Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
پلات کردن این بازی مثل دارک سولز 3 وقت گیر نیست؟
بد دارک سولز سر ایتم کاوننتها و حلقه ها وقت گیر بود
من دارک رو پلات نکردم چون رو پی سی رفته بودم
ولی نسبت به بلاد هم اندازه یا کمتر بود (بنظرم کمتر وقت گیر بود)
با ترئفی گاید پیش برید حتما چون تروفی از دست رفتنی زیاد داره تروفی که بیشتر از همه وقت گیره هم تروفی مربوط به لول آپ و گرفتن تمام اسکیل هاست یه باید grind کنید

• Like
Reactions: db07

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من دارک رو پلات نکردم چون رو پی سی رفته بودم
ولی نسبت به بلاد هم اندازه یا کمتر بود (بنظرم کمتر وقت گیر بود)
با ترئفی گاید پیش برید حتما چون تروفی از دست رفتنی زیاد داره تروفی که بیشتر از همه وقت گیره هم تروفی مربوط به لول آپ و گرفتن تمام اسکیل هاست یه باید grind کنید
من بلاد و این سکیرو رو پلات کردم، سکیرو وقت گیر تره حتی با گاید، بدون گاید بری خیلی بیشتر زمان میبره، بلاد رو با یه بار رفتن و بکاپ گرفتن از سیو میشد سه تا پایان رو هم دید، ولی برا سکیرو برا چهار تا پایان با گاید هم بری دو بار باید بازی کنی، ولی به اندازه دارک وقت گیر نیست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من بلاد و این سکیرو رو پلات کردم، سکیرو وقت گیر تره حتی با گاید، بدون گاید بری خیلی بیشتر زمان میبره، بلاد رو با یه بار رفتن و بکاپ گرفتن از سیو میشد سه تا پایان رو هم دید، ولی برا سکیرو برا چهار تا پایان با گاید هم بری دو بار باید بازی کنی، ولی به اندازه دارک وقت گیر نیست

دور دوم سکیرو که عملا همشو میشد راش کرد بجز باسای آخر بقیه باسا دور دوم ساده بودن
بلاد هم دانجن هارو داشت که خیلی وقت گیر بودن توی سایتای تروفی گاید هم چک کنید جفتشون 50 ساعت تخمین زده شدن زیاد تفاوتی نداشتن بنظرم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دور دوم سکیرو که عملا همشو میشد راش کرد بجز باسای آخر بقیه باسا دور دوم ساده بودن
بلاد هم دانجن هارو داشت که خیلی وقت گیر بودن توی سایتای تروفی گاید هم چک کنید جفتشون 50 ساعت تخمین زده شدن زیاد تفاوتی نداشتن بنظرم
اره احتمالا اینطور باشه ولی برا من سکیرو بیشتر طول کشید

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

با وجودیکه از این بازی خیلی لذت بردم اما به نظرم رمز و راز بازی خیلی کم بود و میتونست راز های بیشتری تو بازی گنجونده بشه - عملا با دور اول خیلی چیزها رو فهمیدم و تجربش کردم - تو نت هم گشتم خیلی چیزی نبود که ندیده باشم

اینجور بازی ها هر چی رمز و رازش و اتفاقات عجیب و مرتبط بیشتری داشته باشه لذت بخش تره به نظر من

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
درود

با وجودیکه از این بازی خیلی لذت بردم اما به نظرم رمز و راز بازی خیلی کم بود و میتونست راز های بیشتری تو بازی گنجونده بشه - عملا با دور اول خیلی چیزها رو فهمیدم و تجربش کردم - تو نت هم گشتم خیلی چیزی نبود که ندیده باشم

اینجور بازی ها هر چی رمز و رازش و اتفاقات عجیب و مرتبط بیشتری داشته باشه لذت بخش تره به نظر من
بازی عالی بود ولی به نظر من گیمپلی بازی پایین تر از بلاد و دارک و حتی nioh بود، کلا باید به موقع دیفلکت کنی تو بازی و مثل بازی های سولز بورن زیاد تاکتیک نمیخواد برا مبارزه،
باز میگم بازی عالی بود ولی به پای بلاد و دارک و نی او نمیرسید برام من

• Like
Reactions: trainer

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
بازی عالی بود ولی به نظر من گیمپلی بازی پایین تر از بلاد و دارک و حتی nioh بود، کلا باید به موقع دیفلکت کنی تو بازی و مثل بازی های سولز بورن زیاد تاکتیک نمیخواد برا مبارزه،
باز میگم بازی عالی بود ولی به پای بلاد و دارک و نی او نمیرسید برام من

دقیقا - میدونی بلادبورن تنها بازی هست که من دیکسش رو دارم - یه جور کشش خاصی داره که نمیشه تو کلمات بیانش کرد

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
بنظرم سکیرو تمرکز بازی رو یه سلاح بود و تو همون سلاح به کمال رسیده بود گیم پلی در مقایسه با سولز که مثلا انواع سلاح رو میتونیم استفاده کنیم.مثلا من یجا خونده بودم که سازنده ها میگفتن کارشون برای طراحی واکنش ها به دفلکت تو بازی سخت بوده چون برا همه دشمنا و باس ها انیمیشن های پیچیده تر ضبط کرده بودن و طبیعی تر میخواستن بنظر برسه.در کل من خودم با سکیرو بیشتر لذت بردم بخاطر داستان سرراست تر و سرعتی تر بودن بازی و علاقه خودم به سلاح شمشیر و قابلیت های جدید.(تو سولز هم همش شمشیر دستم بود بدون سپر )- ولی اتمسفر و نقش افرینی تو گیم پلی تو سولز و بلاد خیلی بهترو وگسترده تره.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام دوستان
کسی میتونه راهنمایی کنه چه دسته ای واسه sekiro جواب میده رو pc البته به جز دسته های ایکس باکس
با دسته ps4 هم امتحان کردم که نمیشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011