Ryse - Kinect

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا شیوه را رفتنو تو دموی RISE OF NIGHTMARES نشون دادن! پای راست جلو میاد! برای عقب رفتن هم پای چپ عتقب میره! بعضی جاها هم یارو گوششو میگرفت تا زامبیه که جیغ میزنه این سرش نترکه!(کاراکتر بازی)
مثلا مدوسا بیاد تو RYSE بعد بگه دستتو بذار رو گوشات تا جیغ نزنه:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه On Rail که گفت نیست بعدش اگه درست یادم باشه برگشت گفت به صورت کلاسیک با کنترل هم قابل بازی هست !
آره با کنترل رو که همون چند روز بعد از نمایش تیزر گفتن اما من جایی نشنیدم که تایید کرده باشند On rail هست یا نیست. البته اگه نباشه من استقبال می کنم چون جذابیت بازی بیشتر میشه.

بابا شیوه را رفتنو تو دموی RISE OF NIGHTMARES نشون دادن! پای راست جلو میاد! برای عقب رفتن هم پای چپ عتقب میره! بعضی جاها هم یارو گوششو میگرفت تا زامبیه که جیغ میزنه این سرش نترکه!(کاراکتر بازی)
فقط جلو و عقب داره؟ چپ و راست نداره؟ این شیوه که میگی نشون دادن رو من ندیدم چون تریلر Rise of Nightmares رو ندیدم(همون بازی ترسناکه بود نه؟!). راه بدی نیست به شرطی اینکه قاطی نکنه و لگ هم نداشته باشه وگرنه بدتر باعث اعصاب خوردی بازیکن میشه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آره با کنترل رو که همون چند روز بعد از نمایش تیزر گفتن اما من جایی نشنیدم که تایید کرده باشند On rail هست یا نیست. البته اگه نباشه من استقبال می کنم چون جذابیت بازی بیشتر میشه.

فقط جلو و عقب داره؟ چپ و راست نداره؟ این شیوه که میگی نشون دادن رو من ندیدم چون تریلر Rise of Nightmares رو ندیدم(همون بازی ترسناکه بود نه؟!). راه بدی نیست به شرطی اینکه قاطی نکنه و لگ هم نداشته باشه وگرنه بدتر باعث اعصاب خوردی بازیکن میشه.
بازی اول شخص بود.سرشو می چرخخوند پاشو می زاشت جلو می رفت یه وری!!!
البته تو نمایش GR:FS یارو پاشو گذاشت سمت راست سربازه هم رفت سمت راست.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

خب اون موقع اگه On Rail باشه دیگه کاربرد کنترل معمولی چیه ؟!
انوقت میشه مثل بازی های 30 سال پیش که باید دکمه میزدی فقط :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
درسته که ساخت بازی کنسل شده ؟ !

نه ! بازی در حال ساخت هست و یه بازی هم نیست یه فرانچایز هست که هم در این نسل میاد و قسمت های بعدش هم برای نسل بعد در نظر گرفته شدن ! یعنی مایکروسافت چنین برنامه ای براش داره !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا من نمیدونم اسم تاپیک راچرا گذاشتند Ryse - Kinect گذاشتند ؟:D خیلی ها فکر میکنند که بازی انحصاری کینکت هست در حاله اینکه خود کرایتک گفته با کنترل معمولی هم به راحتی میشه بازی را انجام داد .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
چون بار اولی که بازی معرفی شد به عنوان یه بازی مخصوص کینکت بود که بعد از چند روز تایید شد با کنترلر هم میشه بازی کرد.دقیقا از همون روز که این مورد تایید شد گند خورد به انتظاراتی که از یه بازی هاردکور برای کینکت داشتیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر