغزش رو بترکونن و رسما اعلام کنن شخصیت اصلی مشکل روانی و سکیزوفرنی و... داره :D
حالم دیگه به هم خورد از این تصمیمهای احمقانه توی طراحی بازیها.
عزیز هیچ تغییری در بازار رخ نمی‌ده مگر مصرف کننده طلب کنه تا وقتی مصرف کننده نادان فقط با عدد فرم بازی، گرافیک و کیفیت جز به جز تکسچرها، تایم بازی، میزان ماموریت اصلی و فرعی و هزار کوفت و زهر مار دیگه دقت کنه همین آش هست و همین کاسه... اون شرکت بدبخت که عاشق چشم و ابروی ما نیست که بازی تولید کنه برشکست بشه .

همین آلن ویک ۲ هم واقعا بازی سازهای دیوانه ای بودن (عاشق) که همچین ریسکی کردن و بازی ای عرضه کردن که همه کس پسند نیست اما شاهکار هست ... خلاصه شرکت ها، بازی های چرند باید بسازن تا بتونن یک بازی با کیفیت بدن که خودشون حال کردن اگر غیر این باشه کلا بر شکست میشن توی این بازار (اگر نه دلم لک‌زده برای تنها در تاریکی های قدیمی، خدای جنگ های قدیمی، داینوکریسیس و بازی های خطی چند ساعتی)

همین آلن ویک ۲ هم واقعا بازی سازهای دیوانه ای بودن (عاشق) که همچین ریسکی کردن و بازی ای عرضه کردن که همه کس پسند نیست اما شاهکار هست ... خلاصه شرکت ها، بازی های چرند باید بسازن تا بتونن یک بازی با کیفیت بدن که خودشون حال کردن اگر غیر این باشه کلا بر شکست میشن توی این بازار (اگر نه دلم لک‌زده برای تنها در تاریکی های قدیمی، خدای جنگ های قدیمی، داینوکریسیس و بازی های خطی چند ساعتی)
بحث همینه که بعد اون بازی چرندها هم بازی خوبی نمیسازن خیلیهاشون :D
تفاوت صنعت بازی با دنیای سینما اینجاست که کمپانیها چندتا فیلم تجاری میسازن که از سودش برن فیلمهای هنری طور بسازن که میدونن پولش برنمیگرده.
ولی اینجا اصلا همچین فرصتی رو بازار بهشون نمیده ، گاها با یک نسخه متوسط از یک بازی استودیوها کله پا میشن.

از طرف دیگه این رابطه دو طرفست یعنی خود استودیوها باید استانداردها رو به خورد پلیر بدن و توقعش رو بالا ببرن که تا حالا هم اینطور بوده.
الان همین مثالی که در مورد AW2 زدی خب کسی از رمدی واقعا انتظار یک همچین بازی درجه یکی رو نداشت.
خود استودیو به این نتیجه رسید که باید این استانداردها رو کنترل کنه یا مثلا لارین با BG3.
که خب نتیجش رو هم هر دو گرفتن.

بحث همون بیفکری و دنبال آدرس اشتباه رفتن بعضی استودیوها/کمپانیهاست که در جواب اینکه چرا بازیها این روزها خوب نمیفروشن میرن چندتا سبک رو قاطی میکنن که طرفدارهای اون سبک بازیها رو هم بکشونن به بازی خودشون!
طی اون امضای سبک خودشون در بازیسازی که با اون طرفدار جذب کرده بودن رو هم فراموش میکنن و نتیجه هیچ بخشی از پلیرها رو کاملا راضی نمیکنه.
این میشه که این روزها اکثر بازیها RPG/سولزلایک جهان باز هستن مگر اینکه خلافش ثابت بشه.
دیگه نهایتا دوتا از این ویژگیها رو صدی نود دارن.
=========
حالا ببینیم نینجا تئوری چی کار میکنه با این بازی.
میره کنار رمدی ، لارین و بقیه یا نه.

Ninja Theory co-founder Tameem Antoniades has left the studio | VGC

داشتم با فوتیج جدید حال میکردم تا فهمیدم Tameem Antoniades از استدیو جدا شده !!! قشنگ یـ ضد حال اساسی خوردم :| Co-Founder اصلی استدیو و نویسنده و کارگردان اکثر ساخته های NT بود . تا مراحل اولیه HB 2 داخل استدیو بوده و بعد یهو از استدیو جدا میشه بدون اینکه اصلا خبری ازش منتشر بشه !!! فک کنم همون موقع که اینا Dev Diary ها رو به صورت تق و لق منتشر میکردن و زدن از نو ریستشون کردن از استدیو جدا شده بوده !!!

• Like
Reactions: dark souls
Ninja Theory co-founder Tameem Antoniades has left the studio | VGC

داشتم با فوتیج جدید حال میکردم تا فهمیدم Tameem Antoniades از استدیو جدا شده !!! قشنگ یـ ضد حال اساسی خوردم :| نویسنده اکثر ساخته های NT و کارگردان نسخه قبلی بود این نسخه هم تا مراحل اولیه داخل استدیو بوده و بعد یهو از استدیو جدا میشه بدون اینکه اصلا خبری ازش منتشر بشه !!!
این رو خوندی؟
آقای Tameem Antoniades یکی از بنیانگذاران Ninja Theory استودیو را ترک کرد

کامنتها رو هم بخون :))
سبک زندگی سلحشوری انتخابش نبوده گذاشته رفته .
اگه بود هم به درد استودیو دیگه نمیخورده:))

کیفیت گیم پلی رو که باید منتظر موند و دید نتیجه چی هست، از نظر تکنیکی و صداگذاری هم که به راحتی بهترین بازی نسل هست‌ و نمی‌خواد منتظر موند! :دی ولی اتمسفر بازی هم یه چیز خفن و به نظر چند پله بالاتر از نسخه اول هست. حالا تو عکس چندان نمیشه در این مورد نظر داد ولی این بازی این قدر از نظر فنی و هنری عالی هست که حتی عکس هاش هم اتمسفر خفنی دارن!!

AC Odyssey رو موقع ریلیزش شروع کردم تا حالا یک بازم تمومش نکردم :)) از همون موقع بازی بالای ۲۰ ساعت میبینم حالم بد میشه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or