Saints Row IV | Xbox 360

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بچه ها من متاسفانه نسخه ی سوم رو وقت نشد بازی کنم.میخواستم بگیرم این چند روزه تمومش کنم که دیگه 4 هم اومد :|
حالا بنظرتون میارزه برم بگیرم تمومش کنم یا نه همین 4 رو بازی کنم ؟
مرسی

من الان دارم شماره یک رو بازی کنم هنوز هم که هنوز خیلی کشش داره چه برسه به شماره 3

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من الان دارم شماره یک رو بازی کنم هنوز هم که هنوز خیلی کشش داره چه برسه به شماره 3
آره دقیقا
من با شماره 2 زندگی کردم .ایکس باکس قبلیم سره همین بازی 3 چراغ شد :d
پس اول 3 رو تموم میکنم بعد میرم سراغ 4

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
میگن این شماره و کلا قایلیتها و داستان قرار بود یه بسته ی الحاقی برای نسخه ی سوم باشه !! درسته که تغییرات خوبی کرده ولی محیط شهر و ماشین و ...اینام تغییری کرده ؟؟ جدای مسایل گیم پلی که خیلی ژیشرفت کرده در نگاه کلی میشه از نسخه ی سوم تمایز داد و به چشم یک بسته ی الحاقی نیگاه نکرد؟؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آره دقیقا
من با شماره 2 زندگی کردم .ایکس باکس قبلیم سره همین بازی 3 چراغ شد :d
پس اول 3 رو تموم میکنم بعد میرم سراغ 4
نسخه ی سوم هم خوبه فقط رمزهای بازی رو یادت نره و اگر هم نسخه ی سوم رو خریدی edition رو بخر که کلی اسلحه و ماشین و ماموریت و... داره تا جایی که 10 روزم تموم نتونی بکنی:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
شماره 1 :-& اون موقع که عرضه شد بازی نکردم حالا شما چطور بازی میکنی خیلی عجیبه:|

چی میگی عمو !! :D متا 80 و خورده ای داره باو ! :D اون موقع که عرضه شده بود که ترکونده بود ، کلی هم فروش کرد ...

میگن این شماره و کلا قایلیتها و داستان قرار بود یه بسته ی الحاقی برای نسخه ی سوم باشه !! درسته که تغییرات خوبی کرده ولی محیط شهر و ماشین و ...اینام تغییری کرده ؟؟ جدای مسایل گیم پلی که خیلی ژیشرفت کرده در نگاه کلی میشه از نسخه ی سوم تمایز داد و به چشم یک بسته ی الحاقی نیگاه نکرد؟؟

قرار بود رو ول کن ! :D الان تو خیلی نقدها به کاملترین و بهترین نسخه Saints Row نام برده شده و گفتن اینو بازی کنی ، دیگه نمیتونی بری طرف قبلیا :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کارکتر میشه ساخت یا فقط باید با همین دیلاقه نتراشیده بازی کرد؟(این مرده رو میگم):d
اخه من تو همه ی 3 سری قبلی با shyla بازی میکردم.(کارکتر ساختگیم);;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
کارکتر میشه ساخت یا فقط باید با همین دیلاقه نتراشیده بازی کرد؟(این مرده رو میگم):d
اخه من تو همه ی 3 سری قبلی با shyla بازی میکردم.(کارکتر ساختگیم);;)
شخصيت هاي شماره سوم رو هم ميشه منتقل كرد به شماره چهار

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بازرو شروع کردم.اول از همه باید بگم متاسفانه بازی برای بخش CO-OP نیاز به آنلاین پس داره.:(
و اما خود بازی.شروع بازی فوق العادست.دلیل حرف نزدن شخصیت بازی و مکانی که بازی در اون شروع میشه.آهنگ های فوق العاده زیبا که واقعا در جای مناسب خودشون پخش میشن.گرافیک بازی هم پیشرفت هایی داره.صداگذاری عالی که واقعا به دنیای SAINTS ROW میخوره .به نظر من بهترین شروع در سری داره.من فقط قصد داشتم تا همون مرحله اولو برم ولی حدود 3 ساعت نشستم پای بازی و کلی با جهان دیوانه بازی حال کردم.از داستان گرفته تا انتخاب هایی که داری.اسپویل اول بازی
مثلا اولین انتخابت اینه که بین درمان سرطان و از بین بردن مشکل کمبود غذا یکیرو انتخاب کنی.انتخاب دوم اینه که چجوری شخصیرو که اومده باهات حرف بزنه رو بزنیش:d.دلیل این که شخصیت بازی در مرحله اول حرف نمیزنه اینه که میکروفونش شارژ نداره:d.مرحله دوم بازی به نظر میاد در سال 1350 اتفاق میوفته محیط و رنگ بندی شاد بازی فوق العاده کار شده.دیالوگ هایی که در بازی استفاده شده واقعا به جا و خنده دار هستن.:d.آهنگ های انتخاب شده برای مراحل بازی هم فوق العاداند.تو مرحله اول هم آهنگی از گروه ae*rosmith پخش میشه که کاملا با جو بازی همخونی داره]
در مورد نقشه بازی هم دقیقا همون نقشه شماره سوم با کمی تغییرات.کلا به تمام طرفداران SAINTS ROW توصیه میکنم 100% این بازیرو بخرن چون فوق العادست

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
اقا بازی رو انجام دادم.:blink1::o
چقدر این بازی خوبه ! واقعا نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت زیادی کرده از گرافیک و گیم پلی گرفته تا ... ! واقعا گرافیک خوب شده.موسیقی ها هم بی نظیر هستند یعنی بهترین در سری هستند.گیم پلی هم واقعا روون و نرم شده ، درگیری ها تن به تن اول بازی منو یاد RE4 (:D) انداخت.کلا گیم پلی واقعا عالیه یعنی مشکلی نداره ! اما میرسیم به اصلی ترین بخش بازی یعنی مشکلات اخلاقی و ... :-" کلا پیشنهاد میکنم قسمت درست کردن کارکتر هم جلوی خونواده بازی نکنید ! :D اصلا یه وضعیه هم از رقص هایی که میکنه و هم انتخاب کردن سایز ... :-" :D
اما جدا از اینا بخش ساختن کارکتر واقعا زبونم رو بند اورد ، بیش از 200 مدل مو تو بازی وجود دارد که مربوط به همه کشور ها از جمله چین و ... هست.دوبلور شخصیت و حتی سن اونم میتونید انتخاب کنید.
من بازی رو 100 درصد خریدم ولی رو هارد نصب نمیشه و باید برم پس بدم ، به خاطر همین زیاد بازی نکردم.
حتما حتما بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر