Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,029
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا خوشم اومد استقبال بسیار خوبی شد ازین تریلر . شور و هیجان نسل بعد رو میشه توی تک تک پست ها دید اما فقط عذاب میکشیم حداقل خودم چون روز اول نمیشه کنسول رو تهیه کرد :d
واقعا با دیدن این بازی و فورزا 5 کاملا میشه نسل بعد رو حس کرد . البته DR3 هم جای خود داره
انتظار برای کارهای بعدی T10 و 343 و Remedy و بقیه استودیوها خیلی خیلی سخته . وضعیت لانچمون اینه پس حتما آینده ی درخشانی رو پیش رو خواهیم داشت :>
امیدوارم همکاری با یــرلــی و دوستان ادامه داشته باشه و شاهد بازی های خطی با گرافیک فوق خفن باشیم در آینده :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
این تیکه فوق العادست :
48585196156636536901.jpg
یه DOF و MB فوق العاده نرم + نورپردازی ایی که نظیرش رو حتی تو بهترین عناوین PC ندیدم !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
واقعا خوشم اومد استقبال بسیار خوبی شد ازین تریلر . شور و هیجان نسل بعد رو میشه توی تک تک پست ها دید اما فقط عذاب میکشیم حداقل خودم چون روز اول نمیشه کنسول رو تهیه کرد :d
واقعا با دیدن این بازی و فورزا 5 کاملا میشه نسل بعد رو حس کرد . البته DR3 هم جای خود داره
انتظار برای کارهای بعدی T10 و 343 و Remedy و بقیه استودیوها خیلی خیلی سخته . وضعیت لانچمون اینه پس حتما آینده ی درخشانی رو پیش رو خواهیم داشت :>
امیدوارم همکاری با یــرلــی و دوستان ادامه داشته باشه و شاهد بازی های خطی با گرافیک فوق خفن باشیم در آینده :d
حالا اگه اپیکم واسمون انحصاری اونم از نوع INFILTRATO کنار گذاشته باشه دیگه رسما استدیو های سونی باید جمع کنن:d
کلا با این لانچ عالی و اونهمه استدیوی انحصاری که ماکرو واسه تولید انحصاری زده میشه حدس زد که سالای فوق العاده ای در پیش داریم حتی فکر کردن به بازی black tusk یا 343ام آدمو هیجان زده میکنه:bighug:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
نسل قبل Epic رو UE3 داشتیم همه کف کردن
حالا Cryetk رو با CE3 داریم همه دارن کف میکنن
البته هنوز Epic با UE4 اومده که همه کف خواهند کرد

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
تو این دوتا تریلر آخری من اینجوری بودم :o
این چندتا فینیشر جدیدا هم جالب بودن فقط من یه نکته رو نفهمیدم این Damocles چه ربطی به داستان داره؟
حالا Cryetk رو با CE3 داریم همه دارن کف میکنن
این که CE 3 نیست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینجور که تو تریلر جدید مشخصه مثل اینکه بازی از لحاظ داستانی قوی ظاهر میشه مخصوصا روایت داستان .
مورد دوم این انمیشن های بازی بود که بعضی ها ایراد میگرفتند تریلری که نشون دادند رسما بهترین فیس انیمیشنی هست که دیدم حرکات کارکترها هم خیلی نرم و واقعی هست در کل فقط نگران باگ هستم :D اگه این را هم نداشته باشه یا کم باشه اول نسلی با یه گرافیک گردن کلفت طرفیم :D

ولی حیف نمایش جدید از گیم پلی نشون ندادند هنوز برام جای سوال هست بالاخره چجوری هاست ؟ :D

آخرین ویرایش:

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
:Albert Penello
You have to remember nobody outside Microsoft has seen this version of the game. Any other people who have played it are referencing the demo we've been showing from E3, Gamescom and PAX. - pre GPU and CPU upgrade. Same goes for any of the Forza footage. That's what's on the betas people have, and that's what's on the tour

When Phil showed me this trailer a few weeks ago, I was telling him this better be the real thing. I was told directly this was taken from XBO builds, with the exception of unlocking the camera for the battle scenes to make it more dramatic

So this is the real thing
همه چیز تو این تریلر Real-Time بوده حتی cut-scene ها!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر