Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
.
دم ات گرم ، یکم بچرخم قوی تر که شدم ، میرم باهاش مبارزه میکنم ، ببینم چی به چیه ! اگر دیدم کار پیش نمیره از پس اش بر نمیام ، دست به دامن تجربه دوستان میشم :-bd
فقط اینو بگم که سعی کن بازیتو به سمت پر کردن posture حریف و شکستش از همین طریق ببری وگر نه چه تو همین باس چه در ادامه بازی اذیت میشه اگه بخوای با همون روش قدیمی بجنگی
همینگنیچیروبهترین تمرینه برای اینکار.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
فقط اینو بگم که سعی کن بازیتو به سمت پر کردن posture حریف و شکستش از همین طریق ببری وگر نه چه تو همین باس چه در ادامه بازی اذیت میشه اگه بخوای با همون روش قدیمی بجنگی
همینگنیچیروبهترین تمرینه برای اینکار.
.
Genichiro Ashina رو زدم ، اقا بروی میازاکی خندیدیم ما ! فاز 3 ام چی بود دیگه :D ، من میترسم سری های بعدی ام ، فاز 4 ! 5 ! 6 ! راحت باش اقای میازاکی !!
.
سعی کردم یاد بگیرم روش جدید بازی رو خیلی تو این باس هم خوب پیش رفت ، تقریبا یاد گرفتم posture و نوع تقابل باهاش رو ، ولی اخرای جون اش که میرسید ناخود اگاه میرفتم سیستم قبلی ! بزن در رو ! بپر ! ووو ، :p من این باس رو نهایتا با Shadowrush زدم ! باور نکردنی بود ! خون اول اش به 15 ثانیه نکشید ، با این Shinobi Arts واقعا ساده شد ! شانش اوردم اپگرید اش کرده بودم ...
.
ادامه دادم فعلا در خدمت Corrupted Monk اون هم از نوع بنفش اش هستیم ! فعلا با Mortal Blade دارم تست اش میکنم ببینم چی به چیه !

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اون اسکیل که میشه اون ضربات با کانجی قرمز رنگ رو بلوکه کرد کدومه؟!
اسمش mikiri Counter هست. وقتی بازش میکنی تو لیست نمیاد. ولی میتونی ازش استفاده کنی. با دکمه دایره دسته. وقتی علامت قرمز دیدی زود شروع کن به زدن دایره خودش اسکیل رو میزنه. فقط تو باید به موقع دایره رو بزنی

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
اسمش mikiri Counter هست. وقتی بازش میکنی تو لیست نمیاد. ولی میتونی ازش استفاده کنی. با دکمه دایره دسته. وقتی علامت قرمز دیدی زود شروع کن به زدن دایره خودش اسکیل رو میزنه. فقط تو باید به موقع دایره رو بزنی

الان من رو PC بازی میکنم دایره میشه کدوم؟:D فکر کنم میشه شیف؟؟؟

• Like
Reactions: J. Constantine

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
بازی چندین داستان مختلف برای پایان داره
آیا بعد از پایان داستان امکان تکمیل کردن مهارت و گرفتن تروفی های مخفی هست ؟
برای انجام تمامی حالت های داستانی بازی باید بازی رو دوباره از صفر شروع کرد؟

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
الان من رو PC بازی میکنم دایره میشه کدوم؟:D فکر کنم میشه شیف؟؟؟
من هم رو لب تاب با دسته سونی بازی می کنم. دایره همون جاخالی دادن منظورمه. همون دکمه جاخالی

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
اون اسکیل که میشه اون ضربات با کانجی قرمز رنگ رو بلوکه کرد کدومه؟!
البته برا همشون نمیشه ها، فقط اونایی که ضربه مستقیم رو به جلو هستن رو میشه و برای دو مدل دیگش باید جا خالی بدی یا بپری روی سرشون :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
.
Genichiro Ashina رو زدم ، اقا بروی میازاکی خندیدیم ما ! فاز 3 ام چی بود دیگه :D ، من میترسم سری های بعدی ام ، فاز 4 ! 5 ! 6 ! راحت باش اقای میازاکی !!
.
سعی کردم یاد بگیرم روش جدید بازی رو خیلی تو این باس هم خوب پیش رفت ، تقریبا یاد گرفتم posture و نوع تقابل باهاش رو ، ولی اخرای جون اش که میرسید ناخود اگاه میرفتم سیستم قبلی ! بزن در رو ! بپر ! ووو ، :p من این باس رو نهایتا با Shadowrush زدم ! باور نکردنی بود ! خون اول اش به 15 ثانیه نکشید ، با این Shinobi Arts واقعا ساده شد ! شانش اوردم اپگرید اش کرده بودم ...
.
ادامه دادم فعلا در خدمت Corrupted Monk اون هم از نوع بنفش اش هستیم ! فعلا با Mortal Blade دارم تست اش میکنم ببینم چی به چیه !

Snap Seed پدرشو در میاره :D

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
Snap Seed پدرشو در میاره :D
.
عه من نمیدونستم ! البته ایتم دیواین هم روش تاثیر داشت ولی قناعت کردم با همون Mortal Blade زدم اش! :D
.
فعلا رفتم رسیدم به Sunken Valley دارم میگردم محیط رو :-B

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
بعد از اینکه حسابی سر باس آخر خودخوری کردم تا بلاخره زدمش، رفتم توی یوتیوب و این ویدئو رو دیدم:|

طرف عملاً همه باس ها رو کتلت میکنه و فقط یه ذره سر Hatred Demon مبارزه اش وقت گیر میشه وگرنه حتی اونم خیلی راحت میزنه.
من که آنلاین باز نیستم ولی یه لحظه فکرشو بکنین سیستم Invasion دارک سولز توی سکیرو هم برقرار بود و با همچین کسی میخواستین آنلاین بازی کنین:D

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
بعد از اینکه حسابی سر باس آخر خودخوری کردم تا بلاخره زدمش، رفتم توی یوتیوب و این ویدئو رو دیدم:|

طرف عملاً همه باس ها رو کتلت میکنه و فقط یه ذره سر Hatred Demon مبارزه اش وقت گیر میشه وگرنه حتی اونم خیلی راحت میزنه.
من که آنلاین باز نیستم ولی یه لحظه فکرشو بکنین سیستم Invasion دارک سولز توی سکیرو هم برقرار بود و با همچین کسی میخواستین آنلاین بازی کنین:D
تو دارک سولز سه بعضی وقتا که میرم pvp. با لول سیصد بعضی ها فقط با مشت منو می‌کشند بدون شمشیر.

• Like

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اونایی که تا قبل این اپدیت ها تموم کردن خداییش هاردکور واقعی هستن الان دیگه کم کم با این اپدیت های جدید بازی تعدیل میکنن برای همه شنیدم تو این اپدیت اخر یکسری حرکات یک باس رو سرعتش کمتر کردن و عوارض و هزینه استفاده از دست های مصنوعی کم کردن

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اونایی که تا قبل این اپدیت ها تموم کردن خداییش هاردکور واقعی هستن الان دیگه کم کم با این اپدیت های جدید بازی تعدیل میکنن برای همه شنیدم تو این اپدیت اخر یکسری حرکات یک باس رو سرعتش کمتر کردن و عوارض و هزینه استفاده از دست های مصنوعی کم کردن
حالا فکرشو بکن ما رو لب تاب با همون عرضه روز اول بدون آپدیت داریم بازی می کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر