Ryse - Kinect

Terova

کاربر سایت
Dec 1, 2007
12,375
نام
محمد امین
این بازی که قبلا با کد نام KINGDOM در کنفرانس سال گذشته MS معرفی شده بود امروز با اسم Ryse و اختصاصی کینکت به نمایش در آمد..

ryse-logo.jpg

تريلر Ryse يك نمايش خون آلود ازبازي را با كينكت طي كنفرانس مايكروسافت در E3 به نمايش در آورد

كينكت امسال نمايش قدرتمندي را در كنفرانس مايكروسافت به نمايش گذاشت . در طي اين كنفرانس دمو هاي جديد و بازي هاي مختلفي براي كينكت معرفي شدند كه در اين بين نمايش بازي Kingdom كه در سال قبل معرفي شد و اولين بازي Crytek براي كينكت ميباشد همه ي توجهات را به سمت خود جذب كرد .
صداي عجيب و ترسناك راوي ما را از بين جنازه ها بيرون ميكشد . از الان به نظر ميرسد كه بازي درجه بندي سني M ( بزرگسال ) را خواهد داشت . البته در ادامه ي تريلر با نمايش نماي اول شخص بازي و كمبت هايي كه در بازي انجام شد مي شود گفت اين بازي يكي از خشن ترين بازي هاي عرضه شده براي كينكت است كه در سال گذشته بيشتر به سمت بازي هاي كژوال گرايش داشت .
تريلر در حالي شروع مي شود كه در حال دنبال كردن سگي در كوچه هاي رم هستيم . نقاشي هاي گرافيتي روي ديوار به صورت انيميشن هاي سه بعدي مي شوند و اوضاع و احوال روم حاضر را به نمايش در مي آورند . با نمايش اربه ها صداي راوي محكم تر مي شود و در باره ي دو رم متفاوت صحبت مي كند : يكي از سربازان و قدرت و عظمت رم و ديگري از كشاكش و آلودگي ناشي از به قدرت رسيدن قدرت طلبان در اين شهر .

dog610.jpg


در اين بين سگ به يك دست خون آلود مي رسد و مردم را مشاهده مي كند كه در حال فرار مي باشند . يكي از مردم در اين بين مي افتد و در همين بين يكي ازسربازان از راه مي رسد و از پشت به او با شمير حمله مي كند . دوباره راوي در باره ي دو طرف قدرت صحبت مي كند : عدالت و ستمگري . او ادامه مي دهد : يك پادشاهي تقسيم شده نميتواند پايدار باشد . دوربين در اين لحظه به سمت بالا حركت ميكند و هزاران سرباز را نشان مي دهد كه در حاشيه ي رود Tiber در حال جنگ هستند . اين ها همه نشان از رمي دارد كه در حال مجزا شدن است . منجنيق ها و برج هاي سرباز ها نشان از كشاكشي عظيم دارد .
بعد تريلر به شما نشان مي دهد كه Ryse چطور شما را جذب خود مي كند . دوربين به سمت پل روي رود خانه ي Tiber به پايين مي رود و روبروي يك سرباز كه در حال نزديك شدن به شما و مبارزه با شماست مي ايستد . حالا يك نفر در اتاقي به نمايش در مي آيد كه در مقابل كينكت ايستاده و از اتاق استراحت خانه بايد رم را نجات دهد .
با يك حركت سريع و با حركت دست خود سپر شما به دشمن مي خورد و او را به عقب پرت مي كند . يك ضربه ي شمشير به سينه ي دشمن باعث مي شود خون از سينه ي او بريزد . به اتاق بر ميگرديم و يك كله :دي از بازيكن باعث مي شود در بازي هم خون از سر دشمن شما سرازير شود .
حالا نوبت به حركت پاياني مي رسد . يك ضربه با پا شما ي در اتاق كه بيشتر شبيه به حركتي مشابه در فيلم 300 مي باشد :دي باعث ميشود كه دشمن شما به سمت عقب پرتاپ شود . حالا شمير خود را به سمت سر او پرتاپ ميكنيد و در لحظه ي برخورد تريلر تمام مي شود .
بعد از اتمام بازي جمله ي You Are the Controller كه مربوط به پشتيباني بازي از كينكت ميشود و جمله ي You are the warrior كه اشاره به گيم پلي بازي دارد به نمايش در مي آيد .
دو سال است كه بازي معرفي شده و فقط يك تريلر از بازي منتشر شده و هنوز هيچ صحبتي در مورد بازي نشده ، اين ها همه باعث مي شود كه حرف و حديث ها پيرامون بازي زياد باشد . نوع راه رفتن و يا حركات مختلف در بازي توسط كينكت و ... سوالات زيادي را درباره ي اين بازي در ذهن گيمر ها مي پروراند . حالا فقط بايد منتظر خبر هاي جديد از Ryse باشيم .​
 
آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خدا!!!!!!!!!!!
آخرته بازیه!این گرافیک خود بازی بود یا CG بوده؟!
شمشیرو که پرت کرد ترکیدم از هیجان و جوگیری جوری که تا 5 MIN داشتم جلو کینکتم تمرین میکردم:D
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر