Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
داداش الان اون گوریل رو کشتم(همونی که بعد از یکبار زدنش سرش رو میگیره دستش) و اون گل هم برداشتم بعد یه جا خوندم نوشته باید بریم روی یک پل و بعد توی اب یک مسیر باریک رو ادامه بدیم و بریم زیر اب ولی پیدا نمیکنم کجا رو میگه و زیر اب هم نمیره

باید monk رو بکشی تا بتونی زیر آب بری... منم با اینکه 4 دور بازی کردم اما یادم نمیاد...بعد از کشتن گاو وقتی به ورودی ashina castle میرسی برو سمت راست که دوتا غول دارن راه میرن و محلش همون جایی هست که بازی رو شروع میکنی که سمت چپ به خونه ای میرسی که باس seven ashina جلوش واستاده و سمت راسه که بری اون پشت یه سامورایی گنده نشسته و داخل گودال هم یه باس هست از اونجا بری جلو به hidden forest میرسی (فک کنم مسیر همین بود)

الان که فکر میکنم یه مسیر دیگه هم هست کلا باید به hidden forest برسی اونجا دوتا باس هست میکشی و میری جلوتر که باید بری تو دره و به mibu village میرسی اون مسیر رو بری جلو به monk میرسی.

پشت ashina castel که مجسمه old grave هست یه پل هست که بعدش مسیر میره پایین و به یه خونه با یه مجسمه دیگه میرسی پشت خونه یه دره هست از دره بری پایین به تفنگ دارا میرسی و محل gun fort اونجا رو رد کنی شاید به جنگل برسی (تو مسیر یه باس با تفنگ هست خیلی سخته فعلا بیخیالش شو ازش فرار کن و راهتو به بالای کوه ادامه بده)

یه راه دیگه هم هست وقتی از یه مسیر توی abbandon dangeons میپری پایین یه پیرزن هست که راهو نشون میده اونجا میرسی به یه محل جدید و یه باس دیگه با تفنگ (باید بزنیش) بعد میری جلو و یه محوطه بزرگ میرسی از اونجا بپری باید به جنگل میرسی.

یکی از این مسیر هاست ....کلا اول hidden forest هست بعد mibu village این دو تا مکان به ترتیب باید برسی

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
باید monk رو بکشی تا بتونی زیر آب بری... منم با اینکه 4 دور بازی کردم اما یادم نمیاد...بعد از کشتن گاو وقتی به ورودی ashina castle میرسی برو سمت راست که دوتا غول دارن راه میرن و محلش همون جایی هست که بازی رو شروع میکنی که سمت چپ به خونه ای میرسی که باس seven ashina جلوش واستاده و سمت راسه که بری اون پشت یه سامورایی گنده نشسته و داخل گودال هم یه باس هست از اونجا بری جلو به hidden forest میرسی (فک کنم مسیر همین بود)

الان که فکر میکنم یه مسیر دیگه هم هست کلا باید به hidden forest برسی اونجا دوتا باس هست میکشی و میری جلوتر که باید بری تو دره و به mibu village میرسی اون مسیر رو بری جلو به monk میرسی.

پشت ashina castel که مجسمه old grave هست یه پل هست که بعدش مسیر میره پایین و به یه خونه با یه مجسمه دیگه میرسی پشت خونه یه دره هست از دره بری پایین به تفنگ دارا میرسی و محل gun fort اونجا رو رد کنی شاید به جنگل برسی (تو مسیر یه باس با تفنگ هست خیلی سخته فعلا بیخیالش شو ازش فرار کن و راهتو به بالای کوه ادامه بده)

یه راه دیگه هم هست وقتی از یه مسیر توی abbandon dangeons میپری پایین یه پیرزن هست که راهو نشون میده اونجا میرسی به یه محل جدید و یه باس دیگه با تفنگ (باید بزنیش) بعد میری جلو و یه محوطه بزرگ میرسی از اونجا بپری باید به جنگل میرسی.

یکی از این مسیر هاست ....کلا اول hidden forest هست بعد mibu village این دو تا مکان به ترتیب باید برسی
دمت گرم داش

• Like
Reactions: J. Constantine

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام، از کجا میشه ترتیب مراحل بازی رو دونست، من الان ژنرال گنیچیرو آشینا رو کشتم (همون که بالای اشینا کستل دوبار میکشیش) ولی نمیدونم باید کجا برم، اصلا کجا ها مونده،
جایی هست که ترتیب باس ها و مراحل رو بشه دید توش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام، از کجا میشه ترتیب مراحل بازی رو دونست، من الان ژنرال گنیچیرو آشینا رو کشتم (همون که بالای اشینا کستل دوبار میکشیش) ولی نمیدونم باید کجا برم، اصلا کجا ها مونده،

https://sekiroshadowsdietwice.wiki.fextralife.com/Game+Progress+Route

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

این لینکی که دوستمون گذاست رو منم دیدم اما نفهمیدم با اینکه چندین دور تموم کردم.
بیشتر باید به حرفاشون گوش بدی الان که اونو زدی اگه با پسره حرف بزنی بهت میگه برو با isshin ashina حرف بزن حتی مسیر رو هم میگه با اون که حرف بزنی بهت میگه بری کجا.

اما اون پستی که اون بالا نوشتم رو در جواب رسیدن به یا باس اصلی بخون همون مسیر ها رو برو

• Like

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
اقا میگم با یک دور رفتن و بکاپ گرفتن از سیو نمیشه تمام پایانا رو دید؟
برا یکی از تروفیا پایان بازی باید بعد کشتن پدرش بری مخفیانه حرفا اما و شاهزاده گوش کنی ولی من وقتی گوش میکنم کلا یک چیز دیگه میگه و اون مکالمه که باید انجام بدم با اما رو نمیشه انجام داد چه کنم لطفا کمک کنین

• Like

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
برا یکی از تروفیا پایان بازی باید بعد کشتن پدرش بری مخفیانه حرفا اما و شاهزاده گوش کنی ولی من وقتی گوش میکنم کلا یک چیز دیگه میگه و اون مکالمه که باید انجام بدم با اما رو نمیشه انجام داد چه کنم لطفا کمک کنین
آره میشه
کوتاه ترین پایان بازی shura هست که خیلی راحت با بکاپ گرفتن از سیو قبل از رویارویی با owl میتونی هم پایانو ببینی هم بعدش به راهت ادامه بدی برای سه تا پایان دیگه
واسه اون سه تا پایان هم یه سری دیالوگ رو باید گوش بدی و آیتم بخصوصی رو داشته باشی و البته باید باس فایت owl father رو هم توی hirata state شکست بدی (توصیه میکنم یه سر به یوتیوب بزنی تا بدونی هر کدوم رو کجا و چطوری باید بدست بیاری)
برای دیدن این سه تا پایان هم زمانی که حضرت ایشین رو در مرحله پایانی شکست دادی قبل از اینکه بری سراغ kuro از بازی خارج شو و بکاپ بگیر

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
نه در کل باید 2 بار بری اما حتما قبل از مبارزه با owl از سیو ذخیره بگیر برای 2 از پایان مجبوری 2 بار بری ng بزن بازی راحتر میشه من 5 دور رفتم تو دور 3 بازی سرعتی دیگه میری

javid_iran

عضو جدید
Mar 22, 2020
2
سلام
اقا خواهش میکنم یکی سیو بازی تا قبل صحبت با owl رو بذاره. من یادم رفت بکاپ بگیرم و از سر کنجکاوی گزینه یک رو زدم. من این پایانو نمیخوام و حوصله ندارم دوباره از اول بازی رو برم.... plssss
~X(~X(^:)^^:)^

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
اقا خواهش میکنم یکی سیو بازی تا قبل صحبت با owl رو بذاره. من یادم رفت بکاپ بگیرم و از سر کنجکاوی گزینه یک رو زدم. من این پایانو نمیخوام و حوصله ندارم دوباره از اول بازی رو برم.... plssss
~X(~X(^:)^^:)^
رو چی بازی میکنی،
اگه رو ps4 بازی میکنی که امکانش نیست از سیو یکی دیگه استفاده کنی

• Like

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
اقا owlداخل hirata state چطو بکشم خیلی قویه اعصاب نذاشته روشی راحلی نداره ~X(

تا میتونی نزدیک بمون بهش و بهش ضربه بزن و نزار نفس بکشه بعد وقتی ترقه زد رو هم حتما یه پرش رو به عقب بزن وقتی امد جلو به بزنش به هیچ وجه بهش ضربه قدرتی نزن و تو فاز دومش هم حتما زمانی که تبدیل به جقد آتشین میشه ازش فرار کن و خلاصه باید خیلی باهاش مبارزه کنی تا شکستش بدی. این ویدیو هم مفیده:

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اقا owlداخل hirata state چطو بکشم خیلی قویه اعصاب نذاشته روشی راحلی نداره ~X(
فاز اول که همش بهش ضربه بزن در همین حال هم بکشونش نزدیک دیوار وقتی هم میخواد firecracker بزنه همون موقعی که دود سیاه رو دیدی با جاخالی بپر پشتش و تند تند بزن (حداقل 3 تا اتک میتونی اینجوری بزنی)
فاز دوم هم همینجوری فقط موقعی که جغد آتیشی زد فرار کن و موقعی که غیب شد همون اطراف بدو تا ضربش بهت نخوره تا اومد رو زمین و ضربه خورد زمین بزنش
فاز دوم بیشتر باید فرار کنی مگه اینکه شانس بیاری جوری پیش بره که جنگ دست تو بیوفته که میشه شبیه فاز اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر