Sekiro: Shadows Die Twice

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
3,228
نام
نریمان

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Last edited by a moderator:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خیلی محکم بهت پیشنهاد میکنم نسخه ی سال بلادبورنو بازی کنی! ینی اون بازی تموم نشدنیه! اینه که تاپیکش اونهمه صفه رفته! به انحصاری و مولتی ربطی نداره! اون بازی خیلی کیفیتش بالاس! جو دارک 3 به یه مایلی بلادم نمیرسه عمو!:D حتما بازیش کن! میدونم خیلیا تا الان گفتن! فارغ از اینکه برای درک کامل داستان باید بری بخونی و اینا، گیم پلی و طراحی محیط و دشمنا دیوانه کنندن! دانجنا که دیگه هیچی!
سازنده یکیه کمپانی یکیه روند بازی یکیه. ۴ تا دشمن بکش برو جلو یه باس بعد دوباره همین. سبک یکیه تو یکی تفنگ اضافه شده تو یکی سپر. برمیگرده به دیدگاه هر گیمر خیلیا دارک سولزو میپسندن. متاها شونم که نزدیکه پس جوری نیس بگیم یکی عالی تره.یه صحبتی شده بود قبل عرضه بازی اینجا یه چی گفتم یکی گفت جای بدی گفتی طرفداراش زنده نمیزارنت ولت نمیکنن. اینجوری نی!! من چیزی که بخوام بگم و میگم.الانم گفتم. بستگی به سلیقت داره.

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,988
نام
علی
سازنده یکیه کمپانی یکیه روند بازی یکیه. ۴ تا دشمن بکش برو جلو یه باس بعد دوباره همین. سبک یکیه تو یکی تفنگ اضافه شده تو یکی سپر. برمیگرده به دیدگاه هر گیمر خیلیا دارک سولزو میپسندن. متاها شونم که نزدیکه پس جوری نیس بگیم یکی عالی تره.یه صحبتی شده بود قبل عرضه بازی اینجا یه چی گفتم یکی گفت جای بدی گفتی طرفداراش زنده نمیزارنت ولت نمیکنن. اینجوری نی!! من چیزی که بخوام بگم و میگم.الانم گفتم. بستگی به سلیقت داره.
به نظرم تا بازیو انجام ندی نمیتونی به این راحتی به نتیجه برسی! ولی بازی بی شک ارزش وقت گذاشتنو داره!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
2,980
نام
مراد حلیمی
شما بلادبورن و دارک سولز 1 رو بازی کردی؟؟

.

• Like

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
391
دشمنای اول بازی که چیزی زیادی نمیدن! بازی رو ادامه بدی به یک چهارم اخرش برسی، دشمنای قوی تر و پولی و امتیازی که بهت میدن بالاتر و بیشتر هست، البته همین شکل برای NG+ دوبرابر بیشتر هست، پس بهت پیشنهاد میکنم یکبار بازی رو تموم کنید، و به پشت اون محوته که OWL هست برای بار دوم تو هیراتا میاد برید، بهترین جا برای فارم کردن هست.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,875
نام
davood
باس owlچقدر سختی تمام باس های بازی بعد 4 بار مردن میزدم سر این 2روز گیر کردم واقعا به این میگن باس

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,875
نام
davood
من تمام کارها کردم اشک divine childگرفتم اما اون در بازم برام قفل کسی این مشکل داشته؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,875
نام
davood
میشه بعد اینکه بازی تموم شد رفت سراغ هدلس برای تروفی میگم یا باید همزمان با داستان زدشون

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
852
اون ایتمی که وقتی استفاده میکنی بازی سخت میشه اسمش چی هست ؟
اپگرید ها از کجا انجام میشه ؟
وقتی توی بازی میمیریم پول های که جمع کردیم میریزه ؟ و باید برگردیم همون جایی که مردیم پول ها رو جمع کنیم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,988
نام
علی
اون ایتمی که وقتی استفاده میکنی بازی سخت میشه اسمش چی هست ؟
اپگرید ها از کجا انجام میشه ؟
وقتی توی بازی میمیریم پول های که جمع کردیم میریزه ؟ و باید برگردیم همون جایی که مردیم پول ها رو جمع کنیم ؟
اسم اون آیتم Demon Bellه که یه ناقوسه و یه چوب با یه طناب بهش وصله توی یه قسمتی از بازی هست و به صورت آیتم نیست و یه Idol جلوش هست!
آپگریدهارو هم هون یارو که اول بازی دستتو بهت میده انجام میده ولی تا باس اصلی اولو نزنی نمیتونی آپگرید کنی! اون باسی که تو منطقه ی هراتا هست نه و اون باسی که تو منطقه ی اصلی هست منظورمه!
اسمش نمیدونم نوبو چیچیه!:D همونی که رو اسبه!
پولات نصف میشه و برنمیگرده! فقط وقتی Unseen Aid میشه هیچی از دست نمیدی!

• Like
Reactions: ehsan M

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
477
نام
Saeed
بهتره وقتی پولهات کمی زیاد شد از فروشنده ها کیسه پول بخری (البته قیمتش ۱۰ درصد بیشتره)، اما اینجوری پولهات حفظ میشه و هر وقت لازم داشتی میتونی خرجش کنی.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
852
بهتره وقتی پولهات کمی زیاد شد از فروشنده ها کیسه پول بخری (البته قیمتش ۱۰ درصد بیشتره)، اما اینجوری پولهات حفظ میشه و هر وقت لازم داشتی میتونی خرجش کنی.
من تازه شروع کردم هیچی نمیدونم البته بلاد رو تموم کردم
اون کیسه ها چه شکلیه و از کجا میشه خرید ؟

• Like

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
477
نام
Saeed
من تازه شروع کردم هیچی نمیدونم البته بلاد رو تموم کردم
اون کیسه ها چه شکلیه و از کجا میشه خرید ؟
از فروشنده‌ها. توی آیتمهایی که میشه ازشون خرید کنی هست. یکم باید بازی کنی بری جلوتر تا با فروشنده‌ها آشنا بشی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟